trende

indigodergisi.com Tanıtım Yazısı

indigodergisi.com Tanıtım Yazısı

İndigodergisi.com Kendinize Fark Yaratın

İnternet üzerinde herhangi bir konu hakkında bilgi sahibi olmak için en çok hangi siteleri tercih edersiniz? Ya da hangi sitelerin önerdiği ürünleri satın alırsınız? Bu sorunun yanıtı çok basit; tabi ki arama motorlarında ilgili anahtar kelimeler ile ulaştığınız ve Google tarafından güvenilirliği kanıtlanmış siteler cevap olarak verilebilir. İşte bu yüzden dijital Pazar içerisinde kendisine sağlam bir yer edinmeye çalışan kişilerin en çok yararlandığı taktik bu tür sitelerden tanıtım yazısı hizmeti alma taktiğidir.

Indigodergisi.com da aradığınız her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz, zengin içerik sayısı ve özgünlüğü ile dikkat çeken ve her gün milyonlarca hit alan bağımsız bir yayın sitesidir. O zaman bu siteyi ziyaret eden milyonlarca kişi var olduğunu düşünürsek indigodergisi.com tanıtım yazısı hizmeti almak sizce nasıl bir strateji olurdu, cevap belli.

Indıgodergisi.com yayın sitesinin kuruluşu 2006 yıllarına dayanır. Sektörde 15 yıldır var olan kaliteli içerik sitesinin genel yayın yönetmenliğini Mehmet Karaarslan üstlenmiştir. Sitenin en başarılı yazarlarından bazıları ise; Erdal Kişioğlu, Elif Aver ve Çağrı Gırlangıç’tır. Siz de indigodergisi.com tanıtım yazısı almak ve rakiplerinizden sıyrılmak için tanitimyazisi.org ile iletişim kurabilirsiniz.

Indigodergisi.com’dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir ?

Indigodergisi.com tanıtım yazısı hizmeti sayesinde birçok avantaj sizler için çok kısa süreler içerisinde kendisini gösterecektir. Bunları şu şekilde basitçe özetleyebiliriz:

 • Tanıtım yazıları içerisinde backlink stratejisi kullanılır. Bu strateji sayesinde tanıtımınızı yapan site tarafından önerilirsiniz ve böylece sitenize yönlendirmeler sağlanır. Bu yüzden indigodergisi.com backlinkalmak, internet sitenizi ziyaret eden hedef kitleyi artıracaktır.
 • Hedef kitlenin artması ile birlikte arama motorlarında üst sıralara taşınma kriterlerinden en önemlisi sağlanmış olacaktır. Bu da sizin için büyük bir avantajdır.
 • İndigodergisi.com içerik yayınlatma ile birlikte kurumsal kimliğinizin tanıtımı gerçekleşmiş ve insanların sizin tanımasını güvenilir bir kaynak aracılığı ile sağlamış olacaksınız. Bu da dijital pazar içerisinde büyük önem taşıyan bir hamledir.
i̇ndigodergisi.com tanıtım yazısı fiyatları
İndigodergisi.com Tanıtım Yazısı

Indigodergisi.com’dan Yazı Almanın WebsiteSEO’nuza Etkisi !

Gerçek hayatta pazarlama tekniklerinin özgünlüğü ve stratejiler ne ise, dijital pazarda da SEO teknikleri odur. Tekniklerin bilinmesi tek başına yeterli olmaz, bunların ustalıkla uygulanması da başarı için şarttır. Eğer siz de web sitenize olan yönelimi artırmak ve markanızı geniş kitlelere tanıtmak istiyorsanız o zaman web siteniz için SEO tekniklerinizi uzmanlıkla uygulamalısınız. Bunun için de bu teknikler arasında öne çıkan tanıtım yazısı hizmetinden faydalanabilir ve indigodergisi.com backlinkhizmetini tercih edebilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgiler için tanitimyazisi.org sitesine uğrayın!

Benzer Yazımız  Hizliresim.com Tanıtım Yazısı

Indigodergisi.com Tanıtım Yazısı Fiyatları

İndigodergisi.com tanıtım yazısı almak için sektörün öncü isimleri arasında yer alan ve kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkmış tanitimyazisi.org firması ile iletişime geçebilirsiniz. Sizler için sektörde en uygun fiyatları sağlayacak olan firma hiç şüphesiz tanitimyazisi.org olacaktır.

Indigodergisi.com Tanıtım Sayısı Index Hızını Artıracak!

Ülkenin en popüler sitelerinden tanıtım yazısı almak yani onlar tarafından tavsiye edilmek isminizin duyulmasını ve tanınmanızı sağlar. Bu tanıtım ne kadar başarılı yapılırsa o zaman sayfanıza olan yönelim de artar; böylece site indeks hızınızda artış meydana gelir ve üst sıralara tırmanırsınız.

Indigodergisi.com Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

Yukarıda da belirttiğimiz gibi tanıtım yazısının içeriği ne kadar başarılı olursa, dikkatleri o kadar üzerinizde toplarsınız. Bu yüzden indigodergisi.com içerik yayınlatma ve içerik hazırlama konusunda en gelişmiş hizmetleri, alanında uzman kişilerin bulunduğu tanitmyazisi.org firmasından alabilirsiniz.

indigodergisi.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

indigodergisi.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer almaz. Eski News Kayıtlıdır Haberler sekmesinde gözükür.

indigodergisi.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

indigodergisi.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Dofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Benzer Yazımız  T24.com.tr Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Benzer Yazımız  Ensonhaber Tanıtım Yazısı
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?