trende

Gercekgundem.com Tanıtım Yazısı

Gercekgundem.com Tanıtım Yazısı

Gercekgundem.com Tanıtım Yazısı

Gerçek Gündem 2006 yılında kurulmuş haber sitelerinden biridir. Sitenin imtiyaz sahibi ve genel yayın yönetmeni Ozan BUZ’dur. Site kurulduğu günden bugüne kadar habercilik ile kullanıcılarıyla buluşuyor. Günümüzde birçok kişi tarafından ziyaret edilen site günlük 1.500.00 hite sahiptir.

Sitede bulunan muhabirler Merve Çoban, Ece Seçil Şahin, Özge Türkoğlu ve Elif Ünsal’dır. Sitenin Amerika Bileşik Devletleri, Almanya, Arjantin ve İngiltere ülkelerinden temsilcileri bulunuyor. Ayrıca birçok alanında uzman kişi de site içerisinde yazarlık yapıyor.

Günümüzde hala güncel olarak kullanılan site en son 20.10.2020 tarihinde güncellenmiştir. 15 yıllık tecrübesi ve birikimi ile popüler sitelerden biri haline gelmiştir.

Gerçek Gündem’den Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir ?

Gerçek gündem Google ve kullanıcılar tarafından sevilen bir sitedir. Gerçek Gündem tanıtım yazısı almak;

 • Sitenin DA puanı 56, PA puanı 45’tir. Yani site Google tarafından kaliteli olarak görülen bir sitedir. Böylece web sitenizde kaliteli bir web siteden yardım almış olursunuz.
 • Sitenin hiti 1.500.000’dür. Bunun anlamı gün içerisinde yaklaşık 1 milyondan fazla kişi siteyi ziyaret ediyor. Bu kadar yüksek bir rakam hem sizin hem de Gerçek Gündem sitesinin popülerliğini artırıyor.
 • Sitenin Alexa sıralaması genelde 14.345, Türkiye’de ise 257’dir. Tüm bu bilgiler ışığında Gerçek Gündem tanıtım yazısı almak web sitenizin birçok açıdan olumlu etkilenmesini sağlayacaktır.

Gerçek Gündem’den Yazı Almanın SEO’nuza Etkisi!

SEO çalışmaları, içerisinde farklı birçok detayı bulunduran web site çalışmalarıdır. Bu çalışmaların temel amacı web sitenin kalitesini artırmaktır. Kalitesi artan web site Google tarafından sevilir. Böylece SERP’lerde üst sıralara taşınır ve doğal bir kullanıcı akışı sağlanır.

Gerçek Gündem tanıtım yazısı içerisinde size sunulan backlink fırsatı ile sitenizin kalitesini kısa bir sürede artırabilirsiniz. Tüm SEO çalışmalarınızın hızlanmasını ve güçlenmesini sağlayacak işlem ile gözle görülebilir sonuçlarınızı görebilirsiniz.

Benzer Yazımız  R10.net Tanıtım Yazısı

Gerçek Gündem Tanıtım Yazısı Fiyatları

Gerçek Gündem tanıtım yazısı, Gerçek Gündem sitesinden alacağınız tanıtım yazısı ve link işlemlerini içeriyor. Gerçekleştirilen bu çalışma ile web sitenize kaliteli bir siteden alınmış link ve içeriğin eklenmesi sağlanıyor. Bu durum sonucunda Google o sitenin kalitesine güvenerek sizin sitenizi de kaliteli sayıyor. Maksimum 3 link çıkışı sağlayan ve nofollow link veren siteden özgün bir çalışma almanız sağlanıyor.

Gerçek Gündem backlink alımı gerçekleştirilmesi ile sitenizin kalitesi ve bilinirliğinin artırılması sağlanıyor. En uygun tanıtım yazısı fiyatları tanitimyazisi.org firması ile sizlerle buluşuyor.

Gerçek Gündem Tanıtım Sayısı İndeks Hızınızı Arttıracak!

İndeks, Google’ın sizi tanımasını sağlayan işlemdir. Bu işlemin önemi, Google’ın siteleri tanıyarak kaliteli kabul etmesinden geliyor. Normalde sadece SEO çalışması geliştirilmiş bir sitede bu indeks hızı yavaş bir şekilde ilerliyor. Ancak Gerçek Gündem’de içerik yayınlatmak ile bu hızı artırmanız mümkün.

Google’ın indeks hızını artırmasının en temel yollarından biri kaliteli backlink kullanmasıdır. Backlinkler diğer sitelerle köprü kurmanızı sağlayan linklerdir. Ancak bu linklerin kaliteli olması son derece önemlidir. Çünkü kalitesiz linkler web sitenizi olumlu yerine olumsuz etkiler. Gerçek Gündem backlink kullanmak sitenin sahip olduğu kalite ile indeksinizin hızlanmasını sağlayacaktır.

tanitim yazisi ve seo iliskisi 1
Gercekgundem.com Tanıtım Yazısı

Gerçek Gündem Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

Gerçek Gündem’de içerik yayınlatmak için gerçekleştireceğiniz işlem tanıtım yazılarını kullanmaktır. Ancak kullanılan tanıtım yazılarının içeriğinin nasıl olacağı önemlidir. Öncelikle gerçekleştirilen tanıtım yazısı sitenizi net bir şekilde tanıtmalı ve beklediğiniz şartları karşılamalıdır. Tanitimyazisi.org firması gerçekleştirdiği tanıtımları uzman ekibi ile detaylı bir şekilde tamamlıyor. Tüm detaylar göz önünde bulundurularak sitenizi profesyonel gösterecek içeriklerin hazırlanmasını sağlıyor.

Gercekgundem.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Gercekgundem.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer almaz. Eski News Kayıtlıdır Haberler sekmesinde gözükür.

Benzer Yazımız  Halktv.com.tr Tanıtım Yazısı
Gercekgundem.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Gercekgundem.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Benzer Yazımız  Halktv.com.tr Bülten Yazısı
Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?