trende

iha.com.tr Tanıtım Yazısı

iha.com.tr Tanıtım Yazısı

iha.com.tr Tanıtım Yazısı

Genel müdür Hamit Arvas yönetimindeki iha.com.tr İhlas Haber Ajansı bünyesinde faaliyet sürdürmektedir. 1993 yılında kurulan İhlas Haber Ajansı, 2014 yılında profesyonel olarak hazırlanan yazılım ile görüntülü haberlerini internet üzerinden abonelerine aktarmaya başladı.

Bünyesinde TGRT Haber başta olmak üzere TV kanalları ve Türkiye Gazetesi bulunan İhlas Haber Ajansı abonelerine günlük haber akışını sürdürmektedir. 25 Bölge Müdürlüğü olan haber portalında Genel Yayın koordinatörlüğünü İrfan Altıkardeş yapıyor.

55 ilde yurt içi bürolarında binin üzerinde çalışana sahip olan platform, Türkiye’nin en büyük haber ajansı özelliğini kuruyor. iha.com.tr haber ajansına bağlı olarak 10 bine yakın haber sitesi mevcut içeriğe göre siteler yayınlanan haberleri eklemektedir.

Google News kayıtlı haber sitesinin sayısı milyonlara varan oranda yüksek hiti bulunmakta.Portalın gazete, televizyon ve haber sitesi olmak üzere yerel ve ulusal 2 milyonun üzerinde abonesi bulunuyor.

Günde ortalama 300 görüntü, 1000 haber metni ve 3000 fotoğraf abonelere internet üzerinden servis ediliyor. Dünya genelinde ajans faaliyetlerini yürüten iha.com.tr, ülkenin en güçlü ajansları arasında yer alıyor.

İha.Com.Trden Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir ?

Bir web sitesinin farklı sitelerde tanıtımının yapılmasını sağlayan haber metinlerine tanıtım yazısı adı verilir. Yayınlanan içerik tanıtımın yanı sıra aynı zamanda potansiyel kitlelere yapılan ürün ya da hizmetin doğruluğunu anlatmaya olanak sağlar.

Alınan backlink ile birlikte anahtar kelimeler arama motoru sıralamalarında web sitesinin üstlerde çıkmasına imkan tanır. Etkili Seo çalışmaları içerisinde yer alan iha.com.tr tanıtım yazısımarka ya da işletmenin en iyi şekilde tanıtılmasında kullanılan yöntemdir.

Yazı içeriğinde uygun olarak geçirilen anahtar kelimede web sitesinin linki verilebilir bu sayede tanıtım yazısı ile birlikte backlink yapılır. iha.com.trbacklink arama motorları robotları tarafından görülür, sisteme işlenir ve bu sayede rekabet alanında kaliteli linklere sahip olan her firma gibi üst sıralara çıkma imkanı elde edilir.

10 bine yakın haber sitesi ve 2 milyondan fazla abonesi bulunan iha.com.tr haber portalından tanıtım yazısı almak işletmeler ve markalar için büyük bir öneme sahiptir. Girilen tanıtım yazısının içeriğine göre haber siteleri abone olan gazete ve televizyon gibi yerel ulusal basın içeriği ekler.

Her makale ortalama 200 farklı web sitesi içerisinde haber olarak kullanılır. Böylelikle hedeflenen tanıtım gerçekleştirilir, arama motoru optimizasyonu çalışmalarında bir yöntem olarak kullanılan tanıtım yazısı alma arama motorlarında üst sıralara çıkmaya imkan sağlar.

Google arama motoru için önemli olan iha.com.tr tanıtım yazısıalmakotoritesi ve yüksek hiti ile SEO çalışmalarından oldukça değerlidir.

 • Tanıtım yazısında web sitesinin linki verilir
 • Backlink arama motoru robotları tarafından görülür.
 • 10 bine yakın haber sitesinde değerlendirme imkânına sahiptir.
 • Yaklaşık 200’ün üzerinde farklı bir sitesinde haber olmak imkanı elde edilir.
 • Arama motoru sıralamasında üst sıralara çıkmaya olanak sunar.
 • iha.com.tr aboneleri tarafından içeriğin kalitesine göre ekleme yapılır.
Benzer Yazımız  Bursadabugun.com Tanıtım Yazısı

İha.Com.Tr ‘denYazı Almanın WebsiteSEO’nuza Etkisi!

Web sitesinin organik trafiğini arttıran kaliteli bir SEO çalışmasıdır. SEO çalışmasında etkin olan yöntemlerden birisi tanıtım yazısı kullanmaktır. Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş haber ajanslarından olan iha.com.tr’den tanıtım yazısı almak organik trafiğin artmasına ciddi şekilde katkı sağlar.

İnternet kullanıcılarının yüzde 75’i arama sonuçlarında ikinci sayfaya dahi geçmez. Dolayısıyla ilk sayfada yer alabilmek için yüksek hitli haber sitelerinde içerik yayınlatmak oldukça etkilidir. iha.com.tr’de içerik yayınlatma arama motoru optimizasyonu çalışmalarında temel taşlardan biridir.

Tanıtım yazısı içerisinde yapılan backlink sayesinde arama motoru botları web sitesini ziyaret eder böylelikle sorgulama sıralamasında arama motorlarında üst seviyelerde olma imkanı sağlanır. Türkiye’nin en büyük haber portalı olan iha.com.tr backlink ile tanıtım yazısında hedeflenenin gerçekleşmesi söz konusudur.

tanitim yazisi seonun bir adim otesi 1
iha.com.tr Tanıtım Yazısı

İha.Com.Tr ‘den Tanıtım Yazısı Fiyatları

Milyonlarca yerli ve yabancı abonesi bulunan ülkenin en büyük haber ajansı İhlas Haber Ajansı’nın bünyesinde hizmet veren iha.com.tr’de içerik yayınlatma ve tanıtım yazıları tüm abonelere servis edilir.

Dolayısıyla tanıtım yazısı bir anda ülkenin gündemine düşer, içerik ya sadece internet sitesi tarafından yayınlanır ya da aboneler içeriği değerlendirir ve ekler. SEO çalışmaları için ulusal ve global haber siteleri ve ajanslar önemli bir yere sahiptir. iha.com.tr’den tanıtım yazısı almak SEO çalışmalarında ihtiyaç duyulan profesyonel çözümler üretir.

Özel olarak hazırlanan içerikler arama motorlarında üst sıralarda çıkacak şekilde hazırlanır. SEO uyumlu olarak hazırlanan tanıtım yazısı semantik yapısına uygun olduğundan dolayı en yüksek sonucu almayı sağlar. Her ne kadar yayınlanan kuruluşun potansiyeline ve kalitesine göre değişiklik gösterse de tanıtım yazısı almak zor ya da pahalı bir durum değildir.

En uygun fiyatlar sektörün öncüsü tanitimyazisi.org firması tarafından verilmektedir. Tanıtım yazısı yayınlatmak hem uygun fiyata hem de hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirilir. Uygun fiyatlı SEO uyumlu tanıtım yazısı paketleri marka ve işletmeler için tercih edilen bir backlink yöntemidir.

İha.Com.Tr Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

Ziyaretçilere çok daha iyi deneyim yaşatmak isteyen web siteleri için yükleme hızı oldukça önemlidir. Hızlı ve etkili sayfa yükleme hızı hem SEO çalışmasına hem de web sitesine ciddi bir katkı sağlar.

Benzer Yazımız  Gunes.com Tanıtım Yazısı

Arama motoru Google’ın algoritma güncellemesinde belirleyici faktörün yükleme hızı olduğunu ifade etmektedir. Google web sitelerinin kullanıcı deneyimini arttırmak adına birkaç saniye içerisinde yüklenmesini tercih ediyor.

Yükleme hızına paralel olarak indeks hızı da artıyor, iha.com.tr indeks hızını arttıran tanıtım yazılarının alınması için en doğru adres olarak öne çıkıyor. Girilen içeriklerin Google arama motorunda hızlı bir şekilde indeks alması ziyaretçi sayısının artmasını sağlar.

Arama motoru botları belli ve düzenli aralıklar ile internet sitelerine erişim sağlar ve güncel içerik tespit eder. Arama motorlarında hızlı indeks alabilmek için iha.com.tr haber sitesinden tanıtım yazısı almanın önemi büyüktür. İçeriğin kalitesine göre alınan tanıtım yazısı Google sıralamasında yükselmeye son derece büyük katkı sağlar.

İha.Com.Tr Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

Tanıtım yazısında kaliteli bir içerik olması Seo çalışmasında çok daha iyi sonuçlar almaya yardımcı olur. Her gün onlarca hatta yüzlerce tanıtım yazısı alan yayıncılar arasında fark yaratabilmek ve bilinir olabilmek için içeriğin kalitesini arttırmak ve çekici hale getirmek gerekir.

Haber sitesi tanıtım yazısını yayınlarken içerik üzerinde oynama yapmaz ve genellikle olduğu gibi yayınlamayı tercih eder. Bu önemli konu dikkate alındığında hazırlanan tanıtım yazısının bir profesyonel tarafından gerçekleştirilmesi gerektiğinin önemi ortaya çıkar.

SEO çalışmaları için tanıtım içeriği oluşturulurken tanitimyazisi.org firması profesyonel editörlerden destek alır. Firmanın alanında uzman olan editöryal ekibi içeriklerde çarpıcı başlıktan anahtar kelime kullanımına, açıklayıcı ilk paragraf oluşturmaktan görsel unsurlara kadar birçok konuyu dikkate alır.

Tamamı ile doğal ve internet kullanıcılarının dikkatini çekecek tarzda hazırlanan tanıtım yazılarında tadında backlink yapılmaktadır. SEO uyumlu olarak hazırlanan tanıtım yazılarındaki içeriğin kalitesi arama motoru optimizasyonu sıralamasında üst sıralara taşınmayı amaçlamaktadır.

Web sitesinin ya da sayfanın kolaylıkla bulunmasını sağlayan tanıtım yazısı kurallara ve yöntemlere uygun olarak hazırlanmaktadır. Standartlara uygun şekilde hazırlanan içerikler siteye erişimi arttırır, arama sıralamasında üst sıralarda görünür olmayı mümkün hale getirir.

iha.com.tr Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

iha.com.tr ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer almaz. Eski News Kayıtlıdır Haberler sekmesinde gözükür.

iha.com.tr Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

iha.com.tr Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 1 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Benzer Yazımız  R10.net Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?