trende

Hurriyet.com.tr Bülten Yazısı

19.12.2021
71
Hurriyet.com.tr Bülten Yazısı

Hurriyet.com.tr Bülten Yazısı

1948 yılında yayın hayatına başlayan Hürriyet Gazetesi’nin kurucusu Sedat Simavi’dir. Dijital hayatına ise 1997 yılından beri Hurriyet.com.tr Türkiye’nin en çok günlük tiraja sahip gazetesidir ve yıllar boyu bu listede zirveyi kimseye bırakmamaktadır. Aynı şey internet sitesi için de geçerlidir. Hurriyet.com.tr basın bülteni bu nedenle en çok tercih edilen basın bültenidir. Ne aranırsa aransın Hürriyet’te bulunur.

Hürriyet gibi dev bir sitede uygun fiyata yer alacak, dev bir firma olan İnteraktifplus’tan yazılarınızı edineceksiniz. Mükemmel..

Hurriyet.com.tr Basın Bülteni İçeriği Sınırsız

Basın bülteninin içeriğini sizler seçebileceğiniz gibi bizlere de bırakabilirsiniz. Basın bültenleri genellikle yeni bir haber verileceği zaman ya da güncel bir durum söz konusu olduğunda tercih edilmektedir. Bu nedenle konuyu siz seçebileceğiniz gibi basın bültenleri tarafımızca da belirlenebilir ve en kısa süre içerisinde sizlere teslim edilmesi mümkün hale getirilir. Bu süreçte SEO ile uyumu da dikkate alınır. Hürriyet.com.tr basın bülteniile daha fazla ön plana çıkabilir ve mavi tik almanızın önü açılabilir.

Mavi Tik Almak İçin Harekete Geç

Mavi tik sizin popülerliğinizi ve gündemdeki varlığınıza bağlı olarak verilmektedir. Mavi tik almak için basın bültenlerinde yer almanız ve sizinle ilgili belirli aralıklarla güncel haberler olması önemli bir noktadır. Bu mavi tik verilmesi esnasında bakılan noktaların başında gelmektedir. Hurriyet.com.tr mavi tik alma yazısı ile düzenli bir biçimde basın bülteni alımı yaparsanız, mavi tikin verilme ihtimali artar.

Sık sık Yazı Alarak Güçlen

Hurriyet.com.tr mavi tik alma yazısı, belirli sıklıklar ile düzenli olarak almanız sonucunda sizlere mavi tiki kolaylıkla kazandırabilir. Mavi tik almanın önünü açmak adına hakkınızda belirli aralıklarla basın bültenleri girilmelidir. Sık ve bir anda girilen basın bültenleri zararlı görülür ve mavi tık verilmeyebilir; düzenli girilen basın bültenleri en doğru tercih olacaktır.

tanitim yazisi ve seo iliskisi
Hurriyet.com.tr Bülten Yazısı

Basın Bülteni Yayınlatarak Kitleni Artır

 • İlk ve en etkili faydası mavi tik almaktır. Mavi tik sizin belli bir konuda ön planda olan ve bilinen bir şahıs olduğunuzu kanıtlamaktadır ve sosyal medyalar kendileri bu konu hakkında araştırma yaparak sizlere mavi tiki vermektedir. Bunun için ise hakkınızda birtakım basın bültenleri internette bulunmalıdır.
 • Hurriyet.com.tr basın bülteni yayınlatma sayesinde daha bilinen biri olmanın ilk adımını atabilirsiniz. Burada yaptığınız iş her ne olursa olsun alanınızda uzman ve bilinen biri olmak mavi tik dışında da sizlere birçok fayda sağlayacaktır.
 • Alanınızda bilinen biri olmanız sayesinde pek çok insan size danışabilir veya alanınız ile ilgili sizinle iletişim kurabilir ve böylelikle bir gelir kapısı elde etmiş olursunuz.
Benzer Yazımız  Acunn.com Bülten Yazısı

Sizi Araştıranlar Popüler Olduğunuzu Görür

 • Basın bültenlerimiz tamamen alanında uzman kişilerden oluşan bir ekip tarafından hazırlanmaktadır. Basın bülteni yazarlığı alanında uzman kişiler ile birlikte bu yazıların SEO değerlendirmesini yapacak SEO uzmanları bir arada yer almaktadır.
 • İndeks hızı ile ilgili bir ön araştırma yaparak yazılarınızın en kısa sürede indeks alması sağlanır. Bu sayede etkileşiminiz büyük oranda yükselir.
 • Yazılarınızın tarafımızca silinmesi mümkün değildir ve yazılar onaylandıktan sonra kalıcı hale gelecektir.

Basın Bülteni Ücret Taban Fiyattır

Tarafımızca yazılan basın bülteni ücretleri verilirken bu pazarın açık bir pazar olduğunu bilmek gerekmektedir. Bizler alanımızdaki en iyi ekiple çalışıp sizlere en kısa sürede en başarılı yazıları ulaştırmak için çalışmaktayız; ancak bu pahalı basın bülteni ücretlerine sahip olduğumuz anlamına gelmez.

Ücretlerimiz her bütçeye uygun makullüğe sahip olmakla birlikte sizlere en kaliteli yazıları sunmak için çalışmaktayız. Ancak hurriyet.com.tr basın bülteni yayınlatma için öncelikle sitemizde yer alan Whatsapp numaramıza veya mail adresimize mesaj atabilirsiniz. Burada isteklerinizi belirtiğiniz takdirde net bir fiyat almanız mümkündür.

Çünkü İnteraktifplus ile doğruca hazırladığın yola meşakkatsiz ilerlersiniz…

Hurriyet.com.tr Basın Bülteni Nedir ?

Hurriyet.com.tr sitesinden sizin veya şirketinizin Adında Link çıkışı olmadan Haber Yapılmasıdır.

Hurriyet.com.tr Tanıtım yazısı ile Basın Bültenin Farkı nedir ?

Basın Bülteninde biraz Daha haber tarzı yayınlanır ve link çıkışları bulunmaz

Hurriyet.com.tr Basın Bültenine Ne kadar Garanti Veriyorsunuz.

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?