trende

Mynet Tanıtım Yazısı

Mynet Tanıtım Yazısı

Mynet.com Sıralamaları Alt Üst Edecek!

Mynet 1999 senesinde aktif yayın hayatına başlamıştır. Haber sağlayıcılığını internet üzerinden yapan ve prestijden kaliteden taviz vermeyen nadir siteler arasına adını yazdırmıştır. Firmanın kurucusu Emre Kurttepeli’dir. İçeriklerin kalitesi, farklı kategorilerde aynı yüksek kalitede hizmet verilmesi gibi hususlarda eşsiz bir akış sağlanmaktadır. Facebook uygulama geliştiricileri dahilinde listede bulunan ve ilk 50’ye girmiş olan ilk firma olarak da tanımlanmaktadır.

Mynet firmasının aylık ziyaretçi sayısı 12 milyonun üzerindedir. Bu ziyaretçilerin bir kısmı da portalın kendi üyelerinden oluşurken bir kısmı üye olmayan internet erişimcileri tarafından sağlanmaktadır.

Mynet.com‘dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Mynet.com tanıtım yazısı alarak firmanızın genel tanınırlığı konusunda eşsiz bir fırsat elde edeceksiniz. Tanıtım yazıları farklı kitlelere ulaşılması ve firma bilinirliğinin artması için hayati öneme sahip olan kıstaslar arasında kendini göstermektedir. Tanıtım yazıları dahilinde kişilerin özellikle talep ettikleri detaylar varsa bu detaylar da eksiksiz şekilde yerine getirilir.

Mynet firmasında tanıtım yazılarının yayınlanmasının bir diğer önemli boyutu da ziyaretçi sayısının oldukça yüksek olmasıdır. Birçok farklı kesimden internet kullanıcısının ziyaret ettiği bu sitede yer almak firmanızın tıklanma sayısını artırırken firmanızın temel hizmetine dair bilgi sahibi olunmasını da mümkün kılar!

Tanıtım yazılarının hangi firmada yayınlanacağı büyük öneme sahiptir. Mynet PA değeri ile sizin için ne derece ideal bir portal olduğunu bir kere daha ispat etmektedir. Page Authority değeri 55 seviyesinde olan bu firma için hazırlayacağımız içeriklerin özenli yapısı sizin için fark yaratan bir kaliteyi de beraberinde getirecektir.

Mynet.com backlink metin içerisinde yer alan ek linkler ile yönlendirmelerin sağlanmasını mümkün kılar. Sizin firmanız için hazırlanan tanıtım yazılarında yer verilen backlinklerin alaka düzeyinin ve kalitesinin en üst seviyede olmasına dikkat edilir. Backlink kullanımının Index Speed kriteri ile de yakından alakalı olduğunun belirtilmesi gerekir.

Mynet.com tanıtım yazısı almak firmanızın piyasadaki genel bilinirliğine büyük ölçüde katkı sağlayacaktır. Tanıtım yazıları hazırlanırken sizin vurgu yapılmasını istediğiniz detaylar olursa bunlar da özenle içeriğe yerleştirilir. Genel verimliliği oldukça yüksek, bilgilendirici, okunması keyifli tanıtım yazıları sayesinde hitap ettiğiniz kitleyi geliştirme fırsatını da aynı anda elde edeceksiniz.

Mynet.com’dan Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi!

Mynet.com tanıtım yazısı almak tüm SEO kurallarına uygun bir metin elde etmek manasına gelecektir. Tanıtım yazılarının hiçbiri alelade hazırlanmaz. Bunun tam tersine tüm tanıtım yazılarının hazırlanmasında kapsamlı denetimler uygulanır. Arama motoru optimizasyonuna uygun bir metinin hazırlandığından emin olunur. Aynı alanda hizmet veren diğer firmalardan hangi noktalarda ayrıldığınız ve fark yarattığınıza dair de gerekli olan bilgilendirmelerin tümü sağlanacaktır.

tanitim yazisi

Mynet.com’da içerik yayınlatma sürecinde sizinle alanın uzmanı olan kadromuz ilgilenecektir. Kadromuzun temsilcilerine hangi alanlarda hassas davranılmasını istediğinize dair bilgilendirmeler yapabilirsiniz. Bu bilgilendirmelerde sizin belirttiğiniz püf noktaları firmamızın genel yol haritasını hazırlayacaktır! İçeriğin arama motorlarının tarama niteliklerine uygun şekilde hazırlanmış olması tanıtım yazınızın çok daha fazla kişiye hitap etmesini sağlayacaktır.

Benzer Yazımız  Star.Com.Tr Tanıtım Yazısı

Hitap edilen kesimin sizin hizmet verdiğiniz alana ilgisi olan kişiler olması da sadece tıklanma değil aynı zamanda olumlu sonuç veren etkileşimi de beraberinde getireceğinin bildirilmesi gerekir. Ekibimiz sadece klasik arama motoru optimizasyon kurallarına uygun metin hazırlamaz.

Aynı zamanda sizin ile aynı alanda hizmet veren sitelerin bir analizini yapar. Bu analiz sonrasında diğer sitelerin hangi detaylara dikkat ederek tanıtım yazılarını hazırladığı detaylı incelenir. Tanıtım yazılarının fark yaratabilmesi için tam da bu noktada harekete geçilecektir. Sadece hedef kitleye ulaşılması değil hedef kitleye ulaşırken aynı kategoride hizmet veren firmalardan fark yaratarak ayrılmak için de bir fırsat elde edebilirsiniz.

Mynet.com Tanıtım Yazısı Fiyatları

Mynet.com’da içerik yayınlatma süreci içerik kalitesi ile memnun ederken aynı zamanda sunulan fiyat aralığının makul seviyesi ile de göz doldurmaya devam ediyor. Tanıtım yazılarının fiyat aralığının makul seviyede olması, kaliteden taviz verilmemesi ve ayrıca sunulan ödeme kolaylıkları da müşterilerimizi memnun bırakıyor. Tanıtım yazılarınız hazırlanırken alanın uzmanı olan yazarlarımız çaba sarf etmektedir. İçeriklerimizde kopya ya da genel taleplerinize uyumsuzluk gibi durumların asla meydana gelmeyeceği de eklenmesi gereken kıstaslardandır.

Tanıtım yazılarının hazırlanma sürecinde farklı paket programlarımız bulunmaktadır. Hem isteklerinize uygun olarak hem de yazının sahip olduğu kriterler çerçevesinde ödemeniz gereken tutarda değişim meydana gelecektir. Ödeme planı konusunda da gerekli olan kolaylıklar sağlanmaktadır. Ödemiş olduğunuz tutarı sitenize yapmış olduğunuz bir yatırım olarak düşünmelisiniz.

Bu tutar firmanızın genel bilinirliğinin artırılması için en temel kıstaslardan bir tanesi olacaktır. Piyasada tanıtım yazıları alanında hizmet veren diğer firmaların hem oluşturdukları metin kaliteleri hem de talep edilen fiyat aralığı konusunda bir inceleme yapıldığı zaman özellikle firmamızın ne derece müşteri dostu bir tutum sahibi olduğu daha net fark edilmektedir.

Mynet.com Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

Mynet.com backlink çalışmalarının her biri genel içerik ile uyumlu şekilde oluşturulmaktadır. Backlink oldukça dikkatli hazırlanması gereken bir çalışmadır. Yanlış kullanıldığı zaman tüm arama motoru optimizasyonunu olumsuz etkileme kapasitesinin olduğu da belirtilmelidir. Backlink çalışmaları kapsamında bir tanıtım yazısında yer verilecek olan linklerin kesinlikle hem içerik ile uyumlu olması gem de genel temayı desteklemesi gerekmektedir.

Benzer Yazımız  YeniŞafak Tanıtım Yazısı

Örneğin A konusundan bahsedilen bir yazıda bu konu ile hız alakası olmayan X konusuna dairi referans linklerin verilmesi elde edilecek olan verimliliği olumsuz yönde etkilemektedir.

Mynet.com tanıtım yazısı içeriğinde sadece backlink çalışmaları alanında değil aynı zamanda içeriğin sizin hizmet alanınıza tam uyumlu olmasına da dikkat edilir. Sektörün temel unsurları analiz edilir ve bu unsurların arama motorlarında hangi anahtar kelimeler üzerinden aratıldığı üzerinde durulur. Bu şekilde tanıtım yazısına son şekli verilecektir.

Görüldüğü gibi bir tanıtım yazısı hazırlanırken tüm detay çalışmalarına yer verilir ve iş kesinlikle şansa bırakılmaz. Tanıtım yazısının yayınlanmasının öncesinde ve sonrasında sitenizin durumu hakkında analizler yaparsanız, ne derece hızlı bir yükseliş yaşandığını sadece istatistikler üzerinden dahi fark edebilirsiniz. Firmamızın sektörde fark yaratmasına neden olan asıl kıstas da yapmış olduğumuz içerik çalışmalarının garantili sonuçlar sunmasıdır.

Mynet.com Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

tanitimyazisi.org firması olarak sunmuş olduğumuz yazıların içerik kalitesinin en yüksek seviyede tutulmasına büyük önem vermekteyiz. İçeriklerin hazırlanması sırasında bu alanda yetkinliğini kanıtlamış olan yetkililerimizin görev aldığı belirtilmelidir.

 • Tanıtım yazılarının içeriğinin benzersiz olmasına büyük önem veriyoruz. Firmanız hakkında hazırlanan içeriğin benzersizliği konusunda onay ve garanti verdiğimizi de hatırlatmalıyız!
 • Firmanızın hizmet alanına uygun ve herhangi bir baştan savma tabir içermeyen metinler elde edeceksiniz. içeriğin hazırlanma sürecinde arama motoru optimizasyon kurallarının her birine eksiksiz uyulmaktadır.
 • Backlink çalışmaları ile içeriğin gücü artırılmaktadır. Tanıtım yazılarının hazırlanma sürecinde rakip firmaların bu alanda nasıl bir taktik geliştirdiklerine dair de gerekli olan bilgilendirmeler eksiksiz yapılacaktır.

Tanıtım yazılarında talep ettiğiniz ek detaylar olursa, bunu da anında temsilcilerimize bildirebilirsiniz. Üzerinde durduğunuz tüm kıstaslar anında tanıtım yazınıza ek unsur olarak dahil edilecektir.

Mynet.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Mynet.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda İlandır ibaresi olacaktır. Görselinizde’de İlandır yazacaktır.

Mynet.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 6 Ay Garanti Veriyoruz.

Mynet.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Dofollow 1 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Benzer Yazımız  Gursesgazetesi.com Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?