trende

Posta.com.tr Tanıtım Yazısı

Posta.com.tr Tanıtım Yazısı
Posta.com.tr Tanıtım Yazısı

Posta.com.tr Tanıtım Yazısı

İlk kez 23 Ocak 1995 yılında yayın hayatına başlayan gazete günümüzde internet sitesinden de gazete olarak hizmet vermektedir. Yıllardır en çok satan 2.gazete olmaktadır ve tirajının yüksekliği internet sitesinin tıklanması ve görüntülenmesi hakkında da bizlere fikirler vermektedir. İnternet sitesi de diğer haber gazetelerine nazaran fazlasıyla okunma alan bir gazete olmaktadır. Posta.com.tr olarak internet haberciliğine devam etmekte olan önemli bir gazetedir.

Posta.com.tr günümüzde Demirören Holding’e bağlıdır ve onun çatısı altında çalışmaktadır. Yazarları internet sitesi ve gazete yazarları olarak ikiye ayrılmakla birlikte her iki tarafta da yazılar yazan önemli gazetecileri de bünyesinde barındırmaktadır. Rauf Tamer, Mesut Yar, Hakan Çelik gibi önemli yazarları ise uzun yıllardır bünyesinde barındırarak sık sık yazar değişimi yapmamakta ancak sıklıkla yazar eklemelerinde bulunmaktadır. Bu sayede bir konu hakkında çeşitli görüşler okuma imkanı sunan bir sisteme sahip olan çok sesli bir gazete olarak dikkatleri üstüne toplar.

Posta.com.tr’den Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir ?

Posta.com.tr’den Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir ?

Posta.com.tr tanıtım yazısı almak ile öncelikle tanıtım yazılarının faydalarından bahsetmek gerekmektedir. Tanıtım yazıları sizlerin sitenizin görünürlüğünü attırmak adına oldukça önemli unsurlardır. Yazılarınız ve yazılarınızın içerikleri sitenizin ve yaptığınız işin kalitesini göstermektedir. Bu da tercih oranınızı etkileyecek bir unsurdur.

Bu nedenle yazılarınızın kaliteli olması için gereken birçok unsur bulunmaktadır. Bu unsurları sağlamanız durumunda sitenizin görünürlüğü büyük bir oranda artacaktır.

 1. Öncelikle en basit olarak yazılarda yazım hatası bulunmamalıdır. Bu sayede resmi ve ciddi bir görüntü çizmek sağlanır.
 2. Yazılar SEO ile uyumlu olmalıdır. SEO arama motoru optimizasyonu olarak bilinir ve Türkçe diline de böyle geçmiştir. Google arama motorunda aranan anahtar kelimeler üzerinden bir yazı planlaması yapılır. Bu işi alanında uzman kişiler yapmalıdır ve bu sayede yazınız SEO ile en uyumlu hale gelmiş olur.
 3. Posta.com.tr tanıtım yazısı SEO ile uyumu en iyi şekilde olmalıdır. Bizler tanitimyazısı.org olarak SEO uzmanları ile çalışmakta ve yazarlarımızı da bu konuda geliştirmekteyiz. SEO uyumu sistemimizde çalışan herkesin bildiği ve buna uygun biçimde oluşturduğu yazılarda kendisine en iyi şekilde yer bulmaktadır.
Benzer Yazımız  iha.com.tr Abone Bülten Servisi

Aynı zamanda Posta.com.tr backlink sürecini de bilmek gerekmektedir. Backlink bir sitenin başka bir siteyi paylaşması işlemidir ancak bunu basit bir şekilde anlattığımız için gözünüze basit gelmemeli çünkü doğru backlink sitenizin tanıtımını sağlarken yanlış backlink sitenizin etkileşimini düşürebilir. En iyi şekilde backlink yapabilmek oldukça faydalıdır ve sitenizdeki etkisini günlük hitlerde rahatlıkla görebilmeniz mümkündür

Posta.com.tr’den Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi

Posta.com.tr’den Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi

SEO yukarıda da belirttiğimiz gibi arama motoru optimizasyonu olarak dikkat çekmektedir. Google üzerinden bir konu ile ilgili yapılan aramalarda en sık kullanılan kelimeler arama motoru optimizasyonunda ön plana çıkmanızı sağlar. Yani bu kelimeleri anahtar kelime olarak kullanırsanız bu sizlerin yazınızın daha fazla ön plana çıkmasını sağlar ancak bu anlatıldığı kadar kolay olmamakla birlikte SEO uyumu sadece anahtar kelimeler ile geçerli değildir. Bu nedenle alanında uzman insanlar ile çalışarak SEO bilgisi en üst düzeyde olan insanlar web sitenizi en iyi hale getirebilir.

Posta.com.tr tanıtım yazısı yazılırken SEO uyumu esnasında ilk önce anahtar kelimeler belirlenir ve ardından alanında uzman yazarlar tarafından belirlenen anahtar kelimeler cümle içlerine en uygun biçimde yerleştirilir. Posta.com.tr tanıtım yazısı almak için öncelikle tanitimyazisi.org ’a başvuru yapmanız gerekmektedir. Sizlere kısa sürede dönüş yapıldıktan sonra yazınızın üslubunu ve kelime sayısı gibi pek çok ayrıntıyı belirleyebilirsiniz.

SEO alanında yazar ekibi de bilgi sahibidir ve anahtar kelimenin kullanımı konusunda deneyimlidir. Ancak yazı sonrasında yazıyı değerlendiren bir ekibin bulunması sayesinde SEO konusunda en başarılı değerlendirmeler yapılır ve bir hataya ya da eksikliğe yer verilmez.

tanitim yazisi
posta.com.tr Tanitim Yazisi
Posta.com.tr Tanıtım Yazısı Fiyatları

Posta.com.tr Tanıtım Yazısı Fiyatları

Posta.com.tr’de içerik yayınlatma için gereken başvuru işlemi için tanitimyazisi.org sisteminde yer alan Whatsapp numarasına mesaj atabilir ya da mail olarak tanıtım yazısı başvurunuzu yapabilirsiniz. Burada isteklerinizi belirtebileceğiniz gibi sizlerle irtibat kuracak olan ekip ile birlikte de isteklerinizi belirleyebilirsiniz. Fiyat belirlenmesi de buna göre yapılır. Yani tanıtım yazılarında net bir fiyat olmadığını söylemek gerekmektedir.

Tanıtım yazılarında başarılı bir yazı olması fiyatından çok daha önemlidir çünkü alanında uzman olmayan bir ekibin oluşturduğu tanıtım yazısının faydası olmaz aksine zararı bile olabilir. Bu nedenle dikkat edilmesi gereken bir ayrıntıdır. Ancak kaliteli bir tanıtım yazısı pahalı bir tanıtım yazısı demek değildir. En uygun fiyatlar sektörün öncüsü tanitimyazisi.org firmasındadır ve buraya danışarak istediğiniz kelime sayısına ve daha birçok ayrıntıya göre hazırlatacağınız yazı veya yazılar için fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Posta.com.tr Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak

Posta.com.tr Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak

İndeks hızı birçok özelliğe bağlı olarak değişse de bu özellikler arasından birkaçı çok daha fazla etki etmektedir. Bunlardan ilki backlinktir. Backlink web sitenizin görünürlüğü açısından oldukça faydalıdır. Ancak backlink sağlanırken nasıl yapıldığı önemlidir. Posta.com.tr backlink sağlayabilmek için doğru bir strateji izlenmelidir çünkü yanlış backlink sitenizi olumsuz olarak etkileyebilir. Ancak alanında uzman kişiler tarafından sağlanan backlinkler doğru yerde ve doğru zamanda kullanılarak sitenizin görüntülenmesini ve indeks hızını oldukça olumlu bir biçimde etkileyebilir.

Bir diğer etken ise sitenizin güncelliğidir. Yani güncel oluşu sitenizin içerik sayısı ile alakalıdır. Düzenli sıklıklar ile içerik yüklemeniz dikkat çekici olacaktır ve indeks hızınızı olumlu etkileyecektir. Olabildiğince içerik yüklemeniz gerekmektedir. Ancak bu tanıtım içerikleri sırf yüklenmek için yüklenmemeli ve hızlı bir biçimde hazırlanırken aynı zamanda SEO kuralları gibi pek çok kurala uymalı ve okunabilirliği oldukça kolay ve akıcı olmalıdır. Ancak bu sayede içeriklerinizin görünürlüğü artabilir. Yani hem kaliteli içerikleriniz olmalı hem de bu içerikler sık sık yüklenmeli ki her yüklendiğinde siteniz görüntülenir ve bu indeks hızınızı arttırarak Google hitlerinde öne çıkmanızı sağlar.

Posta.com.tr Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi

Posta.com.tr Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi

Belki de en önemli şey içeriğin kendisidir. İçerik kalitesi web sitenizdeki görüntülenme oranını etkileyecektir. Tanıtım yazıları bir kitabın kapağı gibidir bu nedenle hem SEO kurallarına uyan hem doğru bir biçimde backlink sahibi olan ve içeriğindeki her ayrıntı sıkmadan okunabilen bir tanıtım yazısı olumlu dönüşler almanızı sağlayacaktır.

Posta.com.tr’de içerik yayınlatma süreci tanitimyazisi.org’a başvuru ile başlar ve ardından sizlere dönüş yapılır. Burada istenen kelime sayıları gibi sizin istediğiniz birçok şey belirlenir ve sonrasında sizlere bir fatura çıkarılır. Ardından kabul etmeniz takdirde yazı hazırlanmaya başlanır. Yazının hazırlanması için ilk önce uzun yıllardır profesyonel olarak bu ii yapan uzman yazarlardan faydalanılır.

Anahtar kelimenin nasıl kullanılması gerektiğini bilen ve onları metne doğru bir biçimde yerleştiren bir yazar aynı zamanda yazının akıcılığını ve kolay okunabilir olmasını da sağlar. Yazar yazı bittikten sonra yazıyı bir başka uzmana teslim eder ve yazı burada SEO özelliklerine uyumu, arama motorlarından alacağı olası karşılık gibi pek çok ayrıntısı ile incelenir. Bu sayede yazı eksiksiz bir biçimde yeniden düzenlenir ve bu sayede en iyi halini alır ve alıcıya teslim edilme işlemi sağlanır.

Posta.com.tr Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Posta.com.tr ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Link Türü Olarak ” Nofollow ”Kullanılmaktadır.

Posta.com.tr Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 YIL Garanti Veriyoruz.

Posta.com.tr Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir veya Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?