trende

Medyabar.com Bülten Yazısı

17.12.2021
62
Medyabar.com Bülten Yazısı

Medyabar.com Bülten Yazısı

Meydabar.com yıllardır internet haberciliğinde bilinen bir firma olmakla birlikte güncel haberleri ile de dikkat çekmektedir. Oldukça fazla tıklanmaya sahip sitelerden biri olan medyabar.com bu başarısını sık haber paylaşmasına ve bu haberlerin kaliteli içeriğe sahip olmasına borçludur.

Bu sitede yer almanız güncel okurların dikkatini çekecektir ve arama sonuçlarına girmenizi sağlayacaktır. İnteraktifplusile aradığınız popülerlik gerçekleştirilebilir.

Basın Bültenini Özenle Hazırlıyoruz…

Basın bülteni hazırlama sürecinde öncelikle konu belirlenmeli ve ardından bu konuya uygun bir başlık belirlenmelidir. Başlık, konu ile muhakkak alakalı olmalıdır. Bu sayede basın bülteni daha kaliteli olur.

Aynı zamanda uzun cümleler kullanmamalı ve yazıyı fazla uzatmamalısınız. Sonrasında ise kontrol birden fazla kişi ile yapılarak en kaliteli sonuca ulaşılması sağlanmalıdır. Bu süreç içerisinde konu net bir biçimde yazıda anlatılmalıdır. Laf uzatılmamalı ve net bir şekilde sorulara cevap vermelidir.

Basın Bülteni Servisimiz Vaadinizi Ulaştırıyor…

Basın bülteninin servisi için öncelikle sizlerin bizler ile iletişime geçmesi gerekir. Biz firma olarak bizlerle iletişime geçildikten sonra en kısa sürede bir dönüş sağlarız. Ardından basın bülteninizi inceler ve uygunluğuna bakarız. Ardından sizlere fiyat bilgilendirmesi yapar ve uygun ise gerekli sitelere servisini en kısa sürede gerçekleştiririz. Alanında uzman ve yıllardır bu alanda çalışan bir ekip ile çalışmanın verdiği rahatlık ile kendimize güvenmekteyiz. Ortalama 30-40 civarında haber ve içerik sitesine servis yapar ve bülteninizin en görünür noktasına ulaşmasını sağlarız.

tanıtım yazısı; seo’nun bir adım ötesi
Medyabar.com Bülten Yazısı

Basın Bülteni ile Adınızı Duyurursunuz…

Basın bültenlerinin avantajları adınızı duyurmaktır ancak tercih edilmesine en çok sebep olan avantajlarından biri mavi tiktir. Mavi tik sahibi olmak isteyen pek çok insan basın bültenini bir fırsat olarak görür ve bundan faydalanır. Basın bültenleri bunlara ek olarak sizlerin veya firmanızın tanınırlığını da arttırmaktadır. Alanınızda daha bilinen biri olabilirsiniz ve müşteri sayınız artabilir.

Benzer Yazımız  Gursesgazetesi.com Bülten Yazısı

Basın Bülteni Tanınmak İstediğiniz Yol Haritanızı Sunar..

Basın bültenleri konu açısından pek çok konuya açıktır. Ancak bir basın bültenini basın bülteni yapan şey konunu yeni bir şeyden bahsediyor olmasıdır. Sizinle ilgili veya firmanız ile ilgili yeni her türlü haber bir basın bülteni konusu olabilmektedir. Yeni bir ödül, yeni bir başarı, yeni bir ortaklık, yeni bir toplantı veya yeni bir kampanya gibi pek çok yeni içerik basın bülteninde yer alabilir. Resmi bir üsluba sahip olabileceği gibi daha rahat bir üsluba da sahip olabilir.

Basın Bülteni Fiyatları Sitelere Özeldir…

Basın bülteni fiyatları hakkında net bir fiyat verebilmek mümkün değildir. Bu nedenle net bir fiyat alabilmek için öncelikle bizler ile iletişime geçmeniz gerekir. Çünkü fiyatı belirleyen pek çok ayrıntı bulunmaktadır ve genel çerçevede fiyatlar, tarz, çeşit ve seçimlere göre değişmektedir. Whatsapp numaramızdan veya mail adresimizden bizler ile iletişime geçerek net bir fiyat bilgisi alabilmeniz mümkündür.

Basın Bülteni İçerisinde Mi Sunuyoruz…

Basın bülteninin içerisinde olmazsa olmazlar vardır. Hali hazırda bunları sağlamadan basın bülteninizi servise aktarırsanız bunun onaylanamaması da mümkündür. Her haber basın servisinden geçmez; bu nedenle kaliteli bir yazı gerekmektedir. Bunun için ise içerikte olmazsa olmazlar olmalıdır. Bunlar sırasıyla;

 • Başlık: Burada çekici ve basit bir başlık seçebilmek önemlidir.
 • Alt Başlık: Ana başlık ile bağlantılı bir alt başlık ilgiyi arttırır.
 • Firmanın ve Kişinin Bilgileri: Burada başlıktan sonraki girişi firmadan ya da bir kişiden bahsediyorsanız onun hakkında kısa bir giriş yazarak yamalısınız. Kısa bir tanıtım yazısı demek mümkündür.
 • Bültenin Konusu: Burada anlatılmak istenen her şey anlatılır.
 • İletişim Bilgileri: Firmanın veya sizin iletişim bilgileriniz burada yer almaktadır. Dolaylı yoldan bir tanıtım, reklam işlemi yapılır.
Benzer Yazımız  Ensonhaber.com Bülten Yazısı

Yolculuğunuzu başlatın, imajınızı kitlelere doğru yansıtmak için İnteraktifplus!

Medyabar.com Basın Bülteni Nedir ?

Medyabar.com sitesinden sizin veya şirketinizin Adında Link çıkışı olmadan Haber Yapılmasıdır.

Medyabar.com Tanıtım yazısı ile Basın Bültenin Farkı nedir ?

Basın Bülteninde biraz Daha haber tarzı yayınlanır ve link çıkışları bulunmaz

Medyabar.com Basın Bültenine Ne kadar Garanti Veriyorsunuz.

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?