trende

Eksisozluk.com Tanıtım Yazısı

Eksisozluk.com Tanıtım Yazısı

Eksisozluk.com Tanıtım Yazısı

Ekşi Sözlük 15 Şubat 1999 yılında kurulmuş katılımlı sözlüktür. Bu sitede kişiler kendisine üyelik açar ve yorumlarını yaparak içeriklere katkıda bulunur. Türkiye’de bulunan katılımcı sözlükler arasında en fazla tanıtım yapan sitedir. Kurucusu Sedat Kapanoğlu’dur. Site kurulduğu günden bugüne popülaritesini artırarak 7.000.000 hite sahiptir.

Günümüzde hala bu kadar popüler olan sitenin güncel 157154 içerik üreten üye bulunuyor. Site üyelerini kabul ederken belirli şartlar sunarak sadece seçilen üyelerin kabul edilmesini sağlıyor. Bu sayede oluşturulmuş özel grup kendi fikirlerini site içerisinde paylaşıyor. Sitenin güncel kullanıcı sayısı ise 559937’den fazladır. İçerisinde bolca backlink paylaşılmasının sağlandığı sitede kişiler bilgilerini de paylaşarak tanıtım yapıyor. Sitenin son güncelleme tarihi 19.10.2020’dir.

Ekşi Sözlük’tenTanıtım Yazısı Almanın Faydaları

Ekşi sözlük tanıtım yazısı almak size web siteniz için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor;

 • Ekşi sözlük günlük hiti 7.000.000’dur. Bu durumda sitenin ne kadar aktif ve fazla kullanıcıya sahip olduğu anlaşılabilir.
 • Sitenin DA puanı 65, PA puanı ise 57’dir. Yüksek otoriteye sahip bu site, popüler bir ağa sahiptir.
 • Site içerisinde paylaşılan gönderilere üye olan ya da olmayan birçok kişi ulaşıyor. Hatta bazı durumlarda kişiler yorumlarını burada paylaştığı için site içerikleri baz alınıyor. Bir şey almadan ya da denemeden önce Ekşi Sözlük’te bulunan içeriklere bakılıyor. Böyle bir durumda web siteniz için bu sitede tanıtımınızın bulunması web siteniz için hızlı bir akış yaşatır. Web siteniz içi size sunduğumuz ekşi sözlük tanıtım yazısı almak fırsatını kaçırmadan popüler bir web siteye sahip olun.

Ekşi Sözlük’tenYazı Almanın Web Site SEO’nuza Etkisi

Ekşi sözlük oldukça popüler ve ziyaretçisi olan bir sitedir. SEO çalışmalarınız ile güçlendirdiğiniz sitenizin tanıtımının yapılması ziyaretçi sayınızın artmasını sağlar. Ayrıca ilgili kullanıcılar sitenizde aradığı sonucu bulduğu için sitenizin kalıcı ziyaretçisi haline gelir. Ekşi Sözlük’te içerik yayınlatma çalışması sonucunda SEO’nuzunkalıcı etkilerini kısa sürede görebilirsiniz.

Benzer Yazımız  Acunn.com Bülten Yazısı

SEO çalışmalarının en önemli kısımlarından biri kullanılan backlinklerdir. Doğru ve kaliteli backlinkler sayfa kalitenizi artırır. Kötü seçilmiş backlinkler ise sayfanızı kapanmaya kadar götürebilir. Ekşi Sözlük backlink ile Ekşi sözlüğün 65 DA, 57 PA puanlarından yararlanabilirsiniz.

tanıtım yazısının tam olarak ne i̇şe yaradığının 5 kanıtı
eksisozluk.com Tanıtım Yazısı

Ekşi Sözlük Tanıtım Yazısı Fiyatları

Ekşi sözlük tanıtım yazısı559937’den fazla kullanıcı ile web sitenizi tanıştırıyor. Sözlük içerisinde özenle oluşturulmuş yazınız sayesinde daha kullanıcılar sitenizi ziyaret etmeden tanır. Çarpıcı, ilgi çekici ve meraklandırıcı tanıtım yazınız ile kısa süre içerisinde dilediğiniz ziyaretçi sayısına ulaşabilirsiniz. Tüm bu avantajlara sahip olabileceğiniz Ekşi Sözlük tanıtım yazısı fiyatları tanitimyazisi.org ile sizlere sunuluyor.

Ekşi Sözlük Tanıtım Sayısı İndeks Hızınızı Artıracak!

Ekşi Sözlüğün Google İndeks sayısı 8.220.000’dır. Bu kadar yüksek indeks sayısına sahip bir sitede tanıtım yazınızın paylaşılması sonucunda Google sitenizin İndeks hızını artırır. Hem artan ziyaretçi sayınız hem de gücü artan SEO’nuz sonucunda yüksek indeks hızına sahip olabilirsiniz. Ekşi sözlük’te içerik yayınlatma çalışmalarımız ile kısa sürede SERP’lerdeki yerinizin değişimini fark edebilirsiniz.

Ekşi Sözlük Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

Tanıtım yazısının en ana unsuru içerisinde bulunan içeriktir. Bu SERP çalışması türünde orijinal olarak düzenlenmesi gereken tek şey işlenecek konudur. İçeriğin web sitenizi iyi bir şekilde tanıtması aynı zamanda sürükleyici olması gerekir. Web siteniz için en uygun Ekşi Sözlük backlink ve yazı içeriğini profesyonel olacak şekilde düzenliyoruz. Okuyucuların ilgisini çekecek ve onları harekete geçirecek detayları göz önünde bulunduruyoruz. Böylece tanıtım yazısı çalışmanızın maksimum verimle sonuçlanmasına yardımcı oluyoruz.

Eksisozluk.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Eksisozluk.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer almaz.
Anasayfa’da 350 Bin Gösterim alır Sponsor olarak yayınlanır sonrasında arka planda kalır

Benzer Yazımız  Ensonhaber.com Bülten Yazısı
Eksisozluk.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Eksisozluk.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Dofollow 1 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Benzer Yazımız  Turkiyegazetesi.com.tr Bülten Yazısı
Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?