trende

CNNTürk Tanıtım Yazısı

CNNTürk Tanıtım Yazısı

Sizde Cnnturk.com Tanıtım Yazısıyla Markalaşın!

CNN Türk yurtdışı kaynaklı CNN kanalının ülkemizde yayın yapan koludur. Ülkemizde yayın yapan kolunun sahibi Demirören Grubudur. Haber editörü olan Murat Yancı başkanlığında tarafsız ve kaliteli haber içeriklerinin halka iletilmesi konusunda eşsiz bir çaba sarf etmektedir. CNN Turk günlük hit sayısı bakımından piyasada yer alan haber sitelerini geride bırakmaktadır. Son istatistiklere göre günlük hit sayısı 1 milyon 800 bin olarak belirlenmiştir. TV kanalı olarak çalışmaya başlayan CNN Türk aynı zamanda internet portalı ile de Türkiye’de ve dünyadaki tüm gelişmelerden anında haberdar olmanızı sağlayacaktır.

Nitelikli popülerliği ile memnun bırakmakta olan bu platformda firmanızın tanıtım yazılarına yer vermek için şirketimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu iletişim adımının hemen sonrasında sizin firmanıza uygun tanıtım yazısı hazırlamanın temel adımları atılacak ve beklentileriniz birebir dikkate alınacaktır.

Cnnturk.com ‘dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Cnnturk.com tanıtım yazısı hazırlama sürecinde aynı zamanda firmanızın kartvizitine de şekillendirmiş olacaksınız. Firmanızın bilinirliğini artırırken bir diğer yandan da hedef kitlenizi ve hitap ettiğinizi kesimi daha geniş bir alana yaymak için fırsat yakalayabilirsiniz. Cnnturk.com backlink sayısından başlayarak hazırlanacak olan metnin bilgi seviyesine kadar her detayda söz sahibi olabilirsiniz. Teknik unsurlarda dilerseniz temsilcilerimizden destek alma fırsatınız olacaktır.

Bir tanıtım yazısında açıklanan firmanın hizmet kanatlarının tümünün yer alması gerekir. Hizmet kanatlarına dair temel bilgileri içermeyen tanıtım yazılarının nitelikli olmayacağını bilmelisiniz. Dilerseniz tanıtım yazılarının sadece hizmet verilen alanda profesyonel olan kişilerin anlayabileceği bir şekilde hazırlanmasını talep edebilirsiniz, dilerseniz de sıfırdan tüm bilgileri içeren bir metin yapısı ile öğretici bir ara yüz şekillendirilmesini arzu edebilirsiniz.

Tanıtım yazılarının içeriğinde backlink de yer almaktadır. Backlink bir sitede farklı bir siteye linkleme yapılması manasına gelir. Eğer doğru kullanılırsa arama motorlarında ön plana çıkma olasılığınızı büyük ölçüde artıracak nitelikte olduğunun bildirilmesi gerekir. Linkleme aşamasında ana metnin teması ile örtüşen linklerin yer alması gerekir. Örneğin yeme içme sektörü ile alakalı bir tanıtım yazısında politikaya ilişkin bir linkin verilmesi o metnin kalitesinde düşüşe neden olacaktır!

Metnin oluşturulması sırasında sergilenen özenin aynı zamanda bu metnin yayınlanacağı siteyi seçerken de gösterilmesi gerekir metnin yayınlanacağı sitenin seçilmesi sırasında ana kıstaslarınız hit sayısı, DA ve PA değerleri olmalıdır. CNN Turk Domain Authority konusunda 84 değeri ile memnun etmektedir. Page Authortiy değerinde de ortalamanın oldukça üzerinde olan yapısı ile memnuniyeti artıran biri duruş sergilemektedir.

Benzer Yazımız  Memurlar.net Tanıtım Yazısı

Cnnturk.com tanıtım yazısı almak isteyen bireylerin hedef kitlelerine uygun olan içeriklerin hazırlanmasında büyük çaba sarf edilmektedir. İçeriğin hazırlanma sürecinde asla bir sorun meydana gelmemesi adına büyük çaba sarf edilir ve metin geliştirilir.

Cnnturk.com’dan Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi!

Cnnturk.com tanıtım yazısı almak için firmamızın temsilcileri ile iletişime geçerek beklentilerinizi iletebilirsiniz. SEO bir diğer deyiş ile arama motoru optimizasyonuna uygun olarak hazırlanmış olan metinlerin firmanızın tanınırlığına ne derece katkı sağlayacağını anında istatistikler üzerinden de göreceksiniz. Bir tanıtım yazısının sizin firmanızın tanınırlığına ne derece etki ettiğini Google Analytics üzerinden ölçebilirsiniz.

Firmamızın hazırlamış olduğu tanıtım yazılarının müspet sonuçlarını bu istatistiki datalar üzerinden de anında tespit etme fırsatınız olacaktır. Tanıtım yazılarının hazırlanma sürecinde sadece profesyonel ekip üyelerine yer verilmesi genel memnuniyeti pekiştiren kıstaslardandır. Örneğin ekonomi ile alakalı hazırlanan bir içerikte sadece iktisat tahsiline sahip olan ve alanın tüm detaylarına hakim olan yazarların söz sahibi olacağını da göreceksiniz. Ortaya çıkan metnin kalitesinden de bu nitelik daha net şekilde anlaşılmaktadır.

Cnnturk.com’da içerik yayınlatma aşamasında metnin geneline şekilde verilirken yalnızca SEO detaylarına dikkat edilmez, aynı zamanda sizin ile aynı kategoride hizmet veren firmaların tanıtım yazılarının tümü de gözden geçirilir. Bu tanıtım yazılarında hakim olan genel tema kavranır ve trendler detaylandırılır. Sadece bir tanıtım yazısı hazırlanmaz aynı zamanda tüm sektör incelemeden geçirilir.

CNN Turk sizin için harika bir yayın kalitesi sunarken hedef kitlenize ulaşmanız için de fırsat verecektir. Özenle hazırlanan tanıtım yazılarının hem hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştıracağının hem de kısa bir sürede hitap ettiğiniz kesimi genişleteceğinin belirtilmesi gerekir.

tanitim yazisi

Cnnturk.com Tanıtım Yazısı Fiyatları

Cnnturk.com’da içerik yayınlatma aşamasında kişilerin merak ettikleri bir diğer husus da bu derece nitelikli yazıların karşılığında ödeyeceğiniz tutardır. Ödenecek olan tutarda gerekli olan tüm indirimler yapıldıktan sonra tarafınıza bildirilir. Bizim temel amacımız piyasada yer alan tüm firmaların nitelikli bir tanıtım yazısına sahip olması! Bu nedenle her bütçeye uygun farklı tanıtım yazısı paketlerimiz yer alıyor! Sizin talep ettiğiniz ek unsurlar, kullanılan backlink sayısı, tanıtım yazısındaki özgünlük denetimleri ve daha birçok kıstasa göre gerekli olan fiyat aralık belirleme adımı tamamlanır.

Diğer tanıtım yazısı siteleri ile kısa bir kıyaslama yapıldığında dahi ortaya çıkarılan yazıların ne derece nitelikli olduğunu görebilir, bu niteliğe karşılık talep edilen tutarın ne derece makul seviyede olduğunu fark edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile iletişim kurarak sizin şirket bütçenize uygun olan paketlerden birini anında satın alabilirsiniz.

Benzer Yazımız  Cnnturk.com Bülten Yazısı

Cnnturk.com Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

Cnnturk.com backlink kullanım adımlarında sadece alanın uzman isimlerine söz hakkı tanıyoruz. Sitenizin etkileşim kat sayısını artıracak olan backlink seçeneklerine yer vererek süreci daha nitelikli bir hale getiriyoruz. Backlink kullanımında ana yazı teması ile uyum içerisinde olan linklerin sisteme entegre edilmesi genel verimliliği yükselten detaylardan biri olacaktır. Index Speed artırım adımı için son dönemlerdeki trend yerel SEO çalışmalarıdır.

Özellikle yerel olarak hizmet veren firmaların etkileşimli bir erişimi kazanabilmesi için kesinlikle yerel SEO çalışmalarını da destekler nitelikte olması gerekir. Müşteri hizmetleri temsilcilerimizi ile hangi SEO çalışma tipinin sizin firmanızın genel tanınırlığı için daha uygun olacağına dair bilgi alabilirsiniz.

Cnnturk.com tanıtım yazısı kapsamında Index Speed artırılması için hazırlanan metnin nitelikli olması gerekir. Öncelikli olarak site haritasının açık ve anlaşılır olması lazımdır. Giriş yapılan sitede kullanılan ana grafik tasarımlarının okuyucuyu destekleyici olması gerekir. Ancak bu şekilde metne odaklanılması daha kolay olacaktır.

Özellikle sade ve odaklanmayı kolaylaştırıcı tasarımların bu alanda daha sık tercih edildiği görülüyor. Site haritasının nitelikli ve anlaşılır yapısının yanı sıra içeriğin puntosundan, kullanılan metnin SEO uyumlu olup olmamasına kadar birçok alanda denetlemeler yapılmaktadır. Bir tanıtım yazısında en ufak bir erişim sorununa dahi yer verilmeyecektir. Bunun tam aksine, tüm denetimler yapıldıktan sonra yazı içeriği size teslim edilecektir.

Cnnturk.com Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

tanitimyazisi.org olarak hazırladığımız tüm metinlerin firmaların genel tanınırlığını garantili şekilde artırdığını iddia ediyoruz! Hazırladığımız tanıtım yazıları kapsamında özellikle metnin akıcı ve anlaşılır olması gerekir. Bir metnin henüz anlaşılma şamasında bir sorun çıkıyorsa, okuyucunun o metne hakim olması zorlaşacaktır. Hitap edilen kesime uygun tabirleri içeren yazılar hazırlanmalıdır. Bir firmanın gençlere hitap etmesi durumunda tanıtım yazısının da gençler arasında yaygın olan trendleri içerisinde barındırması genel verimliliği artıracaktır.

Cnnturk.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Cnnturk.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta verilmektedir link

Benzer Yazımız  Haberler.com Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?