trende

Onedio.com Bülten Yazısı

21.12.2021
85
Onedio.com Bülten Yazısı

Onedio.com Bülten Yazısı

Onedio.com, her türlü sosyal içeriğin yer aldığı 2011 yılında kurulmuş bir internet sitesidir. Türkü Eğinoğlu ve Kaan Kayabalı tarafından kurulan site Türkiye’nin en büyük sosyal içerik platformu olarak dikkat çekmektedir.

Aynı zamanda kullanıcılar isterler ise kendi içeriklerini oluşturabilirler veya var olan içeriklere yorum yapabilir ve paylaşabilirler. Ortalama 30-40 milyonluk bir ciroya sahip olarak Türk internet sektöründe önemli bir faktördürler.

İnteraktifplus ile çalışan firmanın popüler olması da basın bültenleriyle gerçekleşmiştir. Şimdi kendi sesinizi duyurmak için birlikte harekete geçebiliriz.

Basın Bülteni Hazırlanma Süreci Dikkate Değer…

Basın bültenlerinin hazırlanma süreci alanında uzman kişiler tarafından ekibimizce sağlanmaktadır. Amacımız sizleri ve alanınızı en iyi biçimde tanıtırken reklamınızı de en iyi şekilde yapmaktır. Basın bültenleri ne kadar kaliteli ve kolay okunabilir bir içeriğe sahip olur ise aslında o kadar fazla dikkat çeker. Burada yazının kısa, öz ve net olması önemlidir. Bu sayede Onedio.com basın bülteni üzerinden yayınlanan yazınız çok daha fazla okunacaktır ve sitenize erişim de artacaktır.

Süreç öncelikle sizlerin belirlediği seçenekler baz alınarak uzman ekipler tarafından hazırlanan basın bülteni ile başlamaktadır. Ardından SEO uzmanları tarafından incelenecek ve SEO uyumlu hale getirilecektir.

Basın Bülteni İçeriklerini Biz Oluşturuyoruz…

Basın bülteni içeriklerini siz kendiniz belirleyebilirsiniz. Elbette öncelikle basın bültenlerinin bir firma adına mı yoksa tek bir birey için mi hazırlanacağı belirtilmelidir. Ardından isterseniz resmi bir üslup, isterseniz de samimi bir tarz belirleyebilirsiniz.

Basın bülteni içerikleri sizin firmanız ile ilgili yeni bir haberi bildiriyor olabileceği gibi Onedio.com basın bülteni sayesinde kendi tanıtımınızı da sağlayabilirsiniz. Ancak genellikle basın bültenleri yeni olan bir haberi bildirmek adına firmanın da girişte tanıtımını yaparak başlamaktadır.

Benzer Yazımız  Karar.com Tanıtım Yazısı

Basın Bültenleri ile Mavi Tik Alın!

Basın bültenleri mavi tik alabilmenizin önünü açmaktadır. Bizler de sizlerin mavi tik alması adına düzenli basın bülteni yazıları yazabilir ve uzman ekibimiz tarafından son düzenlemelerini yapabiliriz. İsterseniz tek basın bülteni için anlaşılabilir isterseniz de bir paket halinde anlaşma sağlanabilir. Onedio.com mavi tik alma yazısı sizlerin mavi tik almaktaki ilk adımı olabilir ancak burada yazı sayısı ile birlikte yazıların ne kadar sıklıkla yayınlandığı da önemli bir faktördür.

blog sitesinden tanitim yazisi almanin onemi 1
Onedio.com Bülten Yazısı

Basın Bültenlerinin Pozitif Yararları Var Negatiflik Yok!

 • Mavi tik alabilirsiniz. Onedio.com mavi tik alma yazısı bizler tarafından hazırlanarak burada yayınlanabilir ve sizlerin basın bülteni de artık internet havuzunda yer alabilir.
 • Daha görünür olursunuz. Mavi tik alma arzunuz yoksa bile alanınızda uzman bir kişi veya firma iseniz reklamınızı yaparak aslında çok daha fazla müşteri ile iletişimde olabilirsiniz.
 • Onedio.com basın bülteni yayınlatma sürecinde uygun fiyatlar ile daha görünür olma şansını elde edebilirsiniz ve firmanız ile ilgili son güncellemeleri de haber vermiş olabilirsiniz.

Basın Bülteni Ücretlerimiz Şeffaftır..

Basın bülteni ücretleri bir açık pazar olduğunu da var sayarsak oldukça çeşitlidir. Kalite ve uygun fiyatı bir arada bulmak istiyorsanız bunun için uygun adres olduğumuzu belirtmemiz gerekir. Kaliteli ve birçok uzman tarafından incelenen içeriklere sahibizdir ve bu pahalı içeriklere sahip olduğumuz anlamına gelmemektedir. Her firmanın veya kişinin bütçesine bağlı olarak bir kelime oranına sahip olabileceğiniz yazılar hazırlanabilmektedir.

Basın Bültenlerini Sık Sık Satın Alın!

Onedio.com basın bülteni yayınlatma süreci belirli aralıklarla olmalıdır. Bir anda yayınlanan basın bültenleri doğru bir tercih olmamak ile birlikte haftada 1 veya 2 şeklinde basın bültenleri yayınlatabilirsiniz. Ancak firmanızın veya sizin bireysel olarak hangi alan ile uğraştığınız da burada temel bir faktör olarak yer almaktadır. Duruma göre süre belirlenebilir ve buna göre basın bültenleri yayınlanabilir.

Benzer Yazımız  Star.com.tr Bülten Yazısı

Bu konuda daha fazla fikir sahibi olmak için, tanıtım yazısında öncü olan İnteraktifplus’a danışın!

Onedio.com Basın Bülteni Nedir ?

Onedio.com sitesinden sizin veya şirketinizin Adında Link çıkışı olmadan Haber Yapılmasıdır.

Onedio.com Tanıtım yazısı ile Basın Bültenin Farkı nedir ?

Basın Bülteninde biraz Daha haber tarzı yayınlanır ve link çıkışları bulunmaz

Onedio.com Basın Bültenine Ne kadar Garanti Veriyorsunuz.

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?