trende

Haberler.com Tanıtım Yazısı

Haberler.com Tanıtım Yazısı

Haberler.com ile Sitenize Güç Katınız !!!

Yeni Medya Elektronik Yayıncılık şirketinin sahibi olduğu Haberler.com 1 Kasım 2006 yılında yayına başladı. Türkiye ve dünya genelinde habercilik yapan internet sitesi her gün 5 milyonun üzerinde insanın ziyaret ettiği bir platform olmaya devam ediyor. Sümeyra Teymur un şirket CEO’su olduğu haber sitesinde haber müdürlüğünü Ayça Kurtuluş Elal yapıyor.

Güçlü bir yönetim kadrosuna sahip olan platformda haber müdür yardımcısı Olgun Kızıltepe, ekonomi müdürü Mesut Şahin, spor müdürü Ömer Özarslan, magazin müdürü Ecem Altan, reklam direktörü ise Esra Şimşek.

İnternet haber portalında günlük 2500 ila 3000 arasında haber yer alıyor, portalın ziyaretçileri güncel haberler dışında politika, dış haberler, spor, kültür ve sanat, magazin gibi birçok kategoriye ulaşma şansı elde ediyor.

Türkiye’de ve dünyada meydana gelen olaylar anlık olarak paylaşılıyor. Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve Demirören Haber Ajansı abonelikleri bulunan Haberler.com portalında haber akışı gün boyu devam ediyor.

40’a yakın köşe yazarının yazılarına yer verilen portalda yazarların her biri dalında uzman isimlerden oluşuyor.

Haberler.com’dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Online haberciliğin her geçen gün değer kazandığı günümüzde tanıtım yapmak isteyenlerin üye olarak giriş yapması gerekiyor.  Haber sitelerinde tanıtım yazısı yazdırmak ve tanıtım yazısı almak özellikle yüksek hitli haber sitelerinde tanıtım yazısı yazmak oldukça ciddi ve disiplin gerektiren bir iştir.

Bundan dolayı Haberler.com tanıtım yazısı almanın faydası çok daha fazla önem kazanır. Çünkü haber portalı her gün 5 milyonun üzerinde insanın ziyaret ettiği her gün 3 bine yakın haberin yer aldığı Türkiye’nin en iyi portalları içerisindedir.

Google News kayıtlı otoriter haber siteleri içerisinde yer alan platform, Türkiye’nin ve dünyanın haberlerini bir tık ile milyonlara ulaştırıyor. Haberler.com sitesinden tanıtım yazısı almanın yararları şunlardır;

 • Düşük maliyet ile reklam avantajı getirir.
 • Haber portalında tanıtım yazısı alan kişi ya da işletmenin haberleri yayınlanır.
 • Haberler.com haber portalının başarısı ve uzun süre kalıcı olması ciddi yararlar sağlar.
 • Backlink paketlerine göre çok daha yararlıdır.
 • Arama motorlarında üst sıralarda yer almaya yardımcı olur.
 • Görünürlük artarak, internet müşterilerine ya da ziyaretçilerine güven sağlanır.
 • Farklı siteler üzerinden reklamların yayınlanmasını sağlar.

Haberler.Com’da Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi!

Arama motoru optimizasyonu çalışmalarında kullanılan tekniklerden biri tanıtım yazısıdır. Tanıtım yazıları kalitesine göre marka bilinirliği, ürün satışı ve ziyaretçi sayısı olumlu şekilde artış gösterir.

Genellikle basın bülteni ile karıştırılan tanıtım yazısı yöntemi yüksek hitli haber sitelerinden makale satın alınarak gerçekleşir. Haberler.com otoritesi yüksek haber portalı olmasından dolayı yazı alınması halinde SEO için başarılı sonuçlar elde edilmesi söz konusudur.

Benzer Yazımız  F5haber.com Tanıtım Yazısı

Haberler.com tanıtım yazısı almak website SEO’sua etkisi çok daha yüksek olur. Arama sıralamasında ilk sıralarda yer alabilmek için tanıtım yazısının etkili olması trendi yüksek haber sitelerinde kurumsal reklamın gerçekleşmesi olarak düşünülmektedir.

Arama motoru optimizasyonu çalışmalarında profesyonel haber siteleri her zaman için en iyi tercihler arasında yer alır. Google news kayıtlı Haberler.com içerik yayınlatma SEO çalışmalarına çok daha fazla katkı sağlıyor.

haberler.com tanıtım yazısı
Tanıtım Yazısının Tam Olarak Ne İşe Yaradığının 5 Kanıtı

Haberler.Com Tanıtım Yazısı Fiyatları

İşletmeler ve blog sahipleri açısından tanıtım yazısı almak ve Seo uyumlu tanıtım yazıları yazmak önem kazanmaya ve tercih edilmeye başladı. Online dünyada tanınmak isteyen işletme ya da markalar güncel makaleler ile arama motorlarında çok daha üst sıralarda yer alır.

Online haber portalları içerisinde 5 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısına sahip olan haberler.com sitesinden tanıtım yazısı almak oldukça kolay ve hızlıdır. Haber sitesinde tanıtım yaptırmak kadar fiyat da önemlidir, özellikle iş dünyası için ciddi ve popüler bir yere sahip olan haberler.com tanıtım yazısı yazdırmak sanılanın aksine her bütçeye uygun olarak sunuluyor.

Otoriter ve yüksek hitli haber sitesinde tanıtım yazısı yazdırmak için en uygun fiyatlar sektörün öncüsü tanitimyazisi.org firmasındadır ayrıca firmanın kalitesi ve güvencesi ile sağlanır. haberler.com tanıtım yazısı almak için yapılması gereken tek şey tanitimyazisi.org sitesine tıklamak.

Google News haber sitesi fiyatları ile birlikte en uygun fiyatlarla en kaliteli tanıtım yazılarına ulaşmak mümkün. Haber sitesinde tanıtım fiyatı bir kalitesi oldukça önemlidir, milyonlarca insanın ziyaret ettiği portal tanıtım yazısı konusunda oldukça ciddi ve disiplinlidir.

Otoriter ve yüksek hitli haber sitesinde tanıtım yazısı fiyatının her bütçeye uygun olarak belirlenmesi mümkündür. Site tanıtım yazısı yazdırma fırsatlarına en uygun fiyat ile ulaşma imkanı sağlar. Sitenin güvencesi ile yüksek hitli Haberler.com içerik yayınlatma sadece bir tık uzakta ve oldukça kolaydır.

Haberler.Com Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

İndeksleme hızını arttırma da içeriğin oldukça büyük etkisi vardır, bir web sitesinin sık içerik girmesi arama motoru botlarının siteye girişi ile doğru orantılı olarak indekslenir.

Arama motoru botları siteyi yorumlayarak içerik girme sayısına göre web sitesine uğramaktadır. Bundan dolayı indeks hızını arttırabilmek için oldukça sık içerik girmek gerekir.

İçerikler için yapılan yorumlarda ya da içerik yazılarında yapılan değişikliklerde arama motoru botlarının siteye daha çok girmesini ve doğal olarak indekslenme hızının artmasını sağlar.

Benzer Yazımız  Teknolojioku.com Tanıtım Yazısı

Arama motorlarının web sitesini ziyaretlerinde bir önceki ziyarete göre siteyi karşılaştırdığı unutulmamalıdır. Dolayısıyla sitede bulunan yazıları ve içerikleri sıklık ve değiştirmek arama motoru botlarının farklılık tespit etmesini sağlar. Böylece yazılarda yapılan değişiklikler sayesinde indeks hızı artar.

Yüksek hitli haber portalı yazılarda değişiklikleri oldukça sık kullanır dolayısıyla haberler.com sayısı indeks hızının artmasını destekler.

Haberler.Com Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

Web sitesine ait bir içeriğe haberler.com backlink çıkışı verilerek oluşturulan tanıtım yazısı sayesinde Google arama motorunda ilk sıralarda yer almak söz konusudur. Bir SEO çalışmasında tanıtım yazısı en çok tercih edilen konudur.

Web siteleri için oluşturulan arama motoru optimizasyonu stratejileri içerisinde bulunan tanıtım yazıları birçok fırsat sağlar. Profesyonel olarak hazırlanan içerikler kullanıcılar açısından oldukça etkilidir. Bir tanıtım yazısının faydaları;

 • Web sitesinin arama motorunda anahtar kelime seviyesinde üst sıraya çıkmasına imkan sağlar.
 • Alexa sıralamasını düşmesini etkiler.
 • Web sitesinin trustrank ve mozrank değeri artar.
 • Özgün ve kaliteli bir backlink yapısı kurmaya imkan tanır.
 • Önemli oranda dijital reklam yapmaya olanak sağlar.

Etkili bir tanıtım yazısı hazırlamak web sitesinin arama motorunda ilk sıraya çıkmasını sağlayacağı gibi Seo çalışmaları içinde etkili bir yöntem olarak kullanılır. Profesyonel ve kaliteli olmayan bir tanıtım yazısı beklenenin aksine arama sıralamalarında alt sıralara düşmeye neden olabilir.

Etkili bir tanıtım yazısı hazırlamak için bu yüzden bazı yöntemleri kullanmak gerekir. Doğru kullanılmayan dil kuralları sıralamada düşüşe neden olurken etkili ve doğru şekilde kullanılan dil kuralları web sitesinin sıralamasını arttırır.

Kaliteli haberler.com backlink alan tanıtım yazılarında özgünlük oldukça büyük bir öneme sahiptir. Yazıda kullanılan her bir cümlenin özgün olmasına dikkat etmek gerekir. Yazıların içerisinde fotoğraf kullanımı da oldukça büyük bir etkiye neden olur.

Fotoğraf paylaşımı yapılırken dikkat edilmesi gereken konu fotoğrafın başka bir internet sitesinden alınmamasıdır. Kaliteli ve etkin tanıtım yazısı çalışmalarında SEO uyumlu içerikler tanitimyazisi.org firmamızın profesyonel ekibi tarafından hazırlanmaktadır.

Haberler.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Haberler.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda İlandır ibaresi olacaktır. Görselinizde’de İlandır yazacaktır.

Haberler.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Haberler.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 3 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Benzer Yazımız  Yenisafak.com Bülten Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?