trende

Ahaber.com.tr Tanıtım Yazısı

Ahaber.com.tr Tanıtım Yazısı

Ahaber.com.tr ile Sitenize Takviye Zamanı !

Turkuvaz Medya Grubu tarafından kurulan ve yıllardır yayın hayatına devam eden bir kanal olan ahaber.com.tr internet sitesiyle de günümüzde hizmet vermektedir. Birkaç genel yayın yönetmeni değiştirdikten sonra uzun yıllardır Abdülhalik Çimen genel yayın yönetmeni olarak aHaber’de çalışmaktadır.

Türkiye genelinde ilk HD olarak yayın yapan kuruluş olması nedeni ile ön plana çıkan kanallardan biridir. 2011 yılında yayın hayatına başlayan ve günümüzde büyük bir hızla popüler hale gelen kanal 16:9 geniş ekran formatı ile yayın yapmaktadır.

Pek çok haber sunucusunu bünyesinde barındıran aHaber genel olarak haber yayınları vermektedir. Diğer kanallardan farklı olarak genelde tamamen haber yayınları ve güncel haber içerikleri hakkında yayınlar yapmakla ve birçok alanında uzman konuğu bünyesinde ağırlamaktadır.

Buna ek olarak ahaber.com.tr sitesinden güncel her haberi görebilmeniz de mümkündür. Yayın hayatına internet sitesi ile birlikte başlayan ve internet sitesi her gün biraz daha tıklanma ve görünme oranı alan bir kanaldır.  

Ahaber.com.tr’den Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Ahaber.com.tr tanıtım yazısı hazırlanırken çalışma aşamalarına oldukça dikkat edilir. Aşamalar önceden belirlenmiştir ve bir tanıtım yazısı başvurusu yapıldığında tanıtım yazısı hazırlanma aşamaları başlar. Öncelikle uzman ve deneyimli yazarlar tarafından yazı hazırlanır ve ardından deneyimli SEO ekibi tarafından son çalışmalar yapılır ve birden fazla göz tarafından yazılar onaylanarak belli bir aşamadan geçerler.

Yazının indeks hızına etkisi, SEO uyumu gibi pek çok etkiye dikkat edilerek yazılar pek çok kez revize edilmektedir. Tüm bu işlemlerin sonunda yazı sizlere ulaştırılır ve isteğiniz halinde gerekli değişimler yapılabilmektedir.

Bunlar dışında tanıtım yazısı almanın daha birçok olumlu etkisi de vardır. Bunlara tek tek bakıldığında her biri sitenizin görüntülenme oranını arttıracak etkilerdir.

 • Ahaber.com.tr tanıtım yazısı yazılırken birçok uygunluğa dikkat edilir. Bunlardan ilki SEO’ya uyumdur. SEO arama motoru optimizasyonu olarak bilinir ve sizin yazınızla alakalı en çok aranan konu başlıkları seçilerek bunlar anahtar kelime olarak yazıya eklenir ve arama motorlarında yazınızın daha ön planda olması sağlanır. Tanıtım yazılarının arama motorlarında bu kadar ön planda görünmesi sizleri pek çok açıdan olumlu etkileyecektir. Yazılarınız ve beraberinde siteniz de bu sayede ön plana çıkacaktır.
 • Sık sık tanıtım yazısı yazdırmanızın en önemli yanı da indeks hızınızı arttıracaktır. Sisteme sık sık eklenen yazılar aynı şekilde sık sık sistemin görüntülenmesini de sağlayacaktır bu nedenle süreklilik önem arz etmektedir.
 • Ahaber.com.tr backlink sayesinde de görüntülenme oranları yükselecektir. Etkileşim oranını da aynı şekilde arttıracaktır. Backlink işlemi bir sitenin başka herhangi bir sitenin linkini sistemine eklemesi yani önerme işlemini yapmasıdır.
 • Sitelerin günlük hitleri düzenli olarak kontrol edilmelidir ve tanıtım yazılarının aynı zamanda da backlink sisteminin sonuçlarının takibi adına günlük hitler izlenebilir. Tanıtım yazısı almanın faydaları burada kendisini gösterecektir.
Benzer Yazımız  Eksisozluk.com Tanıtım Yazısı

Ahahber.com.tr ’den Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi!

SEO, açılımlı hali ise arama motoru optimizasyonudur. Ancak biraz daha açmak ve SEO’nun yazılarınıza ve websitenize verdiği olumlu etkiyi anlatmak gerekmektedir. Yazılan yazılar sayesinde web sitenizin arama motorlarında daha önce çıkması mümkün hale gelir. Bunun için ise SEO kurallarına uymak şarttır. İçerikleriniz ve web siteniz SEO kurallarına uyumlu olmalıdır.

Burada en temel rolü ise anahtar kelimeler oynar. Anahtar kelimeler Google aramaları üzerine belirlenir. Herhangi bir konu ile ilgili yapılan aramalarda en çok tercih anahtar kelimeler metne olabilecek en uygun biçimde yerleştirilir ve bu sayede arama motorlarında yazı ön planda yer alır.

Süreç bu şekilde işlemektedir ve ahaber.com.tr tanıtım yazısı yazılırken SEO ile uyumuna dikkat edilir. Burada amaç sitenizi ön plana çıkarmaktır. Bu sayede siteniz daha ön plana çıkar ve sitenizin sonraki yazıları için görünürlük oranınız şimdiden artmış olur.

Ancak SEO profesyonellerin işidir. Yani sadece anahtar kelimeler ile halledilebilecek bir konu olmadığı için SEO uzmanları bulunmaktadır ve SEO konusunda tüm yetkinliğe sahip kişiler yazıları sizler için en uygun şekilde hazırlar. tanitimyazisi.org olarak yazıların SEO uyumu sitelerin ön plana çıkmasını sağladığı için en çok önem verdiğimiz konulardan biri olmaktadır.

Ahaber.com.tr tanıtım yazısı almak sitenizi en kısa sürede ön plana çıkaracaktır. Bu SEO ile sağlanabileceği gibi ahaber.com.tr backlink ile sağlanması da mümkündür.

nişinizdeki popüler blog sitelerinden tanıtım yazısı almanın önemi (1)
Ahaberler.com.tr Tanıtım Yazısı

Ahaber.com.tr Tanıtım Yazısı Fiyatları

Ahaber.com.tr tanıtım yazısı almak için öncelikle tanitimyazisi.org’a başvuru yapmak gerekir. Bunu sitenin Whatsapp hattı üzerinden yapabileceğiniz gibi daha kurumsal bir yolu tercih ederek mail üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Tanıtım yazısı almak adına yaptığınız başvurudan sonra sizlere en kısa sürede dönüş yapılacaktır ve istediğiniz içerik tarzı ile ilgili uzman kişiler ile iletişime geçmeniz sağlanacaktır. Burada kelime sayısı, anahtar kelime sayısı veya seçtiğiniz anahtar kelimelerin ekle ve çıkar işleminin yapılması gibi pek çok işlem gerçekleşecektir.

Yani yazınızda olması gerekenler ve olmaması gerekenler adına taslağı siz hazırlayabilirsiniz ancak isterseniz tanitimyazisi.org da sizler için taslağı hazırlayabilir. Burada belirlenen ayrıntılar ile birlikte bir ücret belirlenir. Bu kadar uzman kişilerin çalıştığı bir sistemde fiyatların pahalı olacağı düşünülse de aslında durum öyle değildir.

Benzer Yazımız  Onedio Tanıtım Yazısı

Fiyatlar oldukça uygun tutulmaktadır ve küçük/büyük her site için uygun tanıtım yazıları hazırlanabilmektedir. Bütçenizi hesaba katarak kelime sayıları, anahtar kelimeler gibi ayrıntılar seçilebilir ve herkes kaliteli bir tanıtım yazısına kolaylıkla sahip olabilir. Daha fazlası için en uygun fiyatlar ve sektörün öncüsü olan tanitimyazisi.org sitesine ulaşabilirsiniz.

Ahaber.com.tr Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

İndeks hızını etkileyen birtakım unsurlar olmakla birlikte ahaber.com.tr’de içerik yayınlatma yani backlink sistemi ile siteniz çok daha kolay bir biçimde ön plana çıkabilir. Backlink yukarıda da belirttiğimiz gibi sitenin başka bir sitede belirtilmesidir. Bu bir reklam yöntemidir aslında ancak doğru yerde kullanılmadığı sürece bir anlamı bulunmamaktadır. Bu nedenle doğru kullanım için alanında uzman bir ekip tercih edilmelidir.

Bunun dışında bir diğer indeks hızı arttırıcı unsur ise sitenin güncelliğidir. Yani ne kadar çok yazı eklediğiniz burada etkileyici bir unsur olarak yer tutar. Yani sitenizde sık sık tanıtım yazısı bulunması ve bu yazıların SEO ile uyumu sitenizin görünürlüğünü büyük oranda arttıracaktır. Çünkü siz her yazı yüklediğinizde sisteminiz yeniden görüntülenir hale gelir ve görünürlüğü bu şekilde artar.

Ahaber.com.tr Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

Tamamen profesyonel ve bu işi uzun bir süredir yapan insanlar ile çalışmak sizlerin de güven duygusu kurmasını sağlayacaktır. Ahaber.com.tr ’de içerik yayınlatma işlemi için tanitimyazisi.org’un yazım ve değerlendirme sürecinde büyük bir ekip çalışır.

Bu ekipte ilk aşamada uzman yazarlar yer alırken bu yazarlar SEO konusunda da bilgi sahibidir ve ekip tarafından belirlenen anahtar kelimelerin işleniş sürecini en uygun bir biçimde sağlar ve cümle aralarına en doğru biçimde yerleştirir.

Cümleleri uzun tutmaz ve fazla ek kullanmadan SEO ile uyumunu sağlar. Ancak süreç burada sonra ermez ve arından yazıyı inceleyen ekibe sıra gelir. Bu ekip yazının olası indeks hızını incelemekle birlikte SEO ile uyumunu ve arama motorlarında sağlayacağı etkileşimi analiz eder. Gerekli eklemeler ve çıkarmalar yapılır.

Ahaber.com.tr Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Ahaber.com.tr ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda İlandır ibaresi olacaktır. Görselinizde’de İlandır yazacaktır.

Ahaber.com.tr Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Ahaber.com.tr Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü NofollowSponsored 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Benzer Yazımız  Memurlar.net Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?