trende

Milliyetgazete.com.tr Tanıtım Yazısı

Milliyetgazete.com.tr Tanıtım Yazısı

Milliyetgazete.com.tr Tanıtım Yazısı

1973 yılında yayına başlayan Milliyetgazete.com.tr 16 sayfalık gazeteyle köklü bir okuyucu kitlesine sahiptir. Kültür sanat ve düşünce seçenekleri sunarak, 20 ile 60 yaş aralığında okuyucu kitlesi elde ederek, online mecrada da en çok okunan e gazete statüsüne sahiptir. Milliyetgazete.com.tr tanıtım yazısı almak kapsamında, okuyucuların birçok marka ve web siteyle tanışmasını sağlamış, günlük ziyaretçi sayısını üst seviyelere çıkarmıştır.

Tanınmış bir isim olmasının yanı sıra Türkiye’nin değerli makale yazarlarıyla birlikte çalışmaktadır. Abbas Güçlü, Melih Aşık ve Güneri Cıvaoğlu isimlerine köşesinde yer vererek, bugün internetin en çok köşe yazarlarının okunduğu ve gündemin takip edildiği online gazetesi olmayı başarmıştır. Tanitimyazisi.org uluslararası ve yerel gazete statüsüne sahip Milliyetgazete.com.tr backlink hizmeti ve tanıtın yazısı seçenekleri sunarak, SEO etkisi sağlamakta, indeks değerlerinize hız kazandıracak seçenekleri sizlerle buluşturmaktadır.

Milliyetgazete.com.tr’den Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir ?

Medya, güncel haber, son dakika ve spor başlıklarına yönelen okuyucuların nabzını iyi tanıyan Milliyetgazete.com.tr tanıtım yazısı almak için de oldukça stratejik bir seçenek sunar. Okuyucu kitlesi geniş olan e gazete sayesinde, markanızın bilinirliğini artırabilir,  web site ziyaretlerinize katkı sağlayarak, tanıtım, reklam ve backlink alanı oluşturabilirsiniz. Milliyetgazete.com.tr tanıtım yazısı seçenekleri organik içerik üreticilerimizle birlikte bir araya gelerek, markanıza değer katacak, Milliyet gazetesinin referansıyla ziyaretçi sayınızın artmasında da etkili olacak seçenekler sunacaktır.

 • Günlük indeks değeri ortalamanın üzerindedir.
 • Hedef kitlesi köklüdür.
 • E gazete olarak ilk 10’da yer almaktadır.
 • Genç ve yaşlı okuyucu kitlesiyle tıklanma oranı ve hızı yüksektir.
 • Gündem ve son dakika haberlerinin en çok girildiği site olmuştur.

Köşe yazarlarıyla tanınmakta, radyo, televizyon ve basın dünyasında da tanınmasıyla güvenli haber statüsü sunmaktadır.

Milliyetgazete.com.tr’den Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi

Web site SEO çalışmalarınıza backlink sayesinde teknik donanımlar kazandırmakta olan Milliyetgazete.com.tr tanıtım yazısı seçenekleri, marka değerinizi artırarak, web site ziyaretlerinize etki eden arama motoru optimizasyonunda da üst sıralarda yer almanızı sağlayacaktır. Güvenilir haber kaynağı olarak anahtar kelime kullanımıyla, organik içerik üretiminin sağladığı % 100 özgün makaleler, ürün tanıtımı, kampanya ve web site tanıtımlarınız için yönlendirme etkisi sunacaktır.

Benzer Yazımız  Onedio.com Bülten Yazısı

Milliyetgazete.com.tr içerik yayınlatma, güvenilir e gazete üzerinden sitenizin geniş kitlelere ulaşmasını SEO etkisiyle de bir araya getirecektir. Markanıza değer katan, web site ziyaretlerinizi artıran ve indeks değerleriyle de üst sıralara çıkmanıza katkı sağlayan sektörel verimlilik için idealdir.

tanitim yazisi ve seo iliskisi 1
Milliyetgazete.com.tr Tanıtım Yazısı

Milliyetgazete.com.tr Tanıtım Yazısı Fiyatları

Tanitimyazisi.org organik içerik, % 100 özgünlük ve SEO uyumuyla birlikte backlink alanı da oluşturarak en uygun reklam alanından yararlanmanızı sağlayacaktır. Milliyetgazete.com.tr içerik yayınlamak için en uygun fiyatlarla Türkiye’nin öncü e gazeteleriyle çalışmanızı sağlayacaktır. Güvenilir e gazete statüsü, yüksek ziyaretçi sayısı ve okuyucuyla buluşarak, markanızı ve web sitenizi tanıtan organik içerikler sizin için özel olarak hazırlanır.

Milliyetgazete.com.tr Tanıtım Yazısında İndeks Hızını Arttıracak!

İndeks hızınızı artıracak ve yeni ziyaretçilerle buluşmanızı sağlayacak Milliyetgazete.com.tr backlink ile güvenilir tanıtım yazısı seçeneklerini de kullanmanıza imkan verilecektir. Türkiye’nin köklü haber yayıncılığına sahip Milliyet Gazete’de size ait bir yer olmasını istiyorsanız tanıtım yazısı köşesinde buluşarak, indeks değerlerinizin hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Milliyetgazete.com.tr Tanıtım Yazsısı İçeriğin Önemi!

Tanıtım yazısının özgün ve markanıza özel olmasını sağlamak, marka değerinize katkı sağlayacağı gibi web site ziyaretlerinizde de güvenilirliğiniz ön plana çıkaracaktır. % 100 organik içeriklerle, bilişim sistemlerinin teknik SEO çalışmalarına da yer vererek tanitimyazisi.org adresi Milliyetgazete.com.tr tanıtım yazısı yayınlamanızı sağlayacak ve ziyaretçi sayınızın artmasıyla indeks değerlerinizin yükselişe geçmesi için destek olacaktır.

Milliyetgazete.com.tr Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Milliyetgazete.com.tr ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer almaz. Eski News Kayıtlıdır Haberler sekmesinde gözükür.

Milliyetgazete.com.tr Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Milliyetgazete.com.tr Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Dofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Benzer Yazımız  Haberler.com Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Benzer Yazımız  Dha.com.tr Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?