trende

Haberturk.com Bülten Yazısı

16.12.2021
58
Haberturk.com Bülten Yazısı

Haberturk.com Bülten Yazısı

Habertürk hem internet sitesi hem de tv kanalı ile birlikte birden fazla alanda çalışmaktadır. Günümüzde Ciner Holding’in altında yer alan Habertürk’ün internet sitesi en çok tıklanan haber sitelerinin başında gelmektedir.

Güncel haberleri okuyan her bir bireye sürpriz yapmak ister misiniz? Elbette sizi, işinizi, firmanızı tanımaya hakları var, bunu İnteraktifplus sağlayabilir!

Basın Bülteni Başarıdır

Basın bültenleri, kişisel olarak ya da firmanız ile ilgili bir konuda haber vermeniz gereken bir yazı ürünüdür. Yani bir kampanyayı haber verebileceğiniz gibi bu kendiniz ya da firmanız hakkında bir yazı da olabilir. Bu sayede tanınırlığınızı kanıtlayarak kolaylıkla mavi tik alabilirsiniz. Ancak bunun için haberturk.com basın bülteni gibi birden fazla bültene ihtiyaç vardır.

Basın Bülteni Fiyatları Rasyoneldir

Basın bülteni fiyatları belirlenirken sizlerin istekleri ve bizim ortalama olarak koşullara göre belirlediğimiz fiyatlandırmalar yer alır. Basın bülteni fiyatları belirlenirken kelime sayısı, hangi sitede veya sitelerde yayınlanacağı gibi ayrıntılara göre bir fiyat belirtilir. Örneğin haberturk.com basın bülteni fiyatı farklıdır.

Basın Bültenleri Güncel Şekilde Hazırlanır

Basın bültenlerinin hazırlanma süreci başvurunuz ile gerçekleşir ve ardından, sizlere en kısa sürede bir dönüş yapılır. Sizler ile istediğiniz basın bülteni konuşulur. Yani bu basın bültenini mavi tik için mi istiyorsunuz veya yeni bir tanıtımınız, haber vermeniz gereken bir güncellik mi söz konusu buna göre bir karar verilir. Ardından hazırlık işlemlerine başlanır. Haberturk.com basın bülteni yayınlatma ise tüm bunların sonucunda gerçekleşir. İçerikler arzu ettiğiniz şekilde milyonları kendine çeken sitede sonsuza dek kalacaktır.

tanitim yazisinin tam olarak ne ise yaradiginin 5 kaniti 1
Haberturk.com Bülten Yazısı

Basın Bülteni Yayınlanınca Bakın Neler Olacak…

Basın bültenleri sıklıkla yayınlanmalıdır ve bu sıklık belirli bir düzen halinde olmalıdır.

 • Aynı zamanda basın bültenleri farklı sitelerde yayınlandığında kişinin mavi tik alması adına en gerekli şeyler yapılmış olur ve kişi mavi tik alabilir.
 • Basın bültenleri yeni bir haberin duyurulması için de önemlidir. Firmanızda olan yeni bir şeyin veya bir kampanyanın duyurusun kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Basın bültenleri sayesinde adınız daha görünür olur ve var ise; siteniz ya da sosyal medya adresiniz daha popüler hale gelir. Bu sayede daha bilinen biri olabilirsiniz. Haberturk.com basın bülteniyayınlatma tüm bunları sizlere sağlayabilir.
Benzer Yazımız  Mynet Tanıtım Yazısı

Mavi Tik Şansınızı Artırmaktır!

Mavi tik adı verilen sembol sosyal medya platformlarında yer almaktadır. Sosyal medya platformlarında yer alan mavi tik pek çok insanın sahip olmak için çaba harcadığı bir şeydir; çünkü uzmanlık alanınız ne olursa olsun mavi tike sahip bir hesap olmak sizler için büyük avantajlar doğurmaktadır.

Mavi tik sahipleri alanlarında bilinen isimler olmaktadırlar ve uzman olarak görünürler. Bu sayede daha fazla takipçi elde ederler ve daha fazla iş yaparlar.Haberturk.com mavi tik alma yazısı ile mavi tiki kısa sürede alabilirsiniz.

Mavi Tik Doğrudan Bizden Alınır..

Mavi tikin alınabilmesi için öncelikle sizlerin alanında bilinen ve hakkında birden fazla haber çıkmış biri olmanız gerekmektedir. Bu sizin marka değerine sahip biri olduğunuzu kanıtlamak adına önem arz etmektedir. Bunun için ise hakkında birtakım haberlerin çıkmış olması gerekir.

Bu haberler internet tarayıcılarında bulunabilir ve sizlere mavi tik verecek sosyal medya tarafından bunlar kolaylıkla görünebilir. Yani birden fazla basın bülteniniz var ise mavi tik alabilirsiniz; ancak bunun da sınırları vardır. Yani örneğin hakkında, alanı ile ilgili haberler çıkmış bir şarkıcı olabilirsiniz, bir avukat ya da bilinen bir doktor olabilirsiniz. Bu sizlere mavi tik kazandıracaktır. Bu sayede hem tek bir gerçek hesabınız olduğu kanıtlanacak hem de alanınızda daha bilinen biri olmanın önü açılacaktır. Haberturk.com mavi tik alma yazısı da bunu sağlamaktadır.

İnteraktifplus ile alanının yıldızı sen ol, sen parlarsan, müşterilerin dikkati üzerinde olur!

Haberturk.com Basın Bülteni Nedir ?

Haberturk.com sitesinden sizin veya şirketinizin Adında Link çıkışı olmadan Haber Yapılmasıdır.

Haberturk.com Tanıtım yazısı ile Basın Bültenin Farkı nedir ?

Basın Bülteninde biraz Daha haber tarzı yayınlanır ve link çıkışları bulunmaz

Benzer Yazımız  Gercekgundem.com Tanıtım Yazısı
Haberturk.com Basın Bültenine Ne kadar Garanti Veriyorsunuz.

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?