trende

Gunes.com Tanıtım Yazısı

Gunes.com Tanıtım Yazısı

Gunes.com Tanıtım Yazısı

Baskılı yayın faaliyetleriyle yayın hayatına 1997 yılında başlayan Gunes.com, köklü güncel gazete platformları arasındadır. Halkın Cesur Sesi olarak dürüst habercilik ve doğru yayıncılık ile topluma yönelik çalışmalarıyla tanınmaktadır. Gunes.com tanıtım yazısı ile referansınız alabilecek statüye sahip, 1 Ocak 2020 yılına kadar binlerce okuyucuyla yayıncılık hayatına devam etmektedir.

Mobil uygulama ve internet yayıncılığı seçenekleri sunarak, yerel ve genel haber seçeneklerini okuyucularına sunmaktadır. Sosyal medya ve mobil alanda dijital platformlar üzerinde etkili aynı zamanda dinamik faaliyet gösteren ilk 10 gazeteden biri olmuştur. Her yerde okunabilir, 7/ 24 ulaşılabilir ve güncel haberleri en hızlı şekilde yayınlar. Sağlık, spor, gündem, ekonomi ve son dakika haberlerinde ilk uğranan adreslerinden biri olmuştur. 23 yıllık yayın hayatında Güneş gazetesi aracılığıyla tanitimyazisi.org adresi de referanslarınızı güçlendirerek, markanızın web sitesini, sosyal mecralar üzerinde tanınır kılacak, farklı kulvarlarda hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacaktır.

Gunes.com’dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Gunes.com tanıtım yazısı almak, günlük indeks değerlerinize katkı sağlayacak, hedef kitlenizi ve ziyaretçi sayınızı artıracak seçenekler sunacaktır. Sosyal medya ve mobil uygulamadan yayıncılık hayatına devam edecek Gunes.com, günlük ortalama hiti yüksek ve indeks değerlerine katkı sağlayacak özellikleriyle referansınız olabilecektir. Türkiye medya hayatının özverili çalışmalarıyla tanınan gazetecilik unvanıyla anılan Güneş Gazetesi, ünlü yazarları ve çizerleriyle de okuyucularına zemin hazırlamış, gün geçtikte farklı okuyucu kitleleri çekmeye devam etmiştir.

 • 100 bini aşan tirajı ile indeks değerlerine katkı sağlayacaktır.
 • 400 bine ulaşan günlük erişim oranı bulunmaktadır.
 • Yaşam, spor, dünya ve sağlık haberlerinde girilen sitelerde ilk sırayı almaktadır.
 • Sosyal medya ve mobil uygulama alanında yüksek ziyaretçi sayısına sahiptir.
 • Gündemi en hızlı yayınlama kapasitesiyle anlık paylaşımları ilgi görmektedir.
Benzer Yazımız  Yenisafak.com Bülten Yazısı

Gunes.com’dan Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi!

SEO sizi arama motorunda üst sıralara taşırken, tek başına yeterli olmamaktadır. Gunes.com backlink sayesinde, daha fazla ziyaretçinin sitenize giriş yapmasını sağlayacak, günlük ortalama indeks değerlerine artış gözlemlenecektir. Gunes.com tanıtım yazısı alanında özgün içeriklerin yayınlanması, SEO uyumlu makaleler ve backlink etkisiyle sitenize yönlendirme yapılması, sitenizin ve markanızın tanınması için online alanda minimal bir yatırım olacaktır.

Gunes.com tanıtım yazısı almak, SEO çalışmalarınızla birlikte özgün içeriklerin backlink etkisiyle de yayınlanarak, link geçişlerinin sağlayacağı yüksek geri dönüş sunmaktadır. Robots.txt dosyasında ve indeks değerlerinde etkili çözümler sunacak, verileri kontrol ettiğinizde değişimin hemen farkına varabileceğiniz geniş kitlelere ulaşma şansı verecektir.

tanitim yazisinin tam olarak ne ise yaradiginin 5 kaniti 1
Gunes.com Tanıtım Yazısı

Gunes.com Tanıtım Yazısı Fiyatları

En iyi fiyat seçenekleriyle internette reklamlarınızın ve içeriklerinizin yayınlanmasın sağlayan tanitimyazisi.org, uzman içerik üreticileriyle birlikte markanıza ve web sitenize değer katacaktır. Gunes.com’dan tanıtım yazısı almak, özgünlük ve kaliteyle bir araya gelerek web sitenizin günlük verilerini üst sıralara çekecek, SEO etkisiyle de stabil ziyaretçi sayısından kurtulmanızı sağlayacaktır.

Gunes.com Yazısı İndeks Hızını Arttıracak!

İndeks değerleri site verilerinizin sıklığını ve trafiğin azalmasındaki nedenleri gözlemlemenizi sağlar. Site yatırımlarınızın verimli kullanılmasında etkili olacak Gunes.com backlink ve içerik seçenekleri ziyaretçilerinizin sizi daha kolay bulmasında da etkili olacaktır. Teknik SEO çalışmalarıyla birlikte indeks değerinizi artıracak organik tanıtım yazısından yararlanabilirsiniz.

Gunes.com Tanıtım Yazısı İçeriğin Önemi!

Gunes.com’dan tanıtım yazısı almak, günlük tiraj değeri yüksek, sosyal medya ve mobil uygulama platformlarıyla etkili çalışmakta olan haber sitesinin referansınız olması anlamına gelmektedir. Ürün tanıtımı, marka ve web site tanıtımlarınız için Gunes.com içerik yayınlatma seçeneğinden yararlanarak, markanızın değer kazanması, güvenirliğinin artırılması ve SEO etkisiyle de ziyaretçilerinizin web sitenize buluşması için idealdir.

Gunes.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Gunes.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer almaz. Eski News Kayıtlıdır Haberler sekmesinde gözükür.

Benzer Yazımız  YeniŞafak Tanıtım Yazısı
Gunes.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Gunes.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Benzer Yazımız  Halktv.com.tr Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?