trende

Gazetevatan.com Tanıtım Yazısı

Gazetevatan.com Tanıtım Yazısı

Gazetevatan.com Tanıtım Yazısı

Demirören Holding kuruluşu olan Gazetevatan.com dijital satış ve operasyonları Medya Net tarafından yönetilmektedir. Yayın sahibi Vatan gazetecilik A.Ş. olan haber portalı, Genel Müdür Yardımcısı Defne Pınar Tozan Andaç tarafından yönetilmektedir.

Yayın yönetmenliğini Ercan Sarıkaya’nın yaptığı haber sitesinde Medyanet Genel Müdürü olarak Kamil Özörnek yer almaktadır. 2002 yılında yayın hayatına başlayan Vatan Gazetesi 2011 yılında Demirören grubuna dahil olmuştur.

Demirören Holding bünyesinde Milliyet gazetesinin hafta sonu eki olarak yayın hayatını sürdüren yayınla birlikte çok sayıda gazete, dergi, TV kanalı, radyo kanalları bulunmaktadır.

Milyonlarca insanın takip ettiği haber portalı günde 2 binin üzerinde haber paylaşmaktadır. Güçlü bir yazar kadrosuna sahip olan haber portalında Ali Ağaoğlu, Berna Laçin, Güngör Mengi, Ayşe Kucuroğlu, Murat Çelik, Okay Gönensin, Mert Nayır, Kürşad Zorlu, Mehmet Ali Kantarcı, Pınar Karahan, Dr Yasemin Bradley, Ferman Akgül gibi onlarca yazar yer almaktadır.

Gazetevatan.Com’dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Tanıtım yazısı bir web sitesini, ürünü ya da markayı tanıtmak için kullanılan en doğal yöntemdir. Arama motorlarında üst sıralara çıkabilmek için birçok farklı yöntem kullanılır. Tanıtım yazısı bu yöntemler arasında en verimli ve en güçlü olandır.

Direkt referans niteliği taşıyan tanıtım yazısı ihtiyaç duyulan Gazetevatan.com backlink almak için önemlidir. Sadece link almak için değil aynı zamanda SEOçalışmaları için de oldukça büyük öneme sahiptir hatta Seo çalışmalarında ki etkisi ciddi oranda fazladır.

Bir tanıtım yazısında dikkat edilmesi gereken unsurlar şu şekilde sıralanır;

 • Birden fazla yapılan tanıtım çalışmasında anahtar kelimelerin sayısının artırılması gerekir.
 • Anahtar kelimenin fazla olması yazının doğallığını kanıtlar.
 • Ana anahtar kelimelerin dışında ayrıca alt anahtar kelimelerde kullanılmalıdır.
 • Ana sayfa ile birlikte alt sayfalara da link verilmelidir.
 • Her tanıtım yazısında en fazla 3 anahtar kelimeye link verilmelidir.
 • Mümkün olduğu kadar tanıtım yazılarında farklı sayfalarda link ayarlaması yapılmalıdır.
 • Her yazıda farklı oranlarda anahtar kelimede link kullanılmalıdır.
 • Tanıtım yazısı hem marka bilinirliği hem de prestiji için yüksek oranda değer kazandırır.

Marka, ürün ya da hizmetin tanıtılması için kullanılan tanıtım yazısı kolay ve az maliyetli reklam anlamına gelir. Özellikle hizmet sektörü açısından çok daha fazla değere sahiptir. Bunun nedeni farklı internet sitelerinde yer edinmek ve Gazetevatan.com backlinkalarak siteyi arama sorgulamasına üst sıralara çıkarmasıdır.

Otoriter ve yüksek hitli Gazetevatan.com, Google arama motoru için değerlidir bu yüzden Gazetevatan.com’dan tanıtım yazısı almak arama motorlarında üst sıralarda yer almaya imkan sağlar.

Benzer Yazımız  Medyabar.com Tanıtım Yazısı

Gazetevatan.Com’danYazı Almanın WebsiteSEO’nuza Etkisi!

Tanıtım yazısı mükemmel bir pazarlama taktiği olarak öne çıkmaktadır. Çok düşük maliyetler ile yapılan reklamlar sayesinde ürün ve hizmetler anlatılır ve hedef kitleleri erişim sağlanır.

Marka bilinirliğinin artmasına ve arama motorlarında üst sıraya yerleşmeye imkan sağlayan tanıtım yazıları teknik açıdan da web sitesini güçlendirir ve rekabet şansını arttırır. Doğal olarak yapılan gazetevatan.com tanıtım yazısı arama motorlarında mevcut sıralamanın korunmasını destekler.

Hedeflenen sıralamaya ulaşabilmek için alınan tanıtım yazıları ciddi oranda katkı sunar. Bu noktada önemli olan içeriğin kurallarına uygun ve doğru olarak hazırlanmasıdır. Gazetevatan.com’da içerik yayınlatma doğru tanıtım, arama motoru tarafından fark edilme açısından önemlidir ve böylelikle tanıtım yazısından istenen performans elde edilir.

İçerisinde her türlü bilginin bulunduğu haber portalından tanıtım yazısı almak SEO çalışmasında ilk tercih olmalıdır. Tanıtım yazısı portal takipçileri ve okuyanların web sitesini tanımasına yardımcı olur. Aynı zamanda Gazetevatan.com tanıtım yazısı sayesinde yapılan aramalarda üst sıralara çıkarak yeni hedef kitleye ulaşma imkanı sağlanır.

blog sitesinden tanitim yazisi almanin onemi 1
Gazetevatan.com Tanıtım Yazısı

Gazetevatan.ComTanıtım Yazısı Fiyatları

SEO uyumlu tanıtım yazıları son yıllarda oldukça fazla tercih edilir hale geldi. Kendini tanıtmak isteyen firmalar ya da markalar kadar blog sahipleri de reklam için tanıtım yazılarını kullanmaya başladı.

Özgün olarak hazırlanan tanıtım yazıları hedef kitleye anlatılmak isteneni çok daha doğru bir şekilde anlatmaya yardımcı olur. Özellikle sosyal ve dijital pazarlama konusunda önemli bir yere sahip olan gazetevatan.com’dan tanıtım yazısı almak tercih edilen yöntemler içerisindedir.

Haber sitelerinde yayınlanacak olan içerikler konusunda profesyonel hizmet anlayışı sunan firmalar aracılığı ile tanıtım yazısı almak kolay ve hızlı şekilde gerçekleşir. Türkiye’de en uygun fiyatlar sektörün öncüsü tanitimyazisi.org firması tarafından verilmektedir.

SEO uyumlu tanıtım paketleri alanında uzman olan deneyimli ve profesyonel yazarlar tarafından tüm kriterlereuyularak hazırlanmaktadır.

Gazetevatan.ComTanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

Hız, internetin en önemli özelliklerinden biridir, bu yüzden bir web sitesinin hızlı olması büyük öneme sahiptir. İndeks hızını artıracak uygulanması gereken birçok farklı yöntem vardır. Bunların içerisinde öne çıkan tanıtım yazılarıdır.

Kurallara uygun olarak hazırlanan tanıtım sayıları indeks hızını artırmaya yardımcı olur. Gazetevatan.com içerik yayınlatma ile birlikte web sitesinin görünürlüğü artar. Ziyaretçi sayısında da ciddi oranda artış gözlemlenir. 

Haber portalında yayınlanan kaliteli bir içerik Google arama motoru tarafından fark edilme ve kayıt alma hızını arttırır. Arama botlarının web sitesini ziyaretleri rank değerine göre düzenlenir. Rank değeri yüksek olan web sayfaları arama sorgulamasında her zaman üst sıralarda görünür.

Benzer Yazımız  Sabah.com.tr Tanıtım Yazısı

Yeni içerik eklendiğinde arama motorunun içeriği fark ederek indeksleme yapması çoğu zaman uzun bir süreçtir. Ardından beklenmesi gereken içeriğin rank değerinin atanmasıdır çoğu zaman bu aylarca sürebilir. Seo değerini yükseltmek ve indeks hızını arttırabilmek için izlenmesi gereken basit ve etkili yöntemler vardır. Bu yöntemler içerisinde öne çıkan her zaman tanıtım yazıları olmaktadır.

Arama motoru botlarının siteyi hızlı şekilde taraması SEO çalışmasına katkı sunar, çalışmanın odak noktalarından birisidir. İndeks hızı olmayan web siteleri rakipleri arasından duyurulma şansına sahip değildir. Çoğu kez organik trafiğin büyük bir kısmını rakiplere kaptırma riski yaşanır.

Gazetevatan.ComTanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

Tanıtım yazılarında amaç hedef kitleyi hizmet ya da ürüne yönlendirmektir. Güçlü içeriğe sahip bir tanıtım yazısı web sitesini pazarlama konusunda kullanılan en iyi yoldur. Yazının istenen başarıya ulaşabilmesi için profesyonel şekilde hazırlanması ve servis edilmesi gerekir.

İnsanların aklında kalan çarpıcı bir başlık ile başlayan içeriğin tamamında okuyucu aynı heyecanı hissetmeli. Ürün ya da hizmetin tanıtımında abartıya kaçmadan gerçekçi cümleler kullanılmalıdır. Sağlam bir akışa sahip olan tanıtım yazısı kesinlikle 500 kelimenin altında olmalıdır.

Her sektöre özel profesyonel bir ekip tarafından oluşturulan tanıtım yazısı paketlerimiz beklenen yararı sağlamak için özenle hazırlanmaktadır. Tanıtıma ağırlık veren, anahtar kelimeler ile doğal reklam yapmayı sağlayan, web sitesinin hem değerini hem de trafiğini arttıran tanıtım yazıları arama motorunda ön sıralarda çıkmaya imkan sunmaktadır.

Profesyonel ekibimiz tarafından özgün, bilgi verici ve doğru bir dil kullanarak yazılan tanıtım yazılarında okunabilirlik oldukça yüksektir. Uzun olmayan makaleler içerisinde abartılı link çıkışı verilmez.

Özenle hazırlanan tanıtım yazıları organik trafik almakta böylelikle web sitesinin tanıtımına imkan sağlamaktadır. Firma ya da markayı en iyi şekilde yansıtan ürün ya da hizmetlerden kısaca bahsedilen içerikler siteyi en üst sıralara hızla taşımaktadır.

Gazetevatan.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Gazetevatan.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer Alır

Gazetevatan.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Gazetevatan.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Benzer Yazımız  Posta.com.tr Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?