trende

Sabah.com.tr Bülten Yazısı

15.12.2021
61
Sabah.com.tr Bülten Yazısı

Sabah.com.tr Bülten Yazısı

22 Nisan 1985 yılında basım hayatına başlayan ve ardından internet sitesi olarak da popülerliğini koruyan Sabah Gazetesi günümüzde Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Gazete satışları haftalık ortalama 190bin civarında iken internet sitesi ise çok daha fazla kez tıklanmaktadır.

Bu tıklamalardan siz de payınıza düşeni almalısınız, İnteraktifplusişbirliği işe bilinen haber sitesinde koltuğunuzu kapın!

Basın Bülteni Sizin Turnenizdir!

Basın bülteni günümüzde pek çok farklı amaçla kullanılsa da özellikle son zamanlarda mavi tik almak için pek çok büyük firmanın veya kişisel kuruluşların basın bültenlerinden faydalandığını görmek mümkündür. Basın bültenleri sizlerin hem kendinizi tanıtabileceğiniz hem de bu sayede mavi tik alabileceğiniz bir ortama sahiptir. Sabah.com.tr basın bülteni buna örnek verilebilir. Özellikle sıkça tercih edilen sitelerde basın bültenlerinizi yayınlayarak daha fazla insana ulaşmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Basın Bülteni Kitlelere Seslendirir!

Basın bülteninin hazırlanması için ilk olarak sizlerin başvurusu gerekmektedir. Yapacağınız başvuru sonrasında sizler ile en kısa sürede iletişime geçeriz ve ardından başvurunuz ile ilgili ayrıntılı bir konuşma gerçekleştirilir. Bizden istedikleriniz ve bir basın bülteninden bekledikleriniz tartışılır. Aynı zamanda bu basın bülteninin nerede yayınlanacağı da önemli bir faktördür. Kelime sayısı, nerede yayınlanacağı gibi pek çok ayrıntı fiyatı belirler ve bizler fiyatı sizlere ulaştırdıktan sonra onaylama durumunuza göre en kısa sürede yazıya başlarız.

Uzman bir yazar ekibimiz vardır ve her yazı içeriğinde ona göre bir yazı hazırlamak konusunda deneyimlidirler. Örneğin bir basın bülteni ve diğer yazı türleri arasındaki farkları bilir ve bunlara göre hazırlık yaparlar; aynı zamanda sizlerin istekleri ise yazarlarımızın genel bir çerçeve oluşturmasını sağlar. Ardından başka bir ekip tarafından yazılar dikkatle incelenir ve size sunulana kadar pek çok aşamadan geçerek en iyi haline gelir. Ardından ise Sabah.com.tr basın bülteni olarak yayınlanır.

Benzer Yazımız  Onedio.com Bülten Yazısı

Doğru Basın Bülteni İçin Gerekenlere Sahibiz..

Doğru bir basın bülteni için gereken pek çok unsur bulunmaktadır:

 • Doğru bir basın bülteni çok uzun olmamalıdır.
 • Bir basın bülteninde sözcükler uzun olmamalıdır ve olabildiğince kısa ve net tutulmalıdır.
 • Doğru bir basın bülteni müşterinin beklentileri ile hazırlanan bir yazı olmalıdır.
 • Doğru bir basın bülteninde aynı kelime sık sık kullanılmamalıdır yani tekrara düşülmemelidir.

Bunlar gibi pek çok unsur doğru bir basın bülteninin unsurlarını sağlamaktadır. Bunları sağlamak da kaliteli bir basın bülteni ile mümkün olmaktadır. Biz ise bunu sağlayabildiğimiz konusunda oldukça iddialıyız. Sabah.com.tr basın bülteni yayınlatma site fark etmeksizin bu kurallara uymalıdır.

tanitim yazisi ve seo iliskisi
Sabah.com.tr Bülten Yazısı

Basın Bülteni Ücretlerimiz İçin Sitemize Göz Atın!

Sabah.com.tr basın bülteni yayınlatma gibi her sitenin basın bülteni yayınlatma işlemi farklı ücrete tabidir. Ancak ücreti belirleyen tek unsur siteler değildir. Basın bülteninin kaç kelime olacağı gibi ayrıntılar da basın bülteni ücretini belirlemektedir. Net bir fiyat alabilmek için ise bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Bu sayede isteklerinizi dinler ve net bir hesaplama yaparak sizlere en kısa sürede bir geri dönüş sağlarız.

Mavi Tik ve Basın Bülteni İlişkisi Doğru Orantılıdır…

Mavi tik sosyal medya uygulamaları tarafından sizlere verilen bir şeydir ve profilinizin bilinen gerçek bir profil olduğunu kanıtlar. Bunu bir diğer yönden de sizin adınıza açılabilecek sahte hesapları önlemek adına yapar. Ancak mavi tik alabilmek yani onaylı bir hesap olabilmek adına öncelikle sizler adına yazılan birçok basın bülteni olmalıdır. Bunun net bir sayısı olmasa da tek bir tanesi yeterli görülmez. Sabah.com.tr mavi tik alma yazısı sayesinde kısa sürede düzenli yazılar ile mavi tiki elde edebilirsiniz.

Basın Bülteni Avantajlarımız Yüksektir…

Basın bülteninin avantajları oldukça fazladır. Ancak bu avantajlar yaptığınız işe göre de değişmektedir. Müşteri sayınız artabilir ve mavi tik alarak sosyal medyada alanınızda daha bilinen biri olabilirsiniz. Aynı zamanda takipçi sayınız artabilir ve profilinizin görünürlüğü de yükselecektir. Bunları Sabah.com.tr mavi tik alma yazısı ile elde edebilirsiniz.

Benzer Yazımız  Haber3.com Tanıtım Yazısı

Doğru aralıklarla, en popüler sitelerde var olduğunuzu gösterin! İnteraktifplus popülerlik seyahatinizde sizi destekler!

Sabah.com.tr Basın Bülteni Nedir ?

Sabah.com.tr sitesinden sizin veya şirketinizin Adında Link çıkışı olmadan Haber Yapılmasıdır.

Sabah.com.tr Tanıtım yazısı ile Basın Bültenin Farkı nedir ?

Basın Bülteninde biraz Daha haber tarzı yayınlanır ve link çıkışları bulunmaz

Sabah.com.tr Basın Bültenine Ne kadar Garanti Veriyorsunuz.

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?