trende

Akşam Tanıtım Yazısı

Akşam Tanıtım Yazısı

Aksam.com.tr Tanıtım Yazısıyla Rakiplerinizi Kıskandırın!

Akşam Gazetesi Murat Kelkitoğlu yönetiminde hizmet vermektedir. Geçmişi en eskiye dayanan gazetelerden biri olduğu için prestijinin oldukça yüksek olduğu da belirtilmelidir. Yaklaşık olarak 1918 senesinden bu yana yayın hayatı devam etmektedir. Osmanlıca yayın yapan ve daha sonrasında harf inkılabı ile beraber latinize yayın yapmaya başlayan gazete internetin yaygınlaşması ile beraber internet portalı üzerinden de okuyucularına ulaşmaya başlamıştır.

Akşam gazetesinin hali hazırda baş editörlüğünü Mustafa Kartoğlu yapmaktadır. Bu geniş kitlelere ulaşan gazetede firmanızın tanıtım yazılarının yayınlanmasını isterseniz anında firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız size tanıtım yazılarının hazırlanması ve içeriğin derlenmesine dair bilgi verecektir. Tanıtım yazısına dair tüm istek ve beklentilerinizi bildirebilirsiniz.

Aksam.com.tr backlink hazırlama adımlarında uzman teknik ekibimiz görev almaktadır. Bir metnin SEO uyumlu olmasının yanı sıra ek iç linklemeler ile desteklenmesi de kaliteyi pekiştiren hususlardandır. Bu nedenle metnin ana teması ile birebir uyumlu olan linklerin verilmesini sağlıyoruz. Bu şekilde firmanın ziyaret edilme sıklığında da büyük bir artış meydana gelecektir.

Tanıtım yazılarının hazırlanması sırasında içeriğin genel yapısına siz karar vereceksiniz. Dilerseniz hazırladığınız tanıtım yazısının sadece profesyonel kişiler tarafından anlaşılmasını sağlayacak bir akademik dile sahip olmasını isteyebilirsiniz, dilerseniz de sadece alan hakkında az bilgiye sahip olan kişilerin bilgilendirilmesini temel amaç olarak belirleyebilirsiniz. Her iki şekilde de firmanın hem hizmet alanları hem de misyonu-vizyonu tanıtım yazılarına yedirilmelidir. Tüm bu kıstasları yerine getiren ve bütüncül bir kalite sergileyen yazıyı bina edeceğiz.

Akşam Gazetesi günlük hit sayısı 2 milyon olarak belirlenmiştir. Klasik haber sitelerinin ortalamasının oldukça üzerinde olduğunu siz de fark edebilirsiniz. Hit sayısı sitede sizin tanıtım yazılarınızın kaç kişiye ulaşacağına ve sizin sitenizin tıklanma sayısını ne derece etkileyeceğine dair en temel etkiye sahip olan unsurlar arasında yer alır. Hit sayısının yanı sıra DA ve PA değerleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekir. Domain Authority ve Page Authority değerleri sitenin temel web değeri hakkında size bilgi verecektir. Akşam 74 olan DA değeri ile sizin için nitelikli bir merkez sayfa olduğunu bir kere daha yansıtmaktadır.

Aksam.com.tr ‘den Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Aksam.com.tr tanıtım yazısı hazırlama sürecinde yer verdiğimiz yazarlar alanın uzmanıdır. Bu konuda uzmanlığı olmayan yazarlara asla kadromuzda yer vermemekteyiz. Örneğin yeme içme sektöründe bir firmanın tanıtım yazılarının hazırlanması aşamasında yine yeme içme sektöründe uzmanlığını kanıtlamış olan bir yazardan destek alınmaktadır.

Benzer Yazımız  AA.Com.tr Tanıtım Yazısı

Aksam.com.tr tanıtım yazısı almak için hem paket programlara göz atabilirsiniz hem de kendi isteklerinizi ayriyeten bildirebilirsiniz. Firma olarak bizim ana kıstasımız müşterilerimizin memnuniyetidir. Müşterilerin isteklerinin ve beklentilerinin yerine getirilmesi konusunda bu nedenle eksiksiz bir hizmet sunulmaktadır. Daha öncesinde firmamızdan tanıtım yazısı hizmeti alan firma sahiplerinin yorumlarına göz attığınız zaman da hizmet politikamıza dair bilgi alabilirsiniz.

Aksam.com.tr’den Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi!

Aksam.com.tr tanıtım yazısı almak için kişilerin öncelikle yazıdaki temel beklentilerini analiz etmeleri gerekmektedir. Yazı kapsamında hangi detaylara değinilmesini itiyorsanız tüm bu detayları eksiksiz biçimde bildirmeniz gerekmektedir. Akşam Gazetesi kapsamında yayınlanacak olan tanıtım yazıları hem sizin daha fazla kitleye ulaşmanızı sağlayacak hem de sadece kitleye ulaşmak ile kalmayarak genel bilinirliğin artırılması için de eşsiz bir fırsat verecektir.

Metin kapsamında özellikle vurgulanmasını istediğiniz hususlar olabilir. Bu hususları vurgularken firmaların hedef kitlesine yönelik trendler de göz önünde bulundurulur. Örneğin orta yaşı temel alan bir firmanın tanıtım yazıları hazırlanırken, bu kesimin beklentileri, talepleri ya da kullandıkları jargona hakim olmadan hazırlanan yazıların reelde bir karşılık bulmayacağının da vurgulanması lazımdır.

tanitim yazisi

Aksam.com.tr’de içerik yayınlatma aşamasında arama motoru optimizasyonuna katkı sağlaması temel amaçtır. Bu şekilde anahtar kelimeler üzerinden aramaların yapılmasının sonrasında search engine kapsamında ilk sıralarda sitenizin yer alması mümkün kılınıyor. Metnin kalitesinin belirleyicisi olan SEO uyumluluğunun tek ve yeterli bir kıstas olmadığını da bilmelisiniz. Bir diğer unsur da sayfayı ziyaret eden kişilerin bu sayfayı ne kadar süre incelediğidir. İçerik ne derece ilgi çekici olursa kişilerin sayfada geçirecekleri zaman da o kadar artacaktır.

Aksam.com.tr Tanıtım Yazısı Fiyatları

Aksam.com.tr’de içerik yayınlatma aşamasında kalitede her kullanıcımız hem fikir! Hem fikir olunan bir diğer nokta da uygun fiyat aralığımız! Piyasada bu derece nitelikli ve seçkin metinleri bu denli uygun fiyata elde etmenizi sağlayacak farklı bir firmanın bulunmadığını bildirmemiz gerekiyor. Tanıtım yazılarının hazırlanma sürecinde gösterilen özen ve sarf edilen emeğe nazaran her kesime hitap eden bir bütçe talep edildiği görülmektedir.

Firma olarak bizim ana amacımız kesinlikle  her firmanın kendi tanıtım yazısını en nitelikli şekilde oluşturabilmesi. Sizin müşteri hizmetleri temsilcimiz ile iletişim kurmanızın hemen sonrasında bütçe aralığınıza uygun olan metinlerin hazırlanması için uygun alt yapıyı sunacağız. Dilerseniz hazır bütçe paketlerinden dilerseniz de sizin ek vurgulamalar yapacağınız paketlerden de istifade edebilirsiniz. Her firmanın nitelikli bir tanıtım yazısına bir diğer adı ile kartvizite erişim sağlaması gerektiğini düşünüyoruz!

Benzer Yazımız  T24.com.tr Tanıtım Yazısı

Aksam.com.tr Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

Aksam.com.tr backlink sayısı makul ölçüde tutulmalıdır. Backlinklerin sayısının ve kullanıldıkları yerlerin nitelikli olması sitelerin indeks hızını artıracak temel kıstaslar arasında yer alıyor1 indeks hızı artırma aşamasında tabi ki tek kıstas backlink değildir. Bir diğer kıstas da site haritasının genel olarak açık ve anlaşılır olmasıdır. Bu şekilde sayfayı ziyaret eden kişilerin tasarımı anlamak için ayrıca bir çaba sarf etmesine gerek kalmayacak ve istenen bilgiye anında erişim sağlanacaktır.

Aksam.com.tr tanıtım yazısı bir sayfanın Page Rank değerini direkt olarak etkilemektedir. Bu değerin sürekli olarak artan bir ivmede olması için sitenin içeriğinin güncel tutulması gerekir. İçeriğin güncel tutulmasına ek olarak, sürekli olarak özgün materyallerin yayınlanması gerekir. Uzun süre hareketlilik görülmeyen internet sitelerinin kullanılmadığı göz önünde bulundurularak arama motoru sıralamalarında arka planda kaldığı da fark ediliyor.

Bir site haritasının index speed artırımına gitmesi için doğru backlink kullanımı, özgün içerik, içeriğin harmonik yapısı, içerik ile uyum içerisinde olan iç linkleme özellikleri gibi kıstasların ana hedef olarak belirlenmesi gerekir. Firmamızın temsilcilerinden gerekli olan desteği alarak eğer aşina değilseniz tüm bu detaylara uygun ve sayfanızın kıymetini artıracak bir tanıtım yazısına imza atma hakkını elde edeceksiniz.

Aksam.com.tr Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

tanitimyazisi.org olarak hazırladığımız tüm içeriklere kefiliz! Öncelikli olarak firmamızın imzasını taşıyan tüm içeriklerin özgün olduğundan emin olabilirsiniz. Özgün olmasının yanı sıra tüm SEO kurallarına uygun olması da verimliliği artıran kıstaslar arasındadır. SEO kurallarına uygun anahtar kelimelerin sorunsuz şekilde kullanıldığı bir tanıtım yazısının hazırlanması için en doğru adreste yer alıyorsunuz.

Ayrıca sizin için bir piyasa analizi de yapacağız! Bu piyasa analizi kapsamında kişilerin tanıtım yazılarının tüm detaylarını elde etmesi sağlanacak ve rakip firmaların tanıtım yazılarında hangi trendlere dikkat edildiğine dair de inceleme yapılacaktır. Anahtar kelimelerin seçiminden başlayarak rakiplerin tanıtım yazılarında işlenen ana temaya kadar tüm hususlar detaylıca analiz edilir!

Aksam.com.tr Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Aksam.com.tr Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Benzer Yazımız  Haberler.com Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?