trende

Ensonhaber.com Bülten Yazısı

20.12.2021
78
Ensonhaber.com Bülten Yazısı

Ensonhaber.com Bülten Yazısı

Ensonhaber.com uzun yıllardır haber sitesi olarak internet üzerinde önemli bir yer kaplamaktadır. Paylaşımları ile dikkat çeken ve çokça tıklanan bir haber sitesi olmakla birlikte her konuda içeriğe sahiptir.

Spor, video, ekonomi, magazin, otomobil, teknoloji, sağlık, yaşam ve son dakika haberlerini görebilmek mümkündür. Aynı zamanda Canlı TV izleyebileceğiniz bir sisteme de sahip olması nedeniyle tıklanma oranı artmaktadır.  Sizi, sitenizi, firmanızı, işinizi daha fazla kişi bilsin, görsün, anlasın isterseniz; İnteraktifplus yol arkadaşınız olabilir.

Basın Bülteni Amacınızı Yansıtır

Basın bülteni, birçok farklı amaç için yayınlanmaktadır. Önemli haber konseptli internet sitelerinde yayınlandığı takdirde pek çok insan tarafından okunan ve yayılan haberler basın bültenidir; ancak basın bültenleri oldukça çeşitlidir. Bu yeni bir haberi vermek olabileceği gibi aynı şekilde tanıtım amacı ile de kullanılabilir. Ancak basın bültenlerinde herhangi bir link yer almaz. Haber niteliği taşımak zorundadır.Ensonhaber.com basın bülteni sayesinde mavi tik alabilirsiniz.

Basın Bülteni Hazırlama Süreci Meşakkatlidir

Basın bülteni hazırlama süreci için öncelikle sizin tarafınızdan bir başvuru gerekir. Sizler bizlere basın bülteni veya bültenleri istediğinizi belirterek bizler ile iletişime geçmeniz gerekir. Basın bültenlerinde istediğiniz konu anlatılır ve kelime sayısı gibi ayrıntılar belirlenerek temel çerçeve oluşturulur. Ardından uzman ekiplerimiz tarafından basın bülteni yazısı hazırlanır ve sizlere sunulur. Onaylandığı takdirde belirlenen ücret karşılığında Ensonhaber.com basın bülteni yayınlatma işlemi gerçekleşir. Bu sizler ve firma adına mavi tik alabilmeniz adına önemli bir faktördür.

Basın Bülteni Yayınlatmanın Avantajı Sonsuzdur

İnternet aleminde sonsuz avantajı vardır ama en önemlilerini size sıraladık!

 • Alanınızda bilinen biri haline gelebilirsiniz.
 • Çok daha fazla müşteriniz olabilir.
 • Gelişmeler hakkında insanları daha kolay haberdar edebilirsiniz.
 • Mavi tik alabilirsiniz.
Benzer Yazımız  Takvim.com.tr Tanıtım Yazısı

Basın Bülteni Mavi Tike Büyük Etli Eder

Basın bültenleri mavi tikler için en önemli noktalardan biridir. Basın bültenleri sizin alanınız ne olursa olsun bu alanda önemli ve bilinen biri olduğunuzu göstermektedir. Basın bültenleri mavi tik sahibi olmanız için teyit görevi görmektedir. Ensonhaber.com mavi tik alma yazısı da bunu etkileyecek unsurlardan biridir. Mavi tik almanız için belirli sitelerde yayınlanan yazılar bunu sağlayabilecek unsurlardan biridir.

tanitim yazisi seonun bir adim otesi 1
Ensonhaber.com Bülten Yazısı

Mavi Tik İçin Neler Gerekirse Biz Sağlıyoruz!

Mavi tik için gereken şey öncelikle alanınızda uzman ve bilinen biri olmanızdır. Burada ne iş yaptığınız önemli değildir. Örneğin bilinen bir avukat olmak, bilinen bir influencer olmak gibi çok farklı işlerde de olsa “bilinen biri” olmak en önemli noktadır. Bu sayede mavi tik alabilirsiniz.

Bunun için ise sizlerin hakkında basın bültenleri bulunmalıdır. Belli başlı sitelerde yer almanız sizler için önemli bir faktördür. Ensonhaber.com mavi tik alma yazısı için bizlere başvurarak sizlere en uygun yazıyı hazırlayabiliriz. Bu sayede birçok basın bültenine sahip olabilirsiniz. Basın bültenlerinin yayınlanma süreleri ve sıklığı da mavi tik açısından önemli bir faktördür.

Basın Bülteni Fiyatı Cep Yakar Mı?

Basın bülteni fiyatları konusunda açık bir pazar olduğunu bilerek hareket etmek gerekmektedir. Bizler fiyatlarımızı belli bir standarda oturmuş olmakla birlikte birçok duruma göre de değişiklik göstermektedir. Haber sitelerinin tıklanma oranlarına göre fiyatlar artar ya da azalır. Kelime sayısı gibi pek çok ayrıntı fiyatları değiştirmektedir.

Bu nedenle net bir fiyat alabilmek için öncelikle sitemizdeki Whatsapp numarasına veya e mail adresimize mesaj atabilirsiniz. Bizler en kısa sürede sizlere dönüş yapacağız ve gereken basın bültenlerini sizler için oluşturmak adına bir fiyat da belirleyeceğiz. Bu fiyatın belirlenmesinde sizin seçeceğiniz kelime sayısı, bülten sayısı gibi ayrıntılara yer verilmektedir. Ensonhaber.com basın bülteni yayınlatma için öncelikle İnteraktifplus’a başvuru yapmanız ve ardından sistemimizden fiyat almanız gerekmektedir.

Benzer Yazımız  Gursesgazetesi.com Tanıtım Yazısı

Çünkü, her bir hizmetin bedeli vardır ancak popüler olmak paha biçilemez!

Ensonhaber.com Basın Bülteni Nedir ?

Ensonhaber.com sitesinden sizin veya şirketinizin Adında Link çıkışı olmadan Haber Yapılmasıdır.

Ensonhaber.com Tanıtım yazısı ile Basın Bültenin Farkı nedir ?

Basın Bülteninde biraz Daha haber tarzı yayınlanır ve link çıkışları bulunmaz

Ensonhaber.com Basın Bültenine Ne kadar Garanti Veriyorsunuz.

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?