trende

Haber7 Tanıtım Yazısı

Haber7 Tanıtım Yazısı

Tanıtım Yazısında Devrim; Haber7.com Kalite Değerinizi Arttıracak!

2003 senesinden bu yana aktif olarak hizmet veren Haber7 güvenilir haber akışının sembol firmaları arasında yerini almaya devam ediyor. Nokta Elektronik Medya Anonim Şirketi bünyesinde bulunan Haber7 hem doğru haber akışını sağlamak hem de dünya gündeminden haberdar olmak isteyen kişilerin gönül rahatlığı ile kullanabilecekleri adreslerin başında gelmektedir.

Genel yayın yönetmenliğini Osman Ateşli’nin yaptığı sitenin yazar kadrosunda Taha Dağlı, Mustafa Yürekli ve Esra Elönü gibi konusunun uzmanı isimler yer almaktadır. Online haber sitesinin yanı sıra TV kanalı da yer almaktadır. Haber akışını TV üzerinden de takip etme fırsatınız olacaktır.

Haber7.com‘dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Haber7.com tanıtım yazısı kategorisi ile hem firmanızın tanınırlığının artırılması hem de güvenilir haber kaynağı olması vesilesi ile firmanızın prestiji hakkında da bilgi verilmesini mümkün kılmaktadır.

Haber7.com backlink çalışmaları ile sitenize yönlendirme oranlarını yükseltmektedir. Bu yönlendirme aşamasında okuyucuyu kandırmadan, kendi isteği ile ve sizin sitenize uyanan merakın sonucunda aktarımın sağlanması elde edilecek olan verimliliği de üst seviyeye çıkartmaktadır.

Haber7.com  tanıtım yazısı almak sitenizin popülerliği için en büyük katkı sağlayan unsurların başında gelecektir. DA değeri bakımından incelendiği zaman değerinin ortalama 81 olması ne derece doğru bir seçim yaptığınızı bir kere daha yansıtmaktadır. Tanıtım yazısı alacağınız firmaların Domain Authority değerlerini incelemek stratejik seçim yapmanın temel anahtarı olacaktır.

Haber7 firmasının günlük tekil hit sayısının ortalama 9 milyon olması da dikkat çekiyor. Bu derece sık ziyaret edilen bir siteden tanıtım yazısı almak prestijinizi artırırken tanınırlığınıza da büyük oranda katkı sağlayacaktır.

Haber7.com’dan Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi!

Haber7.com tanıtım yazısı almak sitenin arama motoru optimizasyonuna uygun şekilde tamamlanacaktır. Yazıların her bir adımının arama motoru optimizasyonuna uygun şekilde hazırlanması genel verimliliği artıracaktır. SEO uyumlu yazıların hazırlanması sırasında tanitimyazisi.org olarak birinci kalite datalar hazırlamaya önem veriyoruz. Ayrıca bu aşamada iş birliği içerisinde olduğumuz personelimizin konunun uzmanı olması da genel verimliliği artırmaya devam ediyor.

Aranan ve okunduğu zaman hedef kitlenize ciddi anlamda katkı sağlayacak içeriklerin oluşturulması için çaba sarf edilmektedir. Bu nitelikli içerikler ile PA değeri oldukça üst seviyede olan Haber7 bir araya geldiği zaman sitenizin popülerliğine büyük ölçüde katkı sağlayacak bir sistem elde edilecektir. Tanıtım yazısı alanında yapılan iş birliğinin garantili şekilde firmanıza olumlu etkisinin bulunmasını isterseniz doğru noktada yer alıyorsunuz! Firmamızda vermiş olduğumuz hizmet akışımızın her detayı kapsamlı şekilde uzman ekibimizin denetiminden geçirilmektedir.

tanitim yazisi

Haber7.com’da içerik yayınlatma aşamasında sizden her aşamada onay alınacaktır. Sizin hayal ettiğiniz ve belirlediğiniz kriterleri karşılayan yazıların hazırlanması için özen gösterilir. İçerik üretilme sürecinde memnun kalmadığınız noktalar olursa anında geri bildirim verebilirsiniz. Geri bildirimlerinize uygun olarak firmamız tarafından tüm değişim adımları yapılacaktır. Önemli olan müşteri memnuniyetidir.

Benzer Yazımız  Webtekno.com Tanıtım Yazısı

Sizin içerikten ve oluşan tanıtım yazısından %100 oranda memnun kalmanıza kadar çaba sarf edilmeye devam edecektir. İçeriklerin kapsamında özellikle vurgulanmasını istediğiniz hususlar varsa bu alanda da taleplerinizi bildirme hakkınız bulunuyor. Talepleriniz uzman ekibimiz tarafından kapsamlı şekilde incelemeye alınacaktır.

Haber7.com Tanıtım Yazısı Fiyatları

Haber7.com’da içerik yayınlatma aşamasında tüm taleplerinizin karşılanmasına hazır olun! Bu derece profesyonel bir ekip tarafından verilen hizmetin bu kadar yüksek verimlilik ile sunulmasının fiyatı da sıklıkla merak ediliyor! Sunulan fiyat aralığının makul yapısı memnuniyet geliştirmeye devam ediyor! Siz de en kısa süre içerisinde uzmanlarımız ile iletişim kurarak istek ve beklentilerinize uygun bir tanıtım yazısı talep edebilir ve bunun için fiyat alabilirsiniz. Alınan fiyatın makul seviyede olmasının yanı sıra sunulan ödeme kolaylıkları da müşterilerimizin favorisi durumunda!

Tanitimyazisi.org firması olarak temel hizmet politikamız müşterilerimizin memnuniyetidir. Sizin tüm isteklerinizi karşılarken aynı zamanda maddi bakımdan sıkıntı ile karşılaşmamanız için erişilebilir bir fiyat aralığı geliştirilmiştir! Sunulan hizmet kalitesi düşünüldüğü zaman istenen fiyat aralığının makullüğünü daha net fark edeceksiniz. Aynı zamanda diğer tanıtım yazısı sağlayıcıları ile de kıyaslama yapabilirsiniz. Bu şekilde müşteri dostu politikamızı daha net fark edeceksiniz.

Haber7.com Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

İndeks hızı bir diğer adı ile index speed sitelerin içeriğinin ne derece nitelikli oluşturulduğuna dair net bir bilgi vermektedir. İndeksi hızının artırılması için sitede yer alan içerikleri ana konu ile yakından ilişkili olması gerekir. Bunun yanı sıra sitede yer alan linklerin de sitenin ana teması ile ilişkili ve destekleyici olması beklenmektedir. Bu şekilde indeks hızı artırılacaktır. Firmamız tarafından hazırlanan ve yayına çıkarılan tüm yazıların bu prensipler göz önünde bulundurularak hazırlandığının da belirtilmesi gerekmektedir.

Bu hususların gözden kaçırılması durumunda indeks hızı ve seo çalışmalarına sunulan katkı da azalacaktır. Piyasada yer alan birçok aktif firmanın bu tür detaylara dikkat etmekten uzak olduğunu hatırlatmak gerekir! Daha güvenilir bir süreç geçirerek daha nitelikli içeriklerin yayınlanmasını ve hedef kitleye ulaşmasını isterseniz firmamız sizin için en doğru adres olacaktır!

Benzer Yazımız  Haberturk.com Bülten Yazısı

Haber7.com backlink konusunda da donanımlı içerikler üretmektedir. Bu noktada öncelikle backlink mantığının anlaşılması gerekir. Sizin tanıtım yazınız içerisinde yer alan backlinkler sayesinde sizin ana sitenize yönlendirmeler sağlanacaktır. Hazırlanan tanıtım içeriğinin hem bilgilendirici olması hem de bu şekilde ek linkler ile hedefe yönlendirmelerin yapılması elde edilecek olan genel verimliliği artıran hususlardandır. Tanıtım yazılarının hazırlanma süreci içerisinde backlink, seo, index speed gibi detayların her biri gözden geçirilerek işlem akışına yön verilmektedir.

Sizin uzman kadronuzun firmamızdan talep ettiği herhangi biri ek talep varsa bunları da çekinmeden bildirebilirsiniz. Sizin tam olarak isteklerinize uygun bir içeriğin hazırlanması en temel kıstasımız olarak belirlenmiştir. Şuana kadar firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin yaptıkları yorumlara göz attığınız zaman da müşteri memnuniyetinin ne derece üst seviyede olduğunu bir kere daha görme fırsatını elde edeceksiniz.

Haber7.com tanıtım yazısı hazırlama adımlarının her birinde yayın sayısı ne derece fazla olursa olsun her birinde yüksek özen kendini göstermektedir. Bu kadar yüksek özen ile hazırlanmış olan içerikler memnuniyet uyandıracak!

Haber7.com Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

tanitimyazisi.org firması olarak okuyan kişiye katkı sağlayacak ve sizin sunmuş olduğunuz hizmet, firmanızın aktif olduğu alan hakkında en net bilgileri alabilecekleri metinler oluşturuyoruz.

Tanıtım yazılarının içeriği profesyonelce hazırlanır. Bir kişinin hangi bilgi düzeyinde bu tanıtım yazısına hakim olacağına sizi karar vereceksiniz. Dilerseniz tam manası ile profesyonel bir içerik hazırlanır dilerseniz de sıfırdan bilgi verilir.

İçeriğin kapsamında arama motorlarının tüm detaylı çalışma prensipleri göz önünde bulundurularak ana metin oluşturulur. SEO destekli olarak hazırlanan metinlerin içeriği göz doldurmaya devam etmektedir.

Sitenizin tanıtımını yapan bu yazılar sayesinde hem ziyaret edilme sıklığı hem de nitelikli bilinirliğin büyük ölçüde artacağını göreceksiniz! İstatistikler de size bu konuda nicelik bakımından bilgi sunacak!

Metinleri yayınlatmadan önce kontrol etme hakkınız da yer almaktadır. Bu kontrol aşamasında memnun kalmadığınız hususlar olursa anında konunun uzmanlarına durumu bildirebilirsiniz. Dönütlerinize göre içeriğin yeniden şekillendirilmesine imkan tanınır.

Haber7.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Haber7.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 1 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta verilmektedir link

Benzer Yazımız  Ortadogugazetesi.com Bülten Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?