trende

Haber3.com Tanıtım Yazısı

Haber3.com Tanıtım Yazısı

Haber3.com Tanıtım Yazısı

Haber 3 sitesi 2001 yılında kurulmuş habercilik sitelerinden biridir. Sitenin kurucusu Amiral Medya İletişim LTD. ŞTİ.’dir. Geçtiğimiz yıllardan bugüne kadar farklı önemli haber kanallarıyla iş birliği yaparak kullanıcılarına çeşitli haberleri sunmaya devam ediyor. Birçok kullanıcı tarafından tercih edilen sitenin günlük hiti 850.000’dir.

Günümüzde hala popüler bir şekilde kullanılmaya devam eden sitenin yayıncısı Aydın Özdalga’dır. Sitede bulunan genel yayın yönetmesi ise Serhan Işılay’dır. Sitede içeriklerin üretilmesinden sorumlu editörler Caner Can ve Gökhan Yılmaz’dır.

Düzenli olarak güncellenen sitenin en son güncellemesi 20.10.2020 tarihinde gerçekleştirildi. 20 yaşında olan bu site popülerliğini artırmaya devam ederek sevilen haber siteleri içerisinde yer alıyor.

Haber 3’den Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir ?

Haber 3 haberlerin yayınladığı herkes tarafından ziyaret edilen bir sitedir. Haber 3 tanıtım yazısı almak sizlere;

 • 850.000 hit ile yüksek ziyaretçi sayılı bir site ile sitenizi tanıtmanızı sağlar.
 • DA 64 ve PA 47 puanları ile Google tarafından sevilen ve kaliteli olarak görülen bir sitede linkinizi paylaşmış olursunuz.
 • MozRank 5 olan bu site, link çıkışları ve linkleri ile ünlü olmuş bir sitedir.
 • Sitenin link türü nofollow’dur ve maksimum link çıkışı 3’tür.
 • Tüm bu bilgilerin çerçevesinde Haber 3 tanıtım yazısı almak popüler olan ve kendini kabul ettirmiş bir sitede tanıtımınızın bulunmasını sağlar.

Haber 3’den Yazı Almanın Web Site SEO’nuza Etkisi!

SEO çalışmalarının amacı sitenin kalitesini artırmak ve buna bağlı SERP sıralamasını yükseltmektir. Ancak bu işlemlerin gerçekleşmesi zaman alır. Hızlı bir şekilde SEO çalışmanızı başarılı bir hale getirmek istiyorsanız kullanacağınız backlinkler yardımcınız olacaktır. Haber 3 backlink kullanmak DA puanı 64, PA puanı 47 olan bir sayfanın puanlarından yararlanmak demek olacaktır. Kaliteli bir site ile backlink paylaşımı yapmak sizin de kalitenizin artmasına yardımcı olur.

Benzer Yazımız  Karar.com Tanıtım Yazısı

Haber 3’de içerik yayınlatmak ihtiyacınız olan backlink ve tanıtım yazısının oluşmasını sağlar. Bu işlem ile hem web sitenizi hem de SEO çalışmanızı geliştirebilirsiniz.

tanitim yazisi ve seo iliskisi
Haber3.com Tanıtım Yazısı

Haber 3 Tanıtım Yazısı Fiyatları

Haber 3 tanıtım yazısı hizmeti sizlere profesyonel olarak sunulan bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında özgün bir içerik oluşturulur. Oluşturulan içeriğin ardından link alışverişi yapılır ve sitenizin başka bir sitede tanıtılması sağlanır. Böylece Haber 3 sitesinin ziyaretçileri sizi daha web sayfanızı ziyaret etmeden tanır ve web sitenize ulaşır.

Maksimum verimi alabileceğiniz, profesyonel bir şekilde oluşturulmuş tanıtım yazıları ile web sitenize yön verebilirsiniz. Tanitimyazisi.org firması sizlere özenle hazırlanmış profesyonel Haber 3 tanıtım yazısı hizmetini en uygun fiyatlara sunuyor.

Haber 3 Tanıtım Sayısı İndeks Hızınızı Arttıracak!

Haber 3 tanıtım yazısı ile gerçekleştireceğiniz profesyonel işlemin ardından indeks hızınız da artış gösterir. İndeks, Google arama motoru botlarının web sitenizi tarayarak verileri kaydetmesidir. Bu hız ne kadar yüksek olursa web siteniz o kadar üst sıralara yerleşir.

Tanıtım yazınız dahilinde elde edeceğiniz Haber 3 backlink, sitenizin ve SEO çalışmanızın kalitesinin artmasını sağlar. Tüm bunlarla bağlantılı olan indeks hızınız yükselerek çalışmalarınızın etkisini gösterir.

Haber 3 Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

Haber 3’de içerik yayınlatma sırasında yazının içeriği son derece önemlidir. Tanıtım yazınızın içeriği açıklayıcı ve web sitenize uygun olmalıdır. Bunun yanında ilgi çekici ve sürükleyici bir hitap ile oluşmalıdır. Yazım ve imla kurallarına dikkat edilmiş, profesyonel kişilerce hazırlanmış yazılar sizin için uygun olacaktır. Firmamızda sizlere sunduğumuz tanıtım yazılarında web sitenizin en iyi şekilde tanımlanmasını sağlıyoruz.

Haber3.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Haber3.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer almaz. Eski News Kayıtlıdır Haberler sekmesinde gözükür.

Benzer Yazımız  Cnnturk.com Bülten Yazısı
Haber3.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Haber3.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Benzer Yazımız  Haberler.com Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?