trende

Chip.com.tr Tanıtım Yazısı

Chip.com.tr Tanıtım Yazısı

Chip.com.tr ile Siteniz Alexa’da Düşüse Geçsin…

Teknolojik konularda ilginizi çeken gelişmeleri nereden öğreniyorsunuz? Çağımızın en büyük ve en merak edilen konularının barındığı ve her gün şaşırtıcı gündemlere konu olan teknoloji herkesin tarafından yakından takip edilmesi gerektiği düşünüldüğünde, güvenilir bilgiler edinebilmek için güvenilir sitelere ihtiyaç duyulmaktadır.

Haber siteleri güvenilirlik konusunda yeterlidir ancak ne yazık ki konuların teknik detaylarını ve incelemelerini çoğu zaman bizlere sunamazlar. İşte bu yüzden bizlere ilgilendiğimiz konular hakkında hem güncel hem de derinlemesine bilgiler sunan köklü web portallarının takip edilmektedir.

Chip.com.tr de yukarıda betimlediğimiz bu sitelerin tanımına uyan bir teknoloji portalıdır. Her alandan teknolojik gelişmelere güncel bir şekilde yer veren bu web sitesinin milyonlarca ziyaretçisi bulunmaktadır.

Ayrıca kaliteli, özgün ve güvenilir içerikler sunduğu için de Google’ın favorileri arasında kendisini göstermektedir. Eğer siz de bu sitenin nimetlerinden faydalanarak kendinizi tanıtmak isterseniz o zaman chip.com.tr tanıtım yazısı hizmeti almalısınız.

Chip.com.tr sitesinin hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş’ ye aittir. Sitenin yönetiminde ise Mehmet Rauf Ateş bulunmaktadır. Ayrıca bu isim dijitalleşmeden önce 1996’dan beri yayın hayatını sürdüren CHIP dergisinin varlığı da halen devam etmektedir. Siz de hem gündelik hem de dijital alanda faaliyetlerini başarı ile sürdüren bu siteden referans almak için tanitimyazisi.org ile iletişime geçebilirsiniz.

chip.com.tr tanıtım
Chip.com.tr Tanıtım Yazısı

Chip.com.tr’den Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Chip.com.tr tanıtım yazısı almak, dijital pazarlama teknikleri arasında en akıllıca stratejilerden biri olacaktır. Son derece güvenilir ve güncel haberlere ev sahipliği yapan bu site sayesinde sizin de isminiz duyulmaya başlayacak ve siteye gelen ziyaretçilerin ilgisini çekeceksiniz.

 • Bu web sitesini ziyaret edenler, sizin tanıtımınızın yapıldığı tavsiye içerikli reklamı görmüş olacak ve böylece ilgilerini çekmeyi başaracaksınız.
 • Bu ilgi sayesinde sitenizi ve içeriğinizi merak edecekler böylece web sitenize giriş yapmış olacaklar.
 • Chip.com.tr backlink hizmeti ve yönlendirmeler doğrultusunda sitenize gelen ziyaretçisinde her gün artış meydana gelecek ve bu da sitenizin indeks hızı başta olmak üzere tüm teknik özelliklerine yansıyacaktır.
Benzer Yazımız  Hürriyet Tanıtım Yazısı

Chip.com.tr içerik yayınlatma ve diğer hizmetler konusunda bilgi almak için tanitimyazisi.org firması ile görüşebilirsiniz.

Chip.com.tr’den Yazı Almanın Web Site SEO’nuza Etkisi!

Chip.com.tr tanıtım yazısı almak, her geçen gün milyonlarca ziyaretçi sayısı ile öne çıkan bu sitenin size referans olması anlamına gelmektedir. Dolayısıyla bu durum internet kullanıcılarının dikkatini çekecek ve sizleri araştırmak adına web sitenize yönelim gerçekleşecektir. Bu yönelimler doğrultusunda Google’ın dikkatini çekecek ve site içeriğinizin de dahil olduğu kaliteli hizmetleriniz doğrultusunda ön sıralara yerleşeceksiniz.

Chip.com.tr Tanıtım Yazısı Fiyatları

Chip.com.tr backlink vetanıtım yazısı hizmetleri için alanında deneyimli, uzman kadrosu ile öne çıkan firma; tanitimyazisi.org’tan en uygun ve en güncel fiyat bilgilerini alabilirsiniz.

Chip.com.tr Tanıtım Sayısı Index Hızını Artıracak!

İnternet dünyasında ön plana çıkabilmek için sitenizin belirli bir ziyaretçi sayısını barındırması, güncel ve özgün içerikler üretmesi ve güvenilir siteler tarafından backlink alması gerekmektedir. Bunlar sağlandığı sürece sitenizin index sayısı artacak ve böylece sizler de dijital Pazar içerisinde adınızı duyuracaksınız. Chip.com.tr tanıtım yazısı hizmetlerinden faydalanmak için tanitimyazisi.org ile iletişime geçebilirsiniz.

Chip.com.tr Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!Chip.com.tr içerik yayınlatma sayesinde sizler de web sitenizi ön plana çıkarmak ve başarıya giden yolda ivme kazanmak istiyorsanız o zaman tanitimyazisi.org ile görüşebilirsiniz. Çünkü bu firma sayesinde chip.com.tr içerik yayınlatma konusunda ve sitede yayınlanacak içerikler açısından en kaliteli hizmetleri almış olacaksınız..

Chip.com.tr Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Chip.com.tr ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda İlandır ibaresi olacaktır. Görselinizde’de İlandır yazacaktır.

Chip.com.tr Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Chip.com.tr Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Benzer Yazımız  Haberturk.com Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Benzer Yazımız  Sozcu.com.tr Bülten Yazısı
Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?