trende

Dha.com.tr Tanıtım Yazısı

Dha.com.tr Tanıtım Yazısı

Dha.com.tr Tanıtım Yazısı

Türkiye’nin en büyük haber arşivine sahip Dha.com.tr tanıtım yazısı alanında da birçok web sitenin yeni ziyaretçilerle tanışmasını sağlamıştır. 1999 yılında Demirören Haber Ajansı olarak kurulmuş, Hürriyet haber ajansı ve Milliyet haber ajansıyla birlikte ortak medya grubu olarak hizmet vermeye başlamıştır. Avrupa, Afrika, ABD, Türkiye, Rusya ve Orta Doğu olmak üzere fotoğraf ve video üzerine canlı yayın, anlık görüntülemeyle basın dünyasına ismini altın harflerle kazımıştır.

Dha.com.tr yerel ve genel haber olarak 34 büroya sahip, köklü bir takipçi kitlesiyle 1999 yılından bu yana 22 yıldır hizmet vermektedir. Mobil haber, online haber ve sosyal medya mecralarında da isminden söz ettirmiştir. Web sitesi ve yayın grubu alanlarında dijital haber ajanslarının ilk adresi olarak, uluslararası haber ve yerel Türkiye gündeminde, ekonomik, son dakika, sağlık ve spor haberlerinde ilk 10’da yerini almış, dünya üzerinden abonelik sistemiyle büyük kitlelerle gelişmeye devam etmektedir. Televizyon, radyo ve online alan da dahil olmak üzere isminin haber sitelerinde yer aldığı Dha.com.tr ile tanitimyazisi.org birlikte çalışarak, tanıtım yazılarınızın yayınlanmasını sağlayacaktır.

Dha.com.tr ’den Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir ?

Günlük indeks değeri ilk 10’da yer alan Dha.com.tr tanıtım yazısı almak için köklü bir online platforma sahiptir. Site ziyaretçilerinin haber takibi, gündem ve spor haberleri gibi bilgi odaklı giriş yaptıkları Dha.com.tr, önemli yazarlarla çalışmakta, görsel ve video yayınlarına da ekstra önem vermektedir. İçeriklerinizin yayınlanacağı web site sayfası arama motoru sekmesinde ilk sıralarda yer alan haber sitelerine teslim edilerek, backlink ve reklam tanıtımıyla isminizin duyulmasını sağlayacaktır.

 • Ayda ortalama 6.000 haber yayınlanmaktadır.
 • 3. 000 görüntülü haber kapasitesine sahiptir.
 • 11. 000 adet fotoğraf servisi yapmaktadır.
 • Uluslararası alanda da tanınan haber sitesidir.
Benzer Yazımız  Wmaraci.com Tanıtım Yazısı

Görselin önemli olduğu günümüzde, marka tanıtımı, reklam ve link geçişleri için prestij sahibi olan haber sitesi olarak, kurumsal kimliğinize, web site ziyaret sayınıza aynı zamanda hedef kitlenizin genişlemesine uluslararası platformlar aracılığıyla da destek olacaktır. Geniş takipçi ve ziyaretçi sayısıyla gelişmiş haber platformudur.

Dha.com.tr Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi

Backlink, reklam ve tanıtım yazılarının sunduğu avantajlar SEO çalışmalarının teknik alanına da etki sağlamaktadır. Teknik SEO çalışmalarının içinde yer alan robots.txt ve indeks değerleriyle birlikte hedef kitleniz hakkında bilgi edinir, site ziyaretlerinizin artmasını sağlarsınız. Marka bilinirliğinizi artıracak anahtar kelime kullanımı, arama motorlarında ilk sıralarda yer alacağınız meta çalışmalarıyla uzman ekibin sunacağı % 100 özgün içerikler, web site SEO’nuza da etkili olacaktır.

Dha.com.tr içerik yayınlatmak% 100 özgün içerik seçenekleri sunacağı için web sitenizin SEO içeriklerine de katkı sağlar, haber sitesi etkileşim alanından ziyaretçi çekmeniz için backlink alanları oluşturur. Dha.com.tr backlink sayesinde de sitenizin adını duyurur, marka ve ürünlerinizin tanıtımında haber sitesinin referansı olursunuz.

tanitim yazisi ve seo iliskisi
Dha.com.tr Tanıtım Yazısı

Dha.com.tr Tanıtım Yazsısı Fiyatları

Uygun fiyat aralıkları sunarak, en iyi haber sitelerinde yerinizi almanızı sağlayacaktır. Dha.com.tr tanıtım yazısı almak için Türkiye’nin en köklü haber sitelerinden biri olarak, backlink yayınlamanız ve reklam vermeniz için de tanitimyazisi.org sayesinde uygun fiyatlar sunacaktır.

Dha.com.tr Tanıtım Yazısı İndeks Hızınızı Arttıracak!

İndeks hızınızı artırarak, ziyaretçi sayınızın üst seviyelerde yer almasına imkan verecek Dha.com.tr backlink, geniş hizmet kapasitesiyle organik içeriklerin de katkısını sunacaktır. İndeks değerini artırmak, trend siteler arasında yer almak için tanitimyazisi.org adresiyle buluşabilirsiniz.

Dha.com.tr Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

Organik ve özgün içeriklerle markanızın kalitesin, web sitenizin güvenirliğini sağlayacak içerik üreticilerle çalışılmaktadır. Dha.com.tr içerik yayınlatmak için köklü haber sitelerine uyan ve sizin web sitenizi temsil eden makaleler hazırlanmaktadır.

Dha.com.tr Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Dha.com.tr ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer Alıyor

Benzer Yazımız  Gursesgazetesi.com Bülten Yazısı
Dha.com.tr Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Dha.com.tr Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 1 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Benzer Yazımız  Pcnet.com.tr Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?