trende

Onedio Tanıtım Yazısı

Onedio Tanıtım Yazısı

Onedio.com ile Sınırları Aşabilirsiniz!

Onedio 1 Ağustos 2012 tarihinden bu yana özellikle gençlerin gözdesi durumunda. Farklı haber içerikleri, haber içeriklerini destekleyen görseller, testler, yorumlar ve çok daha fazlasına tek bir portal üzerinden erişim sağlamak isteyen kişiler için Onedio harika bir fırsat olacaktır. Onedio aracılığı ile tanıtım yazılarını yayınlatan firmaların istatistiki bakımdan büyük gelişim gösterdikleri de sayısal veriler üzerinden dahi kanıtlanmaktadır.

Türkü Eğinoğlu ve Kaan Kayabalı tarafından kurulmuş olan bu portalda yayınlanan içerikler arasında siz de firmanızın tanıtımlarının yer bulmasını ister misiniz? Firmamız ile iletişime geçerek tanıtım yazılarınızın hazırlanması için gerekli olan talimatı anında iletebilirsiniz!

Onedio.com ‘dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Onedio.com tanıtım yazısı alma aşamasında sizin talep ettiğiniz özel detaylar varsa bu özel detayları temsilcilerimize anında bildirebilirsiniz. Sizin belirtmiş olduğunuz kıstaslara anında yanıt verilecektir. Bu kıstaslar kapsamında hazırlanan yazılar yayınlanmadan önce tarafınıza gönderilir. Onay verirseniz yayınlanır.

Düzeltilmesini istediğiniz noktalar olursa gerekli olan düzenlemelerin yapılması için uygun adımlar atılır. Müşterilerimizin isteklerine net olarak uygun olan bir tanıtım yazısı metninin hazırlanması bizim firmamız için en temel kıstastır!

Onedio.com backlink çalışmalarımız tanıtım yazılarının çok daha yüksek sayıda kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. Backlink kişilerin yazılara ekledikleri ek yönlendirme linkleri olarak da tanımlanabilmektedir. Bu yönlendirme linkleri aracılığı ile tanıtım yazısının genel kalitesi artırılmaktadır.

Backlink kullanım sürecinde genel tanıtım yazısı içeriği ile kullanılan linklerin tam uyumlu olması gerekir. Bu linklerin genel durumunun tanıtım metninin içerik yapısı ile uyumlu olmaması durumunda SEO değerinde düşüş olacaktır. Çalışmaların her kademesinde konunun uzmanı olan temsilcilerimizin görev almasına bu nedenle büyük önem atfediyoruz.

Onedio sitesinin günlük hit sayısı 2.5 milyonun üzerindedir. Ayrıca Page Authority kapsamında da değerinin 57 civarında olması genel verimliliği artıran kıstaslar arasında kendini göstermektedir. Tanıtım yazılarının hangi platformda yayınlanacağını seçerken PA ve DA değerleri detaylı şekilde analiz edilmelidir.

Henüz hangi firmada tanıtım yazılarınızın yayınlanmasına karar vermediyseniz konunun uzmanı olan temsilcilerimiz ile iletişim kurmak sizin için daha verimli olacaktır. Danışmanlık hizmetimiz sonucunda hangi sayfada yayın yapılmasının sizin için daha verimli olacağını saptayacaksınız.

Onedio.com tanıtım yazısı almak bu kıstaslar çerçevesinde garantili bir yükseliş trendi vaat etmektedir. Bu yükseliş trendine dair farazi veriler söz konusu değildir. Tanıtım yazısının yayınlanmasının öncesinde ve sonrasında sitenizin sahip olduğu istatistiklere göz attığınız zaman ne derece katkı sağlandığına dair daha net bilgi sahibi olabilirsiniz.

Benzer Yazımız  Halktv.com.tr Bülten Yazısı

Onedio.com’dan Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi!

Onedio.com tanıtım yazısı almak arama motoru optimizasyonu kurallarına tam olarak uygun olan bir metnin hazırlanması manasına gelmektedir. Firmanızın tanıtım yazıları hazırlanırken bu yazılarda sizin kategorinizde en çok aranan anahtar kelimeler temel kıstas olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu anahtar kelimelerin bir metin içerisine alelade yerleştirilmesi SEO uygunluğu doğurmaz. Tam da bu nedenle alanının uzmanı olan yazarlarımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

SEO uygunluğu için öncelikli olarak sizin firmanızın dahil olduğu kategorinin temel anahtar kelimeleri tespit edilecektir. Bu anahtar kelimelerin tespit adımının sonrasında, orijinal bir metin içerisine yerleştirilmeleri sağlanır. Sizin için hazırlanan tanıtım yazılarında asla kopya ya da spin sorunu meydana gelmeyecektir. Adı geçen bu sorunların direkt olarak yayınlanan yazının değerini olumsuz manada etkilediğini bilmelisiniz.

tanitim yazisi

Onedio.com’da içerik yayınlatma aşamasının SEO uygunluğunun yanı sıra müşterilerin özellikle vurgulanmasını istediği noktalar olursa buna uygun bir adım atılmasına da dikkat edilir. İsteklerinizi anında firma yetkililerimize bildirebilirsiniz. Kıstaslarınıza uygun olan metinler hazırlanır ve daha sonrasında sizin onayınıza sunulur.

Metinler hazırlanırken hizmet branşınızın hitap ettiği kesimin yaş aralığı da temelde dikkat çeken kıstaslardan biri olacaktır. Bu yaş aralığının tüm beklentilerini de göz önünde bulundurarak metinlere şekil vermekteyiz! Anahtar kelimelerin kullanımı sırasında bu anahtar kelimelerin ne oranda olması gerektiğine dair de detaylı çalışmalar yapmaktayız. Anahtar kelimelerin belirli bir oranın üzerinde olması durumunda tanıtım yazılarının sıralamaya girmesi daha zor bir hale gelmektedir. Görüldüğü üzere bir tanıtım yazısı hazırlanırken gerekli olan tüm kıstaslar detaylı şekilde analiz edilir.

Onedio.com Tanıtım Yazısı Fiyatları

Onedio.com’de içerik yayınlatma aşamasında içeriğin kalitesi kadar bu kaliteye rağmen talep edilen makul fiyat da memnuniyet uyandırmaktadır. Sunulan hizmetin detaylı yapısı ve tüm hususları göz önünde bulunduran yapısına rağmen tanıtım yazıları verimliliği pekiştirmeye devam etmektedir. Tanıtım yazılarında fiyat aralığı kelime sayısı, kullanılacak olan ek denetimler ve sizin talep ettiğiniz kıstaslara uygun bir biçimde belirlenmektedir.

Tanıtım yazısı fiyat aralığının piyasada aynı alanda hizmet veren firmalar ile kıyaslanması durumunda sunmuş olduğumuz hizmet aralığının ne derece makul olduğunu göreceksiniz. Sadece uygun fiyat değil aynı zamanda sunulan ödeme kolaylıkları da genel verimliliği artıran kıstaslardandır! Her firmanın profesyonel tanıtım yazılarına sahip olma hakkı bulunuyor! Firmamız sayesinde bu tanıtım yazılarına olabildiğince uygun biri bütçe ile erişme fırsatını elde edeceksiniz.

Onedio.com Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

Hazırlanan bir tanıtım yazılarının indeks hızı üzerinden özel bir etkisi bulunmaktadır. Bu aşamada hem sitenizin ziyaretçi sayısının artırılması hem de siteniz hakkında çok daha fazla kişinin bilgi sahibi olması mümkün kılınmaktadır. Indeks hızının artırılması tek bir kıstasa bağlı değildir. Hem linklemelerin doğru yapılması hem de site içeriğinin orijinal olması gibi temel detayların göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Benzer Yazımız  Ortadogugazetesi.com Tanıtım Yazısı

İndeks hızı konusunda siteniz için ayrıca bir çalışma da talep edebilirsiniz. Sadece bir tanıtım yazısının özenli hazırlanması dahi olumlu etkisini anında istatistikler üzerinden de gösterecektir.

Onedio.com backlink verileri arama motorlarında ilk sıralarda yer alan bir metin inşa etmek için harika bir fırsat vermektedir. Backlink kullanımının sadece profesyonel kişiler tarafından sağlanması gerekir. Backlink kullanımında özellikle genel içerik ile uyumlu olmayan ve alakasız linklemelerin yapılması durumunda kişilerin elde edecekleri arama motoru sonucunun da sorun ile karşılaşacağının bildirilmesi gerekir.

Tanıtım yazılarında indeks hızının artırılması hususunda da backlink önemli bir kriterdir. Index Speed artırılması ve sitenin genel kalitesinin üst seviyede olması için kesinlikle kullanılan linkleme çalışmalarının tanıtım metninin geneli ile tam uyumlu olması gerekir. Onedio.com tanıtım yazısı hazırlama sürecinde daha önce müşterimiz olan firmaların yorumlarına bakmak da genel hizmet kalitesini anlamanız için fırsat vermektedir. Genel memnuniyet yapılan yorumlara da yansımıştır!

Onedio.com Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

tanitimyazisi.org olarak içeriğin önemini her seferinde belirtiyoruz! İçeriğin hazırlanması sırasında bu alanda yetkinliğini kanıtlamış olan yazarlar ile iş birliği yapıyoruz. Ortaya çıkacak olan metnin eşsiz bir kalitede olacağını da belirtmeliyiz!

 • Hazırlanan yazıların benzersiz olduğunun garantisini veriyoruz. Ayrıca bu konuda dileyen firmalara özgünlük raporları da sunuyoruz!
 • Oluşturulan tüm metinler DA PA değerleri oldukça yüksek olan hedef kitlenize uygun bir sayfa kapsamında yayınlanacak!

Metin hazırlama süreci içerisinde özellikle içeriğin tüm detaylarının gözden geçirilmesi ve tarafınıza iletilmesi sağlanır. Sizin metinde beğenmediğiniz ve değiştirilmesini talep ettiğiniz alanlar olursa bunları da revize ederek yazınızı yayına hazır bir hale getireceğiz!

Onedio.com Diğer Sitelerden Artısı Nedir ?

Onedio.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınız 1 Gün Boyunca Anasayfada Kalıyor ve Süper bir hit çekmiş oluyorsunuz Yazınızda Bir o kadar okunmuş oluyor.

Onedio.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Onedio.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Dofollow 1 Adet Link çıkışı veriyor Kelimelere verebilirsiniz

Benzer Yazımız  Posta.com.tr Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?