trende

Ortadogugazetesi.com Tanıtım Yazısı

Ortadogugazetesi.com Tanıtım Yazısı

Ortadogugazetesi.com Tanıtım Yazısı

Orta Doğu Gazetesi ilk olarak 1972 yılında günlük gazete olarak çıktı. Günlük gazetenin kurucusu Belkıs Saraçoğlu’dur. Ancak gazete en son 17 Şubat 2020 tarihinde basılı gazete yayınlayarak günlük gazeteciliği bıraktı. Günümüzde ise ortadogugazetesi.com adresi üzerinden yayın yapmaya devam ediyor.

Gazete için site ilk olarak 2012 yılında kuruldu. Günümüzde kullanılan web sitesinin kurucusu Zeki Saraçoğlu’dur. Ancak hala web sitenin imtiyaz sahibi Belkıs Saraçoğlu olarak gözüküyor. Sitede bulunan internet sorumlusu ise İrem Nur Kaya’dır. Haberlerin oluşturulmasında ise Burcu Çetin isimli kişi yer alıyor. Basılı gazetecilikten dijital gazeteciliğe geçen markanın günlük hiti 246.000’dir. Geçmişten günümüze kadar sevilerek takip edilen gazete sayfasıdır.

Orta Doğu Gazetesi’nden Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir ?

Orta Doğu Gazetesi tanıtım yazısı almak web sitenize kısa sürede birçok pozitif etki yaratır;

 • Site köklü bir geçmişe sahiptir. 1972 yılından itibaren itibar kazanmış site ile güvenilir tanıtım yapabilirsiniz. Siteye kullanıcıları güvenir.
 • Sitenin DA puanı 44 PA puanı 33’tür. Yani site Google tarafından sevilen ve kaliteli olarak kabul edilen bir sitedir. Orta Doğu Gazetesi backlink almanız durumunda site kaliteniz artar.
 • Sitenin günlük hiti 246.000’dir. Yani aktif ziyaretçi sayısı fazla demektir. Böyle bir site ile web sitenizi birleştirmeniz size birçok olumlu geri dönüş yapar.

Orta Doğu Gazetesi’nden Yazı Almanın Web Site SEO’nuza Etkisi!

SEO çalışmalarının başarılı olarak sayılması için kullanacağınız backlinkler son derece önemlidir. İyi kullanılmış bir backlink sitenize her yönden iyi gelir. Kötü kullanılmış bir backlink ise bot olarak sayılma ihtimali yüksektir. Orta Doğu Gazetesi backlink almanız durumunda sitenin kalitesinden kaynaklı SEO’nuz çok daha başarılı olur.

Gerçekleştirilen tanıtım yazısı ve SEO çalışmanızı birleştirdiğinizde iki işlemin de sonucunu hızla görebilmeniz sağlanır. Bu çalışmalardan yalnızca birini tercih ederseniz SERP’lerdeki sıralamanız çok yavaş yükselir. Başarılı bir web site için SEO’nuzuOrta Doğu Gazetesi tanıtım yazısı ile taçlandırın.

tanıtım yazısı; seo’nun bir adım ötesi
Ortadogugazetesi.com Tanıtım Yazısı

Orta Doğu Gazetesi Tanıtım Yazısı Fiyatları

Tanıtım yazısı çalışması, kısa sürede web sitenizin kalitesini artırmaya yardımcı çalışmalardır. Çalışma sırasında backlink alınması, kaliteli bir içerik ile web sitenizin tanıtılması gerekir. Tüm bu işlemlerin profesyonel olması da çalışmanızın sonuç vermesi için önemlidir. Web sitenizin en verimli şekilde yararlanmasını sağlayan Orta Doğu Gazetesi tanıtım yazısı en uygun fiyatlarla tanitimyazisi.org web sitesinde bulunuyor.

Benzer Yazımız  Haber3.com Tanıtım Yazısı

Orta Doğu Gazetesi Tanıtım Sayısı İndeks Hızınızı Artıracak!

İndeks hızınız Google arama motoru botlarının web sitenizdeki bilgileri toplama hızıdır. Google web sitenizi ne kadar hızlı tarar ve bilgilerini toplarsa SERP’lerdeki sıralamanız da o kadar hızlı artar. Ancak sadece gerçekleştirilen içerik düzenlemesi çalışması bu tarama hızının artmasına yardımcı olmaz.

Orta Doğu Gazetesi’nde içerik yayınlatma ile İndeksinizin hızı artar. Kaliteli olarak gerçekleştirdiğiniz bu işlem sonucunda web site kaliteniz artar. Web site kalitenizin artmasına bağlı olarak Google sizi daha çok ziyaret eder ve üst sıralara taşır.

Orta Doğu Gazetesi Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

Orta Doğu Gazetesi tanıtım yazısı almak sizin hızlı ve olumlu bir sonuç doğurur. Ancak bu sonuçların hem hızlı hem de başarılı olması için düzenlenen içeriğinin profesyonel olması gerekir. İlgi çekici olmayan, yeterli kriterleri karşılamayan yazılar beklenen performansı sağlamaz.

Orta Doğu Gazetesi’nde içerik yayınlatma hizmetimizde hazırlanan içerikleri özenle hazırlıyoruz. Web sitenizin akıcı bir dille, harekete geçirici bir metinle oluşturuyoruz. Okuyucuları sonuna kadar sürükleyen, amaca yönelik ve doğru anahtar kelimelere sahip içerikler sunuyoruz.

Ortadogugazetesi.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Ortadogugazetesi.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer almaz. Eski News Kayıtlıdır Haberler sekmesinde gözükür.

Ortadogugazetesi.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Ortadogugazetesi.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Dofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Benzer Yazımız  Neoldu.com Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Benzer Yazımız  AA.Com.tr Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?