trende

Ensonhaber Tanıtım Yazısı

Ensonhaber Tanıtım Yazısı

Ensonhaber.com ile EN’ler Arasına Girmek Bu Kadar Basit!

Serkan Kalemciler Ensonhaber portalının Yayın Grubu Başkanı görevini hali hazırda sürdürmektedir. Siyaset, ekonomi, toplumsal olaylar ve çok daha fazlası ile alakalı olarak en yeni haberlere erişim sağlamak için Ensonhaber en doğru nokta olacaktır. 2005 senesinden bu yana hizmet vermekte olan haber portalı doğru ve dürüst haberciliğin prensip olarak belirlendiği nadir noktalar arasında kendini gösteriyor.  Dilerseniz tanitimyazisi.org firmamız üzerinden temsilcilerimiz ile görüşerek tanırım yazılarınızın bu nitelikli haber sitesinde yayınlanması için gerekli olan adımları atabilirsiniz.

Ensonhaber.com‘dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Ensonhaber.com tanıtım yazısı hazırlama sürecinde her kategoriye özel yazar grubumuz yer almaktadır. Her kategoride özel olarak tasarlanan bir yayın grubumuzun olması genel olarak verimliliği artırırken aynı zamanda tanıtım yazılarının eşsiz bir kalite ile sunulmasını mümkün kılar. Örneğin ekonomi alanında hizmet veren bir firmanın tanıtım yazılarını bu alanda eğitimi olan ve tüm alana hakim yazarlarımıza hazırlatıyoruz.

Ensonhaber.com backlink kullanım sürecinde de eşsiz bir performans sergilemekteyiz. Backlink kullanımı A sitesinde yer alan bir yazı içerisinde B sitesine link verme manasına gelmektedir. Bu link verme aşamalarında kişilerin tanıtım yazısının genel yapısı ile verilen linklerin bağlam noktasında uyuşması gerekir. Örneğin iktisat konusunda hazırlanan bir yazıda magazin linki verildiği zaman bu durumun arama motoru optimizasyonunu oldukça olumsuz şekilde etkileyeceği de görülmektedir.

Ensonhaber.com tanıtım yazısı almak isteyen kişilerin backlink adeti belirleme imkanı da yer almaktadır. Dileyen kişiler backlink adedinden yazı içerisinde dikkat etmelerini istedikleri tüm hususlara kadar bilgi verme hakkını da saklı tutmaktadır.

Tanıtım yazıları kapsamında metne verilen önemin tanıtım yazısının yayınlanacağı firmanın seçimine de aynı şekilde verilmesi gerekmektedir. DA ve PA değerleri yüksek olan siteleri tercih etmeniz tanıtım yazısının etkisini net şekilde artıracak olan kıstaslar arasında kendini göstermektedir. Ensonhaber.com platformu Domain Authority konusunda haber kulvarında hizmet veren sitelerin lideri konumunda yer almaktadır. Tanıtım yazıları hazırlanma aşamasında SEO kurallarına uygunluk ana kıstasımızdır. Sizin için özel olarak belirlenmiş olan sitelerde yayınlanan SEO kurallarına uygun tanıtım yazıları firmanızın kartviziti olacaktır!

Firmamızda tanıtım yazılarının hazırlanmasında her seferinde katmanlı bir denetim yapısı uygulanmaktadır. Tanıtım yazılarında asla herhangi bir veri açığına izin verilmez. Hatta bunun tam aksine her alanda tüm denetimlerin yapıldığına dair onay raporları sunma alanında da eşsiz bir hizmet vermekteyiz!

Ensonhaber.com’dan Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi!

Ensonhaber.com tanıtım yazısı almak için temsilcilerimiz ile iletişime geçerek hem isteklerinizi bildirme hakkınız bulunuyor hem de içeriğin hangi detaylar üzerinden kişilere sunulmasını istediğinizi iletme fırsatınız vardır. Tanıtım yazısının hangi seviyede bir profesyonellik içermesi gerektiğine dair bilgi verme hakkınız bulunmaktadır.

Benzer Yazımız  Sözcü Tanıtım Yazısı

Bir yazıda kişilerin özellikle sadece alanda bilgi sahibi olan kişilerin anlayabileceği bir metin talep etme hakkı varken aynı zamanda sıfırdan bilgi veren ve tüm kesimlerin anlayabileceği bir tanıtım yazısı talep etme hakkı da saklı tutulmaktadır. Metnin dili, kullanılması gereken anahtar kelimeler gibi detaylar piyasadaki tüm tanıtım yazıları incelenerek özel bir şekilde belirlenecektir.

tanitim yazisi

Ensonhaber.com’da içerik yayınlatma aşamasında firmamızın fark yaratmasının bir diğer sebebi de sadece ana bilgiler üzerinden değil aynı zamanda rakiplerinizin hazırlatmış olduğu tanıtım yazıları aracılığı ile de gerekli olan analizlerin yapılıyor olmasıdır. Örneğin X sektöründe yer alan bir firmanın tanıtım yazıları hazırlanırken X sektöründe başarılı olan tüm firmaların tanıtım yazıları ve bu yazılar hazırlanırken kullanılan stratejiler analiz ediliri. Bu analizin neticesinde trendler fark edilir.

Hem trendlerden kopmadan hem de genel olarak fark yaratma imkanı sunan bir süreç geliştirilmektedir. Oluşturduğumuz tanıtım yazılarının firmanıza istatistiki olarak da yansıyacağından emin olabilirsiniz. İstatistiki olarak analizler yapıldığı zaman nicelik bakımından tanıtım yazısının yayınlanmasının öncesinde ve sonrasında büyük bir fark kendini göstermektedir.

Ensonhaber.com Tanıtım Yazısı Fiyatları

Ensonhaber.com’da içerik yayınlatma aşamasında içeriğin detaylı analizlerden geçirilmesi ve yayına kusursuz şekilde hazırlanması sağlanırken, bir diğer taraftan da oluşturulan yazıların bütçeye uygunluğuna da büyük önem verilmektedir. Tanıtım yazılarının fiyatları analiz edilirken kişilerin diğer tanıtım yazısı hizmeti veren firmalar ile kıyaslama yapmasını tavsiye ediyoruz. Bu şekilde ne derece nitelikli ve makul bir fiyat aralığının belirlenmiş olduğuna dair daha net bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sadece makul fiyat aralığı ile değil aynı zamanda sunulmuş olan ödeme kolaylıkları ile de memnuniyetin artırıldığı fark ediliyor. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek makul fiyata en yüksek kalitede tanıtım yazılarının hazırlanmasına dair gerekli olan bilgilendirmeye ulaşacaksınız! Sizin bütçenize uygun olan tanıtım yazısı paketlerinden birini anında satın alabilirsiniz. Ana amacımız prestijini artırmak isteyen tüm firmaların erişim sağlayabilecekleri ve sitelerine ekleyebilecekleri biri tanıtım yazıları olmasını mümkün kılmak!

Ensonhaber.com Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

Ensonhaber.com backlink sayısı, içeriğin özgünlüğü, içerikte kullanılan anahtar kelimelerin sektörü yansıtması, metnin içeriğinin anlaşılmasının kolay olması, yayınlanan firmanın site yapısının pratik olması ve site haritasının anlaşılırlığı İndeks Hızını en temelde artıran unsurların başında gelmektedir.

Benzer Yazımız  YeniŞafak Tanıtım Yazısı

İndeks Hızı artırılırken özellikle tanıtım yazılarında kullanılan backlinklerin yerinin büyük olduğunu görmelisiniz. Backlink kullanımında arama motoru optimizasyonuna ters herhangi bir husus meydana gelmemesi adına gerekli olan tüm tedbirleri aldığımızı da iletmeliyiz. Bu alanda da teknik manada uzmanlığını kanıtlamış olan ekip üyelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Ensonhaber.com tanıtım yazısı hazırlama sürecinde DA ve PA değerlerinin yanı sıra yayın yapılacak olan internet sitesinin günlük hit sayısının da incelenmesi gerekir. Ensonhaber bu konuda tam puan alan portallar arasında yer almaktadır.

Ensonhaber sitesinin günlük hit sayısı 4.5 milyon olarak belirlenmiştir. Bu hit sayısının büyük bir kısmının haber başlıklarına kendi iradesi ile erişim sağladığı görülmektedir. Bu nedenle kişilerin kendi iradeleri ile erişim sağladıkları bir sitede, tanıtım yazılarına yer vermenin firmanızın bilinirliğini artırma konusunda ne derece etkin olduğunu siz de fark edeceksiniz.

Firmamızın müşteri hizmetleri temsilcileri üzerinden hangi internet sitesinde hit sayısının daha yüksek olduğu ve hangi sitede sizin tanıtım yazılarınızın yayınlanmasının daha nitelikli etki vereceğine dair bilgi almanız da sağlanacaktır. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz her daim sizin yanınızda!

Ensonhaber.com Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

tanitimyazisi.org firması olarak tanıtım yazılarının içeriğinin geliştirilmesi konusunda eşsiz bir sistem oluşturuyoruz! Firmamızın sunmuş olduğu eşsiz destek sadece içeriğin özgünlüğü ile değil aynı zamanda okunması keyifli nitelikli metinler hazırlanması alanında da lider konumda! Ortaya çıkan tanıtım yazılarını okumak keyif verecek ve hizmet ağınız ile alakalı çok boyutlu biçimde veri sahibi olma fırsatını yakalayacaksınız!

Tanıtım yazılarının içeriğinin hazırlanma süreci içerisinde anahtar kelimelerin tespiti geniş bir piyasa analizi sonrasında belirlenir. Bu anahtar kelimelerin hangi yoğunlukta kullanılması gerektiğine de uzman ekibimiz karar verir. Ayrıca anahtar kelimelerin kullanılan cümle yapısının bağlamı ile tam uyum içerisinde olması gerekir. Bu bağlamda tek bir sorun fark edildiği anda, SEO biriminin riske gireceği görülüyor.

Ensonhaber.com Diğer Sitelerden Artısı Nedir ?

Ensonhaber.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız ilgili Kategoride Bir gün Boyunca En üstte kalıyorsunuz ve Çok Güzel bir Hit Çekiyorsunuz.

Ensonhaber.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Ensonhaber.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Dofollow 3 Adet Link çıkışı veriyor Kelimelere verebilirsiniz

Benzer Yazımız  Gursesgazetesi.com Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?