trende

Cnnturk.com Bülten Yazısı

14.12.2021
50
Cnnturk.com Bülten Yazısı

Cnnturk.com Bülten Yazısı

Amerika’da hizmet veren CNN firmasının Türkiye’deki şubesidir. Hem CNN hem de Demirören Holding bünyesinde çalışmaktadır. İlk kez televizyon versiyonu 11 Ekim 1999 yılında kurulmuştur.

Oldukça popüler yazarlar ile çalışılmakta ve televizyonda da çokça izlenen çoğu güncel haber içerikli programlar yapılmaktadır. İnternet sitesi ise en çok tıklanan haber sitelerinden biridir. Yazar sayısı ve güncel içerik oranları ile bunu kanıtlar vaziyette bir yayın sağlamaktadırlar. Siz de bu yayınlar arasında yer almak için İnteraktifplus’ın muhteşem ekibine güvenmeyi seçebilirsiniz.

Basın Bülteni Avantajları Sizi Tanımlar

Basın bültenlerinin pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunların başında sizin popülerliğinizi ve tanınırlığınızı arttırmak adına önemli bir yer kaplamaktadır. Basın bültenleri sayesinde firmanızın ya da kendinizin yaptığı iş ile ilgili yeni haberler verebilir veya genel bir tanıtım amacı ile ilgili basın bültenleri yayınlanabilir. Cnnturk.com basın bülteni sayesinde de bu fırsatlardan faydalanmanıza yardımcı olabiliriz. Kaliteli bir basın bülteni yazısı sayesinde çok daha görünür olabilirsiniz.

Basın Bülteni İçeriği Sizi Yüceltir

Basın bültenlerinin içeriği bizlere başvuru yaptıktan sonra belirlenebilir. Bizimle Whatsapp üzerinden ya da mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz ve en kısa sürede sizlere dönüş yapılacaktır. Ardından basın bülteni için istediğiniz içerik için bir planlama yapılacaktır.

İstenen kelime sayısı ve aynı şekilde üslup biçimine göre bir yazı hazırlamayı tercih ederiz. Müşteri memnuniyeti ile birlikte sizlere fayda sağlayacak şeyleri de sizlere belirterek ortak bir noktada buluşuruz. Cnnturk.com basın bülteni içeriğiniz sizlerin tanınırlığına ve mavi tik almanıza fayda sağlamaktadır.

Basın Bülteninin Mavi Tike Etkisi %100’dür

Basın bültenlerinin mavi tikte oldukça önemli bir etkisi vardır. Bir internet sitesi ve uygulaması üzerinden mavi tik sahibi olmak istiyorsanız öncelikle internet üzerinde birden fazla ve belirli aralıklarla basın bültenleriniz olmalıdır. Bu sayede mavi tik alma ihtimaliniz artacaktır. Cnnturk.com mavi tik alma yazısı için gereken birtakım şeyler vardır:

 • Öncelikle hakkınızda yayınlanan basın bülteni kaliteli olmalıdır. Kalite sayesinde yazının okunurluğu artacaktır.
 • Kaliteye ek olarak yazılarınız SEO uyumuna da uygun olmalıdır. SEO bu konuda oldukça önemlidir. SEO uyumunu sağlayan unsurlar bir yazıda en doğru biçimde yer alır ise yazınız çok daha okunaklı olacaktır.
 • Cnnturk.com mavi tik alma yazısıçok uzun olmamalı ancak basit gibi görünecek kadar da kısa olmamalıdır.
 • Basın bülteni yazıları belirli sürelerde yayınlanmalı ve bir düzene oturtularak daima güncel tutulmalıdır.
Benzer Yazımız  Gursesgazetesi.com Bülten Yazısı

Basın Bülteninin Sitenize Etkisi Organik Tıklamadır

Kurumsal ya da bireysel bültenler hazırlanabilir.Firmanızın veya sitenizin düzenli yayınlanan basın bültenleri sayesinde olumlu etkiler görebilmesi mümkündür. Cnnturk.com basın bülteni yayınlatma işlemini yaparken bunun sitenize de etkisi olacaktır. ( Google’ın sitenizi değerli görmesini sağlar.)

Ancak link verilmeyeceğinin de farkında olarak bir planlama yapmanız gerekmektedir. Basın bültenlerinde link verilmez.Elbette bu, basın bülteni yayınlandıktan sonra isminizin ve sitenizin tarayıcılar üzerinden aratılmayacağı anlamına da gelmemektedir.

tanitim yazisi ve seo iliskisi 1
Cnnturk.com Bülten Yazısı

Basın Bültenlerinde SEO Uyumu Tam Kapasite Olmalıdır

SEO uyumunu sağlamak basın bültenleri de dahil olmak üzere her tip internet içeriği için önemlidir. SEO uyumunu sağlarsanız basın bültenleri daha kolay okunur ve bu da daha fazla okunmasını sağlamaktadır. Bu nedenle SEO uyumunu sağlamak adına uzman bir ekip ile çalışılmaktadır.

Basın Bülteni Fiyatlarımız Uygundur

Cnnturk.com basın bülteni yayınlatma işleminiz için öncelikle başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu başvuru için Whatsapp ve mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz ve bu sayede sizler ile en kısa sürede iletişime geçebiliriz. Fiyat ise birçok farklı opsiyona bağlı olarak değişmektedir. Kelime sayısı buradaki en önemli faktördür. Bu nedenle net bir fiyat alabilmek için iletişim kurabilmek şarttır.

Lütfen, doğrun zamanda doğru bir sitede yer almak için İnteraktfiplus’a güveniniz.

Cnnturk.com Basın Bülteni Nedir ?

Cnnturk.com sitesinden sizin veya şirketinizin Adında Link çıkışı olmadan Haber Yapılmasıdır.

Cnnturk.com Tanıtım yazısı ile Basın Bültenin Farkı nedir ?

Basın Bülteninde biraz Daha haber tarzı yayınlanır ve link çıkışları bulunmaz

Cnnturk.com Basın Bültenine Ne kadar Garanti Veriyorsunuz.

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?