trende

Haberturk.com Tanıtım Yazısı

Haberturk.com Tanıtım Yazısı
Haberturk.com Tanıtım Yazısı

Haberturk.com Tanıtım Yazısı

Ciner yayın holding tarafından yayın hayatına 1999 yılında başlamıştır. Türkiye’nin ilk 30 e-gazetesi arasında yer almakta olan online platform, geniş yazar kadrosuyla da adından söz ettirmektedir. İnternet üzerinden güncel haber verileri sunan, son dakika, gündem, magazin ve spor seçenekleriyle geniş haber kaynağına sahiptir. Gündemi en iyi şekilde takip edebileceğiniz gerçek verilerle sunulan haber sitesi ulusal ve uluslararası platformlarda da haber seçenekleri sunar.

Teknoloji, sağlık ve yaşam alanında sosyal medya ve web site platformları üzerine en çok aranan sonuçlarda görülmektedir. Haberturk.com tanıtım yazısı seçeneklerini kullanarak, pazarlama alanında web sitenizin ziyaretçi sayısını artırabilir, ürün ve kampanya tanıtımlarınızı yaparak internet haber sitesi üzerinden hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Balçiçek Pamir, Özay Şendir, Güntay Şimşek, Nuran Yıldız, Ali Güven ve Fatih Altaylı gibi güvenilir köşe yazarlarıyla çalışmakta, okuyucu kitlesine de güven vermektedir. Haberturk.com üzerinden tanıtım yazısı yayınlayarak, tanitimyazisi.org ekibinin profesyonel çalışmalarıyla hedef kitlenizi artırabilir, marka bilinirliğinizi ve kurumsal kimliğinizi Haber Türk referansıyla üst seviyelere çekebilirsiniz.

Haberturk.com’dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir

Haberturk.com’dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir

Haber Türk 1999 yılının Kasım ayında kurulan Türkiye genelinde en çok tanınan gazeteler arasında yer almaktadır. En güvenilir 4 haber sitesi statüsü görerek, başarılı yazar ve çizerlerle çalışmakta, internetin uğrak adreslerinden biri olarak, da hedef kitlesinin gün geçtikçe atmasını sağlamaktadır. Dünya üzerinde en çok ziyaret edilen web sitesi olarak 1399. Sırada yer alırken Türkiye’de 29. Sırada yerini alarak, Alexe verilerine göre ziyaretçileri gün geçtikte artmaya devam etmektedir.

 • Ziyaretçi sayısı % 50 oranının üstünde günlük orandadır.
 • Alexa verilerine göre dünya çapında ilk 2.000 siteden biri olmuştur.
 • Türkiye’de en güvenilir e gazete alanında 4. Sırada statüye kavuşmuştur.
 • Medya, polemik, gündem ve son dakika haberlerinin uğrak adresleri arasındadır.
Benzer Yazımız  Wmaraci.com Tanıtım Yazısı

Haberturk.com tanıtım yazısı almak, web sitenizin backlink kurulumunda ve SEO çalışmalarında da etkili olacaktır. Gündem takibi için günlük indeks değeri ortalamanın üzerine, haber siteleri arasında ilk sırada yerini alan web site kurulumuna sahiptir.

tanitim yazisi
Haberturk.com Tanıtım Yazısı 2
Haberturk.com’dan Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi

Haberturk.com’dan Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi

Web site SEO çalışmalarınıza teknik olarak katkı sağlayacak, güvenilir web sitesi olarak da ziyaretçi sayılarınız için günlük indeks değerini artıracaktır. SEO arama motoru optimizasyonunda içeriklerin anahtar kelimeyle yazılması ve markanızın bilinirliğini artıracak Haberturk.com backlink kullanımına da yer verilmesiyle, SEO etkileşim alanlarından da faydalanmanız sağlanacaktır. Güvenilir içerik üretimi ve SEO çalışmaları için de tanitimyazisi.org adresinden yararlanabilirsiniz.

Haberturk.com Tanıtım Yazısı Fiyatları

Haberturk.com Tanıtım Yazısı Fiyatları

Uygun fiyat aralıklarıyla Haberturk.com içerik yayınlatma seçeneklerinden tanitimyazisi.org sayesinde yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin tanıtım yazısı hizmetinde öncü adreslerinden biri olarak, SEO uyumu, anahtar kelime ve backlink kullanımlarıyla birlikte Haberturk.com üzerinden markanızı tanıtmanızı, kampanya ve ürünlerinizi yayınlamanızı sağlayacak seçenekler sunacaktır.

Haberturk.com Tanıtım Yazısı İndeks Hızını Arttıracak

Haberturk.com Tanıtım Yazısı İndeks Hızını Arttıracak

İndeks hızınız için kullanacağınız Haberturk.com backlink ve tanıtım yazısı seçenekleri, hızlı bir şekilde yükselişe geçmenizi sağlayacaktır. Türkiye’nin en güvenilir haber kanallarından biri olarak e gazete bültenin de ziyaretçi sayısı yüksek ilk 20 haber sitesi statüsüne sahiptir. Doğal ve organik içeriklerle birlikte sizin de web sitenize ziyaretlerinizi artıracaktır.

Haberturk.com Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi

Haberturk.com Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi

Profesyonel içerik yazarlarıyla birlikte, SEO, backlink ve içerik üretiminin bir araya gelerek markanızın adını duyurmak, ürün ve kampanyalarınızı Haberturk.com adresi üzerinden yayınlamanızı sağlayacaktır. Uygun fiyat aralıklarıyla % 100 özgün içeriklerle, size özel makaleler hazırlanarak yayınlanmasıyla, ziyaretçi sayılarınızı artırın indeks değerini üst seviyelere çekme şansı elde ederek, hedef kitlenize ulaşın.

Haberturk.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Haberturk.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Link Türü Olarak ” Sponsored ”Kullanılmaktadır.

Haberturk.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 YIL Garanti Veriyoruz.

Haberturk.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Sponsored 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir veya Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?