trende

Karar.com Tanıtım Yazısı

Karar.com Tanıtım Yazısı

Karar.com Tanıtım Yazısı

Karar 2002 yılında kurulmuş temel amacı haber yayınlamak olan bir web sitedir. Sitenin yayın sahibi Karar Yayıncılık A.Ş. Adına Mehmet Aydın’dır. Ayrıca sitede bulunan genel yayın yönetmeni ise İbrahim Kiras’tır. Site 2002 yılından beri binlerce kişi tarafından takip ediliyor. Günümüzde sitenin günlük hiti 1.000.000’dur.

Sitede bulunan yazı işleri müdürleri Levent Güneş ve Taylan Sığırcı’dır. Ekonomi ve kültür alanında özel içerikler üreten site, özel olarak yayıncılara sahiptir. İnternet Editörleri arasında ise Seda Çakır, Melek Gedik, Hava Asal gibi isimler bulunuyor. Sitenin ayrıca Karar Gazetesi adında günlük basılı gazetesi bulunuyor.

Günümüzde hala güncel olarak tercih edilen ve yenilenen sitenin son güncelleme tarihi 20.10.2020’dir.

Karar’dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir ?

Karar tanıtım yazısı almak, sitenin sahip olduğu özellikler ile sizlere avantajlar sağlıyor.

 • Sitenin günlük hiti 1.000.000’dur. Yani site gün içerisinde bir milyondan fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor.
 • Sayfanın DA puanu 62, PA puanı ise 46’dır. Site Google tarafından sevilen ve kaliteli olarak görülen bir sitedir.
 • Genel Alexa sıralaması 3.549, Türkiye’de ise 98’dir. Yani site dünyada ve Türkiye’de iyi bir sıralamaya sahip, kaliteli bir sitedir.
 • Sitenin MozRank değeri 5’tir.

Tüm bu bilgilere bakıldığında Karar tanıtım yazısı almak web siteniz için çok doğru bir karar olacaktır.

Karar’dan Yazı Almanın Web Site SEO’nuza Etkisi!

SEO çalışmaları web site içeriklerinin ve sitenin kalitesini artırmak amacıyla geliştirilen bir çalışmadır. Bu çalışmaların başarılı olmasındaki en büyük etken ise kullanılan backlinklerdir. Çünkü doğru bir SEO çalışmasını herkes gerçekleştirebilir. Güçlü bir SEO çalışması için ise Karar backlink gibi kaliteli backlinkler almak gerekir.

Aldığınız kaliteli backlinkler sitenizi birçok konuda olumlu etkiler. Bunlardan birinci SEO’nuzu güçlendirmek ve web sitenizi Google’a tanıtmaktır.

tanitim yazisi ve seo iliskisi
Karar.com Tanıtım Yazısı

Karar Tanıtım Yazısı Fiyatları

Karar tanıtım yazısı, ünlü Karar Gazetesi’nin web sayfasından alacağınız backlinkler ve tanıtım yazısı çalışmasıdır. Bu çalışma ile web sayfanız kısa sürede başarıya ulaşır ve kalıcı ziyaretçi trafiğine sahip olur.

Benzer Yazımız  F5haber.com Tanıtım Yazısı

Profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen bu çalışma, uzman kişilerce geliştirilirse maksimum başarıya ulaşır. Tanitimyazisi.org sizlere en uygun fiyatlara profesyonel Karar tanıtım yazısı hizmeti sunuyor.

Karar Tanıtım Sayısı İndeks Hızınızı Artıracak!

Karar’da içerik yayınlatmak size birçok yönden olumlu getiri sağlar. Önemli getirilerinden biri indeks hızınızın artmasıdır. İndeks hızı Google’ın sizin web sitenizi taraması ve kendi hafızasına işlemesi hızıdır. Google kaliteli gördüğü sitelerin indekslemesini hızlandırırken diğer sitelerdekinde uzun süreli bir indeksleme gerçekleştirir.

Karar backlink ile 1.650.000 Google indeks sayısına sahip olan Karar Gazetesi’nden bağlantı almış olursunuz. Bu durumda Google sizi böyle bir siteyle bağladığı için sizin de kaliteli olduğunuzu düşünür. Bunun sonucunda hem SEO sonuçlarınız hem de indeks hızınız artar. Bir web sitenin kaliteli olması için gerçekleştirilen bütün işlemler zincir şeklindedir.

Karar Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

Karar’da içerik yayınlatmak için hazırlanan tanıtım yazınızın içeriği son derece önemlidir. Hazırlanan yazı gerekli şartlara uygun olmak zorundadır. Alanında uzman olmayan kişiler tarafından oluşturulmuş yazılar amacına ulaşamaz ve çalışmanızın boşa gitmesine neden olur.

Tanitimyazisi.org firması aracılığı ile gerçekleştirilen tanıtım yazıları uzman kişilerce hazırlanıyor. İmla ve yazım kurallarından tutun bütün inceliklere kadar tüm noktalar düşünüyor. Web sitenizi en iyi şekilde tanıtacak bir yazı hazırlanıyor. Tanıtım yazılarınca tanımlanan web siteniz, Google’ın sitenizi tanımasına yardımcı olacaktır. Eğer siteniz yanlış içerik nedeniyle Google tarafından yanlış tanınırsa sitenizin kaliteli trafiği olmaz.

Karar.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Karar.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer almaz. Eski News Kayıtlıdır Haberler sekmesinde gözükür.

Karar.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Benzer Yazımız  Gazetevatan.com Bülten Yazısı
Karar.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Dofollow 1 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Benzer Yazımız  Hizliresim.com Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?