trende

Hürriyet Tanıtım Yazısı

Hürriyet Tanıtım Yazısı

İşte Hurriyet.com.tr’den Tanıtım Yazısı Almanın Etkileri!

Hürriyet 1948 senesinden bu yana yayın hayatına devam eden bir gazetedir. Son senelerde internet kullanımının yaygınlaşması ile beraber bir haber portalı olarak online hizmet vermeye de başlamıştır. Hürriyet gazetesinin genel yayın yönetmenliğini Ahmet Hakan üstlenmektedir. Ayrıca gazetede Abdülkadir Selvi, Doğan Hızlan ve Kanat Atkaya gibi isimlerin yazıları da yer almaktadır. Hürriyet gazetesinin ve internet portalının sahibi Demiroren Grubu’dur.

Bu firma üzerinden tanıtım yazılarına yer vererek firmanızın bilinirliğini artırma ve arama motorlarında sonuçlarınızın daha üst sıralarda yer bulmasını mümkün kılabilirsiniz! Firmamızın yetkilileri ile iletişim kurarak tanıtım yazılarındaki kıstaslarınızı bildirebilirsiniz.

Hurriyet.com.tr ‘den Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Hurriyet.com.tr tanıtım yazısı hazırlama adımlarında büyük bir özen sergilenmektedir. Öncelikli olarak hazırlanan yazılar özgündür. Alanının uzmanı olan yazarlar tarafından hazırlanmaktadır. Alanın uzmanı olan yazarların elinden çıkan bu yazıların kategorilere göre ayrıca denetimden geçirildiği görülüyor. Tanıtım yazısının yayına hazır biri hale gelmesi için birçok farklı denetim kademelerinden geçirildiği görülmektedir.

Hurriyet.com.tr backlink konusunda hem yetkin hem de zengin yazılara yer vermektedir. Hürriyet gibi Türkiye’nin tarihi geçmişi de oldukça nitelikli bir gazetesinde tanıtım yazılarına yer açabilmek için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Firmamız yazıların her birinde genel yazı içeriği ile uyumlu olan ek linklemelere de yer vermektedir. Bu şekilde tanıtım yazılarının hedef kitleye ulaşması daha kolay bir hal alır.

Backlink kullanımının doğru şekilde yapılmadığı durumlarda sorunlara neden olabileceği unutulmamalıdır. Tanıtım yazısının temel odak noktasından bağımsız ve alakasız linklemelerin yapılması durumunda arama motorlarında ön plana çıkma olasılığı düşmektedir.

Hürriyet sitesinde tanıtım yazılarının yayınlanmasına bu derece yüksek talep gelmesinin bir diğer nedeni de PA ve DA değerlerdir. Sitenin bu değerleri ne derece yüksek olursa tanıtım yazılarının hedef kitleye ulaşması da o kadar kolay olacaktır. Örneğin Hürriyet portalının günlük hit sayısı 5 milyon civarındadır. DA ve PA değerleri de ortalamanın oldukça üzerindedir. Bu firmada yayınlanan tanıtım yazılarının içeriğinin muntazamlığı ile hedef kitleye ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Hurriyet.com.tr tanıtım yazısı almak bu kıstaslar göz önünde bulundurulduğu zaman niteliği ile takdir topluyor. Oluşturulan tanıtım yazılarının özellikle firmanızın bilinirliğine katkısı matematiksel olarak da kanıtlanmış durumdadır. Tanıtım yazısının öncesindeki ve sonrasındaki istatistikler incelendiği zaman ne derece ön plana çıkaran bir etkisinin olduğunu bir kere daha göreceksiniz.

Hurriyet.com.tr’den Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi!

Hurriyet.com.tr tanıtım yazısı almak aynı zamanda tüm SEO kurallarına uygun bir metin hazırlatmak manasına da gelmektedir. SEO Arama Motoru Optimizasyonu olarak tanımlanmaktadır. Arama motorlarında anahtar kelimler üzerinden analizler yapılır. Sizin hizmet verdiğiniz kategorinin temel anahtar kelimeleri tespit ediliri.

Benzer Yazımız  AA.com.tr Abone Bülten Servisi

Tanıtım yazıları da bu kelimeler üzerinden şekillendirilmektedir. SEO kurallarına uygun bir kullanım için sadece anahtar kelimelerin kullanımı yetmez, aynı zamanda bu anahtar kelimelerin bağlama uygun kullanımı da önem arz eder. Sadece bağlama uygun olarak yapılan kullanımların arama motoru optimizasyonunda olumlu etkisini net olarak görme imkanını elde edeceksiniz.

tanitim yazisi

Hurriyet.com.tr’de içerik yayınlatma aşamasında SEO kurallarına uygunluğun yanıt sıra aynı kategoride hizmet veren rakip firmaların tanıtım yazıları da incelenecektir. Tanıtım yazılarının incelenmesinin hemen sonrasında sizin daha özgün bir yöntem belirlemeniz için gerekli analizler yapılır. Tanıtım yazılarında üzerinde durulan odak noktalarına uygun biri biçimde tanıtım yazılarının hazırlanmasına büyük önem verilir.

Bir sitenin tanıtım yazısının hedef kitleye ulaşması için yayınlanan sitenin de buna uygun olması gerekir. Haber sitelerinde hangi kategori altında tanıtım yazılarının yayınlanacağı dahi tıklanma sayısını direkt olarak etkileyen kıstaslar arasında kendini göstermektedir.

Hurriyet.com.tr Tanıtım Yazısı Fiyatları

Hurriyet.com.tr’de içerik yayınlatma aşamasında sunulan hizmet kalitesinin üst seviyede olması size yüksek bir fiyat skalasının sunulacağı anlamına gelmez! En yüksek kaliteye en uygun fiyat aralığı üzerinden erişmek için firmamız harika bir alternatif sunmaktadır. Tanıtım yazılarının kelime sayıları, backlink adedi, geçeceği denetimler ve sizin talep ettiğiniz ek kıstaslar da göz önünde bulundurularak sürece yön verilecektir. Tanıtım yazılarının her firmanın kartviziti niteliğinde olduğu unutulmamalıdır.

Firmamız sayesinde en kaliteli tanıtım yazısı içeriklerine uygun biri bütçe aralığında ulaşmanız mümkün olacak. Firmaların bütçe aralıklarına göre farklı paketler sunulduğu da görülmektedir. Bu paketler arasından hangisi sizin için daha uygun ise tercihinizi ondan yana kullanabilirsiniz. Ayrıca ödeme kolaylıkları da memnun bırakıyor. Temsilcilerimizi ile iletişime geçerek ödeme kolaylıklarına ilişkin daha fazla bilgi alma hakkınız da bulunuyor!

Hurriyet.com.tr Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

Hurriyet.com.tr backlink kullanımının nitelikli olması indeks hızı üzerinde oldukça olumlu bir etkiye sahiptir. Backlink kullanım aşamasının da etkisi ile sitenize gelecek olan kullanıcı sayısının büyük ölçüde artış göstereceğini siz de fark edeceksiniz. Özellikle indeks hızını etkileyen diğer detaylar ile de bütünleyici bir metin hazırlanacaktır. Bu noktaların başında metnin özgünlüğü gelmektedir. Bir sitenin ziyaretçi sayısının artırılması ve arama motorlarında sonuçların daha üst sıralamalarda kendini göstermesi için yayınlanan içeriklerin özgün olması gerekir. Buna ek olarak diğer sitelerde yer alan tanıtım yazılarının da özgün ve bilgilendirici olması lazımdır.

Benzer Yazımız  Ensonhaber Tanıtım Yazısı

Index Spped olarak da adlandırılan bu kıstasın nitelikli bir hale gelmesi için düzenli içerik yayını çok önemlidir. Ayrıca içerik yayını sırasında farklı farklı içeriklere sahip olan makalelerin yayınlanması gerekir. Aynı metinin sadece tarihinde değişim yaparak yeniden hizmete koyulması nitelikli bir sonuç vermeyecektir. Hatta bunun tam aksine sitenin genel bilinirliği açısından olumsuz bir etkiye sahiptir.

Hurriyet.com.tr tanıtım yazısı kullanımı sırasında site haritasının düzenlenmesi konusunda da nitelikli bir etki yakalayabilirsiniz. Firmamız bu alanda da uzman kadrosu ile size harika bir destek sunmaya devam etmektedir. Tanıtım yazıları hazırlanırken içerik kalitesinin yanı sıra yayın yapılacak olan platformun hit sayısından site haritasının pratikliğine kadar bütün detayları sunan net bir rapor sunulur.

Bu raporu onaylarsanız tanıtım yazısının yayınlanmasına izin vermiş olursunuz. Hürriyet hem DA hem de PA değerleri ile ve erişim sayısının milyonları bulan yapısı ile dikkat çekmeye devam etmektedir. Hürriyet sitesinde yer alan tanıtım yazıları firmanın prestijini yansıtmak için en temel kartvizitlerden biri olacak!

Hurriyet.com.tr Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

tanitimyazisi.org tarafından hazırlanan tanıtım yazılarının içeriği detaylı yapısı ile memnun bırakmaya devam etmektedir. Bu aşamada tanıtım yazılarının oluşturulması sırasındaki en temel prensibimiz kesinlikle özgünlüktür. Hatta talepte bulunan firmalara oluşturduğumuz tanıtım yazılarının özgün olduğuna dair kanıt niteliği taşıyan bir rapor sunma imkanımız da yer almaktadır.

Oluşturulan metinler yayınlanmadan önce size gönderilecektir. Sizin onay vermeniz durumunda yayın aşamasına geçiş yapılacaktır. Yayın yapılma sürecinden önce düzeltilmesini talep ettiğiniz hususlar varsa bunları da anında bildirebilir ve revizyon talep edebilirsiniz. Sizin istekleriniz her daim firmamız için öncelik olacaktır!

Tanıtım yazılarının hazırlanma sürecin backlink, site haritası, SEO ve arama motorlarında ön plana çıkmanız için gerekli olan tüm detaylar göz önünde bulundurularak hazırlanır. İstatistiki olarak da tanıtım yazılarının olumlu etkisi size net olarak dönecektir!

Hürriyet.com.tr Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Hürriyet.com.tr ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda İlandır ibaresi olacaktır. Görselinizde’de İlandır yazacaktır.

Hürriyet.com.tr Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Hürriyet.com.tr Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Dofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Benzer Yazımız  Ensonhaber.com Bülten Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?