trende

Donanimhaber.com Tanıtım Yazısı

Donanimhaber.com Tanıtım Yazısı

Donanimhaber.com Sayesinde Siteniz Milyonlara Ulaşsın !

Donanimhaber.com 1999 yılında kurulan ve günümüzde hala birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bir sitedir. Kurulduğu zamanlarda sadece gönüllülerin yazarlık yaptığı site zamanla kendine ait bir foruma kavuştu. Donanimhaber forum kurulmasının 2 yıl ardından 2001 yılında oluştu. Forumun oluşmasının ardından da kısa süre sonra İstanbul’da kendi ofisini kurdu. Bu web sitenin kurucusu ve sahibi Gün Oksay’dır.

Donanimhaber.com yalnızca internet üzerinden içerik yayıncılığı ile sınırlı hizmeti bulunmuyor. TV 2 kanalında da Donanım Haber isimli bir televizyon yayını yapıyordu. Mesut Çevik, Ender Yıldız ve Erdi Özüağ tarafından programın hazırlanması ve yayın işlemlerini gerçekleştirdi. Bu üç isim Donanimhaber.com için de önemli editörlerdendir.

Televizyon ve internet haber yayıncılığının yanında Donanimhaber.com çatısı altında Bölüm Sonu Canavarı isimli bir oyun sitesi kuruldu. Oyun amacıyla kurulan bu site günümüzde hala yayına devam ediyor.

Donanimhaber.com’dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Donanimhaber.com tanıtım yazısı almak web sitenize birçok konudan avantaj sağlayacaktır. Sizlere sunduğumuz tanıtım yazısı hizmetimizle sahip olabileceğiniz avantajlar;

 • Donanimhaber.com günlük 1.000.000 hite sahiptir. Bu kadar yüksek hite sahip bir web sitede bulunmak kısa sürede web sitenizin tanınmasına yardımcı olur.
 • 21 yıldır okuyucularına hizmet veren bir site olan Donanimhaber.com 1448133 üyeye sahiptir. Anlık aktiflik oranı yaklaşık 3000 ve daha fazla üye, 15000 üzerinde ziyaretçi ve 1000’den fazla mobil kullanıcılardır. Sahip olduğu ziyaretçi ve üye sayısı ile aldığınız Donanimhaber.com tanıtım yazısı yüzbinlerce kişi tarafından görülür.
 • Donanimhaber ziyaretçileri ve üyeleri tarafından güven kazanmış bir sitedir. Aracılığımız ile bu sitede yayınlanan tanıtım yazınız üyeler tarafından olumlu olarak görülür. Böylece kişiler Donanimhaber.com’a güvenerek web sitenizi ziyaret eder. Uzun süre boyunca artırmaya çalıştığınız hitinizi ve ziyaretçi sayınızı Donanimhaber.com tanıtım yazısı almak gibi kolay bir işlemle artırın.
donanimhaber.com tanıtım
Donanimhaber.com Tanıtım Yazısı

Donanimhaber.com’dan Yazı Almanın Web Site SEO’nuza Etkisi!

SEO, bir web sitenin doğal trafiğinin artırılması için yapılan çalışmalardır. SEO çalışması gerçekleştiren kişiler bilir ki site içi de dışı olacak şekilde backlinkler kullanılır. Donanimhaber.com backlink ile SEO’nuza büyük oranda etki eder. Backlink kullanmanın en önemli noktası, kullanılan backlinkin site kalitesinin ve tıklanma oranının yüksek olmasıdır.

Benzer Yazımız  Milliyetgazete.com.tr Tanıtım Yazısı

Donanimhaber.com sunduğu kaliteli içerikler ile site kalite puanını artırmayı başarmış bir sitedir. Sitenin güncel PA değeri 52, DA değeri ise 68’dir. Yüzlerce kendine ait üyesi bulunduğu için sadece arama sonuçlarıyla hitini ve tıklanma oranını başarmaz. Kendi kullanıcılarının sitedeki aktifliğiyle de son derece popüler bir sitedir. Web siteniz için Donanimhaber.com backlink kullanmak SEO çalışmanız için büyük ve olumlu bir adım olacaktır.

Donanimhaber.com Tanıtım Yazısı Fiyatları

Web sitenizin hızla ziyaretçi sayısının artmasını istiyorsanız Donanimhaber.com tanıtım yazısı almalısınız. Donanimhaber Alexa sıralamalarında dünyada 3465, Türkiye’de ise 80. Sırada bulunuyor. Binlerce site içerisinden özellikle ülkemizde 80.sıraya çıkmış olması, birçok değerlendirmeden başarılı olarak geçtiğini anlatıyor. Tanıtım yazısı hizmetini dilerseniz reklam hizmetinin yerine ya da yanına alabilirsiniz. Web sitenizi kısa zamanda beklenilen trafiğe kavuşturacak tanıtım yazısını en uygun fiyatlarla tanitimyazisi.org firmasında sunuluyor.

Donanimhaber.com Tanıtım Sayısı İndeks Hızınızı Arttıracak!

İndeks, Google tarafından verilerinizin kaydedilmesidir. Bu nedenle web siteniz ne kadar hızlı indekslenirse SEO ve diğer işlemlerinizin sonuçlarını da daha kısa sürede alırsınız. İndeks hızının artmasına yardımcı en büyük etken ise web sitenin ziyaret edilme sayısıdır. Donanimhaber.com içerik yayınlatma ile hızlı bir şekilde ziyaretçi sayılarınızı artırabilirsiniz. Google tarafından sevilen bu durum web sitenizin indeks hızını artırır.

Donanimhaber.com Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

Donanimhaber.com alanında uzmanlaşmış editör ekibi ile içerikleri hazırlıyor. Donanimhaber.com içerik yayınlatma işleminizde içerik web sitenizle uyumlu olacak ve tüm kriterleri karşılayacak şekilde oluşturuluyor. Okuyucunun ilgisini çeken, içeriğin canlı ve bilgi temelli olması sağlanıyor.

Donanimhaber.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Donanımhaber.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda İlandır ibaresi olacaktır. Görselinizde’de İlandır yazacaktır.

Benzer Yazımız  Aksam.com.tr Bülten Yazısı
Donanimhaber.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Donanimhaber.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Dofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Benzer Yazımız  Karar.com Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?