trende

Medyabar.com Tanıtım Yazısı

Medyabar.com Tanıtım Yazısı

Medyabar.com Tanıtım Yazısı

İnternet dünyasında sürekli güncel ve özgün kalmayı başarabilen köklü web siteleri barınabilir. Her daim güncellenen kurallar arasında dahi değişmeyen tek kural budur. İnternette satış ya da ziyaretçi artırmak adına verilen hileli ve aldatmacalı hizmetler, web sitelerini kısa bir süreliğine zirvede tutar. Ancak bu durum sürekli güncellenen Google arama motoru algoritması sayesinde fark edildiği anda, bu tip web siteleri itibarsızlaştırılmış olur. O yüzden alacağınız hizmetler kaliteli ve alanında uzman web siteleri tarafından sağlanmalıdır.

Google News’a kayıtlı internet sitelerinin arama sonuçları arasında üst sıralarda yer aldıklarını artık hepimiz biliyoruz. İşte medyabar.com da bahsettiğimiz bu site profiline uymaktadır. Sakarya’nın ilk yerel haber sitesi olarak kurulan web sitesi, aynı zamanda internet ortamında haber sitelerinin öncüleri ile birlikte yer almaktadır.

Medyabar.com, Aziz Güvener tarafından temsil edilmekte olup kuruluşu 2004 yılına kadar dayanmaktadır. En güncel haberler, en son olaylar özgün içerikler dahilinde bu siteden Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırılmaktadır. Site içerisinde online olarak bulunan ziyaretçi sayısı milyonları aşmaktadır. Bu yüzden medyabar.com tanıtım yazısı hizmeti almak, web sitenizin kurumsal kimliğini yüceltmek açısından olumlu bir adım sayılmış olacaktır.

Medyabar.com’dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir ?

Haber sitelerinin günlük hit sayısı, diğer sitelere oranla çok daha yüksektir. İşte bu yüzden eğer web sitenizi hedef kitleye duyurmak niyetinde iseniz bu tür sitelerden tanıtım yazısı almak sizin faydanıza olacaktır. Medyabar.com tanıtım yazısı almak ve bu hizmet dahilinde kazanacağınız avantajları kısaca özetleyelim:

 • Medyabar.com tanıtım yazısı sayesinde kaliteli bir içerik dahilinde web sitenizin kurumsal imajını olumlu olarak şekillendireceksiniz.
 • Medyabar.com backlinksayesinde güvenilir bir haber sitesi tarafından önerildiğiniz için ziyaretçilerin dikkatini çekeceksiniz.
 • Tanitimfirması.org firmasının da verdiği kaliteli içerik hizmeti sayesinde, bu haber sitesinden aldığınız backlink Google’da sıralamanızı üstlere çekecektir.
 • Böylece sizin de site trafiğinizde artışlar meydana gelecek ve her geçen gün hedef kitlenizi genişleteceksiniz.
Benzer Yazımız  Gunes.com Tanıtım Yazısı

Kaliteli bir içerik dahilindemedyabar.com tanıtım yazısı almak hizmetinden faydalanmak isterseniz o zaman tanitiyazisi.org firmasının avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

Medyabar.com’dan Yazı Almanın WebsiteSEO’nuza Etkisi!

SEO teknikleri sayesinde, internet ortamında tutunmaya çalışan web siteleri bu amaçlarını daha güçlü bir hale getirebilir. Köklü web siteleri ise bu teknikleri zaten başarı ile uygulamaktadır. İşte sizde SEO’nuza olumlu etkiler katacak bu site üzerinden medyabar.com içerik yayınlatma hizmeti almak isterseniz o zaman tanitimyazisi.org firması ile iletişim kurabilirsiniz.

blog sitesinden tanitim yazisi almanin onemi 1
Medyabar.com Tanıtım Yazısı

Medyabar.com Tanıtım Yazısı Fiyatları

Medyabar.com içerik yazısı yayınlatma yani diğer bir deyişle, tanıtım yazısı alma hizmetinden uygun fiyatlar dahilinde faydalanmak istiyorsanız o zaman tanitimyazisi.org firması ile iletişime geçin.

Medyabar.com Sayısı Index Hızını Artıracak!

Bazı web site kurucuları, onlarca site üzerinden backlink almanın indeks hızını artıracağını düşünür. Ancak bu yanlıştır. Eğer kalitesiz sitelerden backlink alınırsa o zaman website indeks hızı düşer ve arama sonuçlarında geri plana itilir. Bunun önüne geçmek için medyabar.com backlinkalabilir ve böylece kaliteli tek bir site üzerinden de indeks hızınızdaki artışı gözlemleyebilirsiniz.

Medyabar.com Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

İçeriğiniz kaliteli olmadığı sürece ne kadar backlink alırsanız alın ziyaretçi kaybına uğrarsınız. Bunun önüne geçmek için içeriğinizin profesyonelce ve ilgili kuralları barındıracak biçimde hazırlanmış olması gerekmektedir. İşte bu konuda sizlere, tanitimyazisi.org olarak en kaliteli hizmetleri vereceğimize emin olabilirsiniz.

Medyabar.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Medyabar.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer almaz. Eski News Kayıtlıdır Haberler sekmesinde gözükür.

Medyabar.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Medyabar.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Dofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Benzer Yazımız  Medyabar.com Bülten Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Benzer Yazımız  Haber3.com Bülten Yazısı
Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?