trende

Blog Sitesinden Tanıtım Yazısı Almanın Önemi

15.05.2021
546
Blog Sitesinden Tanıtım Yazısı Almanın Önemi

Blog sitelerinin kaç yıldır yayın yaptığına, indeks sayısına, Google algoritmasında backlinklerinin değerine göre kıyas yapılabilir. Birçok farklı parametre göz önünde bulundurularak, tanıtım yazısı yayınlanacak olan sitenin seçilmesi gerekmektedir. Film sitesi tanıtım yazısı almak için son derece uygun bir içerik türüne sahiptir. Yüzlerce dizi ve film, doğru sitelerden alınacak referanslar sayesinde, sitede daha fazla kişiye ulaştırılabiliyor.

Tanıtım Yazılarıyla Organik Yükselme

Tanıtım yazısı alınan siteler tek tek aratılarak bulunması için saatler boyunca araştırılması gereken sayfalar olabiliyor. Bu tarz bir aramayı hiç bilmeyen bir kişinin yapması çok daha zor olabileceği gibi, bu sitelerde oluşturularak referanslar için daha yüksek maliyet oluşacaktır.

Organik bir şekilde hit kazanmak için özgün içeriklerin hazırlanması, sizin niş sitenizle ilgili paylaşımlarda bulunulan blog ve haber sitelerinin tercih edilmesi gerekmektedir. Organik yükselme için şu yöntemlere başvurulması, daha hızlı şekilde üst sıralara çıkılmasını sağlar;

  • Yazı içerisinde bahsedilen konuyla ilgili veya temaya uygun bir hizmet veya ürünü bulunan sitenin linki çıkılır.
  • Web sitenizin otoritesi, haber sitelerinde olduğu gibi blog sitelerinin referansıyla da arttırılabilir.

Film Sitelerinde Trafiğin Önemi

Haber siteleriyle ilgili tek tek araştırma yapmak zorunda olmadığınız için, direkt olarak tanitimyazisi.org iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Telefon numaraları veya elektronik posta adresleri üzerinden film sitesinin yöneticileriyle iletişime geçilmesi mümkündür. Uygun fiyatlı tanıtım yazısı paketleriyle günde 1 veya daha fazla sayıda özgün içerik yayınlanmasını talep edebilirsiniz.

Hürriyet, Milliyet, Mynet gibi Alexa sıralaması açısından ülkenin en yüksek sıradaki sitelerinde tanıtım yazılarının yayınlanması mümkündür. Yüksek sıralamalı sitelerde backlink çıkılması, şehir gazetelerinin internet sitelerinde çıkılmasına kıyasla daha maliyetlidir. Bunun en önemli nedeni, gün içerisinde 500 ziyaretçiye sahip bir site ile 100 bin ziyaretçiye sahip site olma durumundan kaynaklanıyor. Tanıtım yazınızın paylaşılması halinde ne kadar gerçek ziyaretçi tarafından görüleceği ve sitenize yönlendirme olacağı, siteye yönelik paketin fiyatını etkiler.

Benzer Yazımız  Tanıtım Yazılarında Görsel Kullanmanın 4 Önemli Katkısı

Tanıtım Yazıları Kullanmanın Etkisi

Ücretlerin onlarca kata varabilen farklara sahip olmasının en önemli nedeni, referans verilecek olan sitelerin sıralaması ve kaç paylaşım yapılacağıdır. Bu tarz detayları direkt olarak tecrübeli reklam ajansına bırakabilir ve sitenizle ilgili en iyi reklam kararlarının verilmesini sağlayabilirsiniz.

Tanıtım yazısı ücretleri tanitimyazisi.org sitesinin bünyesinde açıklanmıştır. Ayrıca doğrudan sabit telefon veya cep telefonu numaralarına mesaj atabilir, kısa ve uzun vadeli çalışmalarla ilgili bilgi alabilirsiniz. Nişe ve bütçeye uygun backlink için özel teklifler verilecektir.

  • Ulusal haber sitelerinde olduğu gibi, genel blog sitelerinde de her sektöre dair tanıtım yazısı paylaşılabilir.
  • Tanıtım yazılarını bir markalaşma ve trafiği arttırma aracı olarak görmek, düzenli olarak yayınlatılmasına bağlıdır.

blog sitesinden tanitim yazisi almanin onemi 1

Siteye Göre Backlink Nasıl Alınır?

Backlink oluşturulacak olan sitelerin Google’da değeri ve kaç yıllık bir site olduğu rahatlıkla öğrenilebilir. Bu tarz bilgilerin araştırılmasıyla ilgili yeterli bilgiye sahip değilseniz, tanitimyazisi.org gibi platformlardan yardım almanız önerilir. Bu sayede hem sizin sitenizle alakalı olan sitelerin bulunması hem de hangi kelimeler üzerinde çalışma yapılması gerektiği belirlenecektir.

Backlink verilen siteler güvenli, Black Seo çalışmaları yapılmamış ve indeks ile içerik oranı ortalama düzeyde olmalıdır. Bu sayede hem verilen referans sayısının hem de indeks sayısının birbiriyle uyumlu olması, sitenin güvenli bir referans olarak görülmesini sağlayacaktır.

Tanıtım Yazılarında Özgünlüğün Önemi

Google sıralamasında ilk sayfaya hatta ilk sıraya çıkabilmek için sadece yayınlamış olduğunuz içeriklerin kalitesi yeterli değildir. Aynı zamanda direkt olarak web sitenizin farklı platformlardan referans alıyor olması gerekmektedir. Film tanıtım yazısı ile bir sitenin birkaç ay içerisinde, film kategorileri veya direkt olarak o film için ilk sıraya taşınması mümkündür.

Tanitimyazisi.org ile 0533 502 23 09 veya 0 212 461 75 87 telefon numaralarını arayarak veya siteye mail atarak hizmet alabilirsiniz. Sizin sitenizin nişine en uygun olan haber sitelerinden ve blog sitelerinden paylaşılacak olan içeriklerde sitenize atıfta bulunulabilir. Bu sayede normalden çok daha hızlı ve etkili bir şekilde ilk sıraya yükselme olanağına sahip olursunuz. Özgün, hiçbir yerine kopya bulunmayan yazılar, sitenize çıkılacak olan linklerin algoritmayı olumlu etkilemesini sağlar.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kadir Güvenilir
Kadir Güvenilir
Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?