trende

Acunn.com Bülten Yazısı

13.12.2021
76
Acunn.com Bülten Yazısı

Acunn.com Bülten Yazısı

27 Eylül 2006 yılında kurulan Acun Medya’nın sitesi olan Acunn bir haber sitesidir. Kendi filmleri, programları ile ilgili haberler başta olmak üzere gündemdeki tüm gelişmelerin yer aldığı sitede pek çok konu ile ilgili yazılar bulunmaktadır. Bu sitede basın bülteni yayınlatmak isterseniz bize güvenebilirsiniz. Haydi, biraz daha detaya girelim;

Basın Bülteni Popülerliğe Giden İlk Adımdır

Basın bültenleri bir olayın kitle iletişim araçları kullanılarak duyurulması için kullanılmaktadır. Bu olay oldukça çeşitli olabilir. Bir kampanyayı haber vermek olabileceği gibi mavi tik almak adına sizler hakkında bilgilendirme içeren bir basın bülteni de olabilir. Aynı şekilde büyük firmalar birçok haber vermek ve bunu en geniş kitlelere yaymak adına basın bültenlerinden faydalanmaktadır. Acunn.com basın bülteni buna örnek olarak verilebilmektedir.

Basın Bülteni Hazırlama Profesyonellik Gerektirir

Basın bülteni hazırlama sürecine ilk aşamada sizin başvurularınız ile başlarız. Yani öncelikle sizler bizlerin Whatsapp veya mail adreslerimize bir başvuru yaparsınız ve ardından bu başvurulara en kısa sürede bir dönüş sağlanır. Ardından sizin istediğiniz basın bülteni hakkında birtakım bilgiler almamız gerekir.

Yani sizler basın bültenini neden istediğinizi ve üslubunu, kelime sayısını gibi pek çok bilgiyi bizlere iletirsiniz. Amacımız sizlerin istediği tarzda en kaliteli yazıyı oluşturmaktır. Bu nedenle öncelikle sizin istekleriniz dinlenir. Ardından sizin istekleriniz doğrultusunda belirlenen çerçeve ile Acunn.com basın bülteni hazırlanmaya başlanır. Yazarlık sürecinde deneyimli yazarların içerisinde bulunduğu bir ekibe sahibiz ve bu sayede yazılarınız en kaliteli biçimde en kısa sürede sizlere teslim edilmektedir.

Mavi Tiksiz Güven Sağlanmaz

Mavi tik sosyal medya uygulamalarında yer alan ve kişinin isminin yanında görünen bir semboldür. Bu sembolün anlamı ise sizlerin bilinen ve alanınızda önemli, tanınan biri olduğunuzdur. Ancak bunu kanıtlamanız gerekmektedir. Sosyal medya uygulamasının sizlere mavi tiki verebilmesi için sizlerin isminin internet tarayıcılarında taratıldığında görünmesi gerekmektedir. Sizler hakkında bilgiler görebilmek önemlidir ve aynı şekilde sizler hakkında birçok yazının olması da mavi tik almanızda olumlu etki edecektir. Bunun için ise basın bültenleri gerekir. Acunn.com mavi tik alma yazısıile birlikte mavi tik alabilmeniz çok daha kolay hale gelebilir.

Benzer Yazımız  Hurriyet.com.tr Bülten Yazısı

Basın Bülteniyle Kolayca Mavi Tik Al

Basın bültenleri mavi tik almayı en kolaylaştıran yöntemdir. Aynı zamanda hakkınızda basın bültenleri olmadan mavi tik almanızı neredeyse imkansızdır. Bu nedenle basın bültenlerini kendiniz oluşturabilir ve mavi tik almaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.Acunn.com mavi tik alma yazısı sayesinde mavi tik alabilirsiniz; ancak bu yazı bir tane değil birden fazla ve düzenli aralıklar ile yayınlanmış olmalıdır.

tanitim yazisi seonun bir adim otesi 1
Acunn.com Bülten Yazısı

Basın Bülteninin Avantajları Şaşırtıyor!

Acunn.com basın bülteni yayınlatma işleminin pek çok avantajı vardır. Bu avantajlardan yararlanabilmek adına birden fazla ve düzenli olarak basın bülteni yayınlatılmalıdır.

 • Mavi tik alabilirsiniz. Bu sayede alanınızda daha görünür ve daha tanınır biri olursunuz.
 • Sosyal medya takipçi sayınız daha fazla olur. Bu da görünürlüğünüzü arttırmaktadır.
 • Alanınızda daha fazla iş imkanına sahip olabilirsiniz, insanlar sizleri burada çıkan haberlerden ya da mavi tikli sosyal medya hesaplarınızdan bulabilmektedir.

Basın Bülteni SEO Uyumu Trafiği Artırır

Acunn.com basın bülteni yayınlatma işleminin SEO uyumu olması okunurluğunu arttırmaktadır. SEO uyumu temelde anahtar kelime olarak algılansa da aslında SEO uyumu sadece bu değildir. SEO uyumu sağlanır iken kelimelerin uzunluğu, cümlede ne kadar kelime kullanıldığı, maddeleme gibi pek çok ayrıntıya dikkat edilir.

Bu nedenle SEO uyumunun sağlanması için geniş bir istek listesi bulunmaktadır. Bu listeyi karşılamak adına SEO uzmanlarımız ile çalışırız ve yazarlarımızın yazıları sonrasında onlar tarafından tüm yazılar değerlendirmeye alınır. SEO uyumlu yazılar basın bülteni olsun veya olmasın okunurluk açısından çok daha kolay bir içeriğe sahip olur. Daha basit ancak dana anlaşılabilir bu içerikler okuyucuların daha fazla ilgisini çeker ve elbette daha fazla okunurlar.

Şimdi, doğruca istikametini belirle, basın bülteni ile harekete geç!

Acunn.com Basın Bülteni Nedir ?

Acunn.com sitesinden sizin veya şirketinizin Adında Link çıkışı olmadan Haber Yapılmasıdır.

Benzer Yazımız  Gursesgazetesi.com Tanıtım Yazısı
Acunn.com Tanıtım yazısı ile Basın Bültenin Farkı nedir ?

Basın Bülteninde biraz Daha haber tarzı yayınlanır ve link çıkışları bulunmaz

Acunn.com Basın Bültenine Ne kadar Garanti Veriyorsunuz.

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?