trende

Ahaber.com Bülten Yazısı

14.12.2021
54
Ahaber.com Bülten Yazısı

Ahaber.com BültenYazısı

2011 yılında yayın hayatına başlayan aHaber kanalının internet sitesidir. Hem site hem de kanal,Turkuvaz Medya Grubu’nun çatısı altında yer almaktadır. Sık sık yayınlanan güncel haberler ve her türde içerik olması nedeni ile gün içerisinde pek çok insan tarafından tıklanan sitelerin önde gelenlerinden biridir.Ulusal kanalı da olan web sitesi ile yıllardır iş birliği yürüten İnteraktifplus, size aradığınızı sunar!

Basın Bülteni İçeriği Sizi Yansıtır!

Basın bültenleri hazırlanırken öncelikle sizler tarafından içerikler belirtilmelidir. Müşteriler, içerikten beklentilerini bizlere belirterek genel bir çerçeve oluşturmamızda yardımcı olurlar. Bu sayede basın bültenleri çok daha kolay bir biçimde hazırlanabilmektedir. Kolaydan da öte müşterinin istekleri bizler için önemlidir. Müşterinin istediği çerçevede bir yazı hazırlayarak basın bültenleri en iyi sonuca ulaştırılabilir. Ahaber.com basın bülteni yayınlanmadan önce yazarlar tarafından yazıldıktan sonra kontrolden de geçirilir. Kontrol aşaması sayesinde olası hatalar giderilir, birçok kişinin elinden geçmesi, farklı bakış açılarının kusurları görmesine olanak sağlar ve daha başarılı bir yazı haline gelir.

tanitim yazisi ve seo iliskisi
Ahaber.com Bülten Yazısı

Basın Bülteni İdeal Kalitede Yazılmalıdır…

Basın bülteninin kalitesini belirleyen onu hazırlayan ekibe bağlıdır. Ekip kaliteli ise yazı da kaliteli olacaktır. Bizler her türlü içerik için alanında uzman bir ekip çalıştırmaktayız. Uzman bir yazar ekibi ile birlikte aynı şekilde uzman bir SEO ekibi ve son kontrollerin yapılması sayesinde basın bülteni kaliteli bir hale gelmektedir. Tek bir elden çıkan Ahaber.com basın bülteni elbette eksiklere sahip olacaktır. Bu nedenle birden fazla uzmanın elinden geçmesi içeriğinizin net bir şekilde eşsizliğini ortaya koyacaktır.

Basın Bülteni Arama Motoru İçin Hazırlanmalıdır…

Basın bülteninin SEO ile uyumu görünürlüğü arttırmaktadır. Genellikle basın bültenlerinde SEO uyumu sağlamasından söz edilmez; ancak bu bir hatadır. İnternette yayınlanacak her şey için SEO önemlidir.SEO uyumu ile hazırlanan basın bültenleri, haberin görünürlüğünü arttırmaktadır ve haberin içeriğine göre de sizler görünür hale gelirsiniz. Arama motorlarında ön sıralarda yer almanız sağlanır. Buna örnek olarak günümüzde haber sitelerinin her birinin ortak girmesi gereken haberler verilebilir. Ancak bazı siteler daha üstte yer alır ve burada SEO uyumunun etkisini görmek mümkündür.

Benzer Yazımız  Dha.com.tr Tanıtım Yazısı

Basın Bülteni Mavi Tik’eIşındırır!

Ahaber.com mavi tik alma yazısı sayesinde mavi tik alma şansınız yükselecektir. Elbette bunu etkileyen pek çok faktör vardır.

 • Ahaber.com mavi tik alma yazısı için öncelikle bilmelisiniz ki birden fazla basın bültenine ihtiyaç vardır. Bunun sebebi ise sizin hakkınızdaki tek bir haberin yeterli olmamasıdır. Birden fazla haber girilmesi veya var olan basın bülteni sayılarının arttırılması gerekmektedir.
 • Mavi tik alabilmek için basın bülteni yazılarınız kaliteli olmalıdır. Çok kısa olması veya tam tersi çok uzun olması nedeniyle ya okunmaz ya da ciddiye alınmaz yazılara sahip olabilirsiniz. Bu özellikleri karşıladığınız takdirde uygun görüldüğünüz sürece mavi tik alabilirsiniz.

Basın Bültenleri Nerede Yayınlanır ?

Ahaber.com basın bülteni yayınlatma için internet haber ve içerik siteleri gerekmektedir. Bizler alanında en bilinen ve günde yüzbinlerce insan tarafından tıklanan haber ve içerik siteleri ile bir arada çalışmaktayız. Basın bültenleri buralarda yayınlanır; ancak her birinin ücreti farklıdır. Bu da elbette site ile anlaşmanın verdiği bir fiyattır. Bu nedenle bu fiyatlardan sizler için en uygununu seçebilirsiniz. İsterseniz birden fazla site ve birden fazla basın bülteni tercih edebilirsiniz.

Basın Bülteni Faydaları Nelerdir?

Basın bültenlerinin faydalarının ahaber.com basın bülteni yayınlatma sonrasında sizler de bizzat gözlemleyebilirsiniz. Alanınızda daha görünür biri haline gelirsiniz ve daha çok bilinirsiniz. Buna ek olarak mavi tik alabilir ve daha fazla takipçiyi kısa bir süre içerisinde birden fazla basın bülteni ile elde edebilirsiniz.

Doğru bir kılavuz arıyorsanız, İnteraktifplus yol haritanız olabilir…

Ahaber.com Basın Bülteni Nedir ?

Ahaber.com sitesinden sizin veya şirketinizin Adında Link çıkışı olmadan Haber Yapılmasıdır.

Ahaber.com Tanıtım yazısı ile Basın Bültenin Farkı nedir ?

Basın Bülteninde biraz Daha haber tarzı yayınlanır ve link çıkışları bulunmaz

Benzer Yazımız  T24.com.tr Tanıtım Yazısı
Ahaber.com Basın Bültenine Ne kadar Garanti Veriyorsunuz.

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?