trende

F5haber.com Tanıtım Yazısı

F5haber.com Tanıtım Yazısı

F5haber.com Tanıtım Yazısı

F5 Haber 2004 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bugüne kadar habercilik yapan web sitenin günümüzdeki 1.600.000’e kadar ulaştı. Dış kaynaklardan haber alarak yayınlama yapan sitede tanıtım yazısı gibi reklamlar da gerçekleştiriliyor. İçerikler kurumun kendi editörlerince değerlendiriliyor. Çoğu zamanda ise editörler tarafından içerikler oluşturularak ziyaretçiler ile buluşuyor.

Sitede bulunan önemli editörler Ruken Canan, Bünyamin Kara ve Hande Orta’dır. Üyelik bulunmasına gerek kalmadan herkesin içerikleri okuyabileceği bir sitedir. Günümüzde binlerce kişi siteyi ziyaret ederek içeriklerine bakıyor. Son güncelleme tarihi 21.10.2020 olan site güncel alt yapısını koruyor.

F5 Haber’den Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir ?

F5 Haber tanıtım yazısı almak sizin için oldukça avantajlı olacaklardır;

 • Sitenin günlük hiti 1.600.000’dur. Yani gün içerisinde aktif ziyaretçileri bulunuyor ve site sıklıkla tercih ediliyor demektir.
 • DA Puanı 53, PA Puanı 45’tir. Bu puanlar göz önünde bulundurulduğunda sitenin Google tarafından sevilen bir site olduğu anlaşılabilir.
 • Dünya genelinde Alexa sıralaması 40.663, Türkiye genelinde ise 684’tür. Dünya’da ve Türkiye’de iyi sıralamaya sahip olması ziyaretçilerinin fazla olduğunu ve sitenin kalitesini kanıtlıyor.

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda bu sitede tanıtım yazısı bulundurmak size avantaj sağlar. Ziyaret edilen ve sevilen bir site içerisinde adınızın bulunması F5 Haber tanıtım yazısı almak fırsatımız ile sizlere sunuluyor.

F5 Haber’den Yazı Almanın Web site SEO’nuza Etkisi!

SEO, web sitenizin doğal trafiğinin artmasını sağlar. Ancak sadece SEO çalışması gerçekleştirmek beklediğiniz sonucu vermeyebilir. Ya da verdiği olumlu sonuçlar uzun süreler sonucunda ortaya çıkar. F5 Haber’de içerik yayınlatma ile web sitenizi hızlı bir şekilde popüler hale getirebilirsiniz. Böylece hem SEO’nuzun hızı hem de sayfanızın ziyaretçi sayısı artar.

SEO çalışmalarının güçlü bir hale gelmesindeki en büyük etken kullanılan backlinklerdir. F5 Haber backlink almanız sonucunda Google tarafından sevilen sitenin web sitenize etki etmesini sağlarsınız.

tanitim yazisi ve seo iliskisi
f5haber.com Tanıtım Yazısı

F5 Haber Tanıtım Yazısı Fiyatları

F5 Haber tanıtım yazısı, ziyaretçiler tarafından sevilen f5haber.com sitesinde paylaşılan yazıdır. Bu yazı uzman ekibimiz tarafından düzenlenir ve profesyonel olması sağlanır. Böylece kullanıcılar daha web sitenizi ziyaret etmeden bilgi sahibi olur. Metini okuyan ve merak eden kişi web sitenize yönlendirilir ve kaliteli bir trafik oluşturulur.

Benzer Yazımız  T24.com.tr Tanıtım Yazısı

Web sitenize sihirli dokunuş yapacak F5 Haber tanıtım yazısı fiyatlar tanitimyazisi.org ile sizlerle buluşuyor. Tanitimyazisi.org alanında öncü ve profesyonel ekibe sahip bir firmadır.

F5 Haber Tanıtım Sayısı İndeks Hızınızı Arttıracak!

Kaliteli backlink kullanmak SEO başarınızı artıracağı gibi İndeks hızınızı da artırıyor. Kullandığınız F5 Haber backlink ile Google’a popüler bir site olduğunuzu anlatırsınız. Kaliteli siteler ile iş birliği yaptığınızı ve doğal ziyaretçilerinizin artışının nasıl gerçekleştiğini kanıtlarsınız. Bu durum sonucunda Google sizi kaliteli olarak gördüğü siteler içerisine ekler. Bu işlemin sonucunda Google sitenizi ve amacını kavrar. Artık sitenizi bildiği için ilgili aramalarda güvenerek sonuçlar içerisinde üst sıralara yerleştirir.

F5 Haber Tanırım Yazısında İçeriğin Önemi!

Tanıtım yazısında amaç web sitenizin en doğru kelimeler ile tanıtılmasıdır. Profesyonel olarak hazırlanmamış içerikler, okuyucuları sıkar ve vazgeçmesine neden olur. Bu nedenle sürükleyici, bilgilendirici ve harekete geçirici bir metin hazırlanmalıdır. Sizlere sunduğumuz F5 Haber’de içerik yayınlatma hizmetimizde içeriklerinizin web sitenizle uyumlu olmasını sağlıyoruz.

F5 Haber sitesi içerisinde tanıtım yayınlıyor olmanız önemli değildir. Asıl önemli olan kısım kaliteli bir tanıtım yayınlıyor olmanızdır. Aksi takdirde gerçekleştirilen bu çalışmadan istenilen verim alınamaz. Bu aşamada tanitimyazisi.org firması gibi profesyonel bir firma ile çalışmanız gerekir.

F5haber.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

F5haber.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer almaz. Eski News Kayıtlıdır Haberler sekmesinde gözükür.

F5haber.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

F5haber.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Dofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Benzer Yazımız  Pcnet.com.tr Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Benzer Yazımız  Egehaber.com 'dan Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?