trende

Sabah.com.tr Tanıtım Yazısı

Sabah.com.tr Tanıtım Yazısı

22 Nisan 1985 ile yayın hayatına başlayan ve günümüzde halen yayınlanmaya devam eden Sabah Gazetesi, alanında en bilinen ve okunan gazetelerden biridir. Özellikle son yıllarda gazeteciliğin internete geçişi ile Sabah.com.tr sitesinden de Sabah gazetesinin haberlerine güncel olarak ulaşabilmek mümkündür. Özellikle internet sitesinden gazete okumanın bir faydası da haberlerin o an güncel olarak yayınlanabiliyor olmasıdır. Günümüzde Turkuvaz Medya Gurubu bünyesinde yer alan gazete gerek internette gerekse halen gazete olarak oldukça fazla okunmaktadır.

Sabah Gazetesi’nin genel yayın yönetmeni Erdal Şafak’tır. 2008 yılına kadar ise genel yayın yönetmeni uzun bir süre boyunca Fatih Altaylı olmuştur. Satış tirajı ile ilgili son verilere bakıldığında Sabah Gazetesi’nin son güncel satış tirajı ise 190bin civarındadır. Gazetelerin satış tirajları sıralandığında ise ikinci sırada yer almaktadır. Sabah Gazetesi’nin günümüzde en bilinen yazarları ise Ayşe Özyılmazel, Haşmet Babaoğlu, Hıncal Uluç, Hilal Kaplan, Mehmet Barlas, Metin Altınok, Emre Aköz gibi yazarlardır. Ancak Sabah Gazetesi’nin yazar kadrosu çok daha geniştir.

tanitim yazisi
Sabah.com.tr Tanıtım Yazısı
Sabah.com.tr’den Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir ?

Sabah.com.tr’den Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir ?

Sabah Gazetesi zaten hali hazırda satış tirajları ile popülerliğini kanıtlamaktadır. Sabah.com.tr tanıtım yazısı yazarken de bunu görebilmek mümkündür. Tıpkı Sabah Gazetesi’nin kendisi gibi tanıtım yazısı da özenle hazırlanmaktadır. Sabah Gazetesi’ne yakışır bir yazı olması önemlidir. Sabah.com.tr ‘de içerik yayınlatma için öncelikle tanitimyazisi.org üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

Bu sayede başvurunuz dikkate alınacaktır ve tanıtım yazısı tamamen alanında profesyonel isimler tarafından yazılacaktır. Özellikle bilinmelidir ki bu alanda bilgi sahibi olmayan veya çırak diye nitelendirebileceğimiz kimseye içerik yazısı yazdırmıyoruz. Bu nedenle alanında uzman kişilerden faydalanacağınızı bilerek başvurunuzu en iyi şekilde yapmalısınız. Aynı zamanda bunlar dışında tanıtım yazısı yazarken dikkat edilen pek çok nokta vardır.

İçeriğin okunma süresi önemlidir. Alanında uzman tanıtım yazarları bir okuyucunun ortalama bir sürede okuduğu kadar yazılar yazarak okuyucuyu sıkmazlar.

İçeriğin akıcılığı en önemli ayrıntı olmaktadır. Okuyucunun içeriğe dair merak duygusu tetiklenmelidir ve tanıtılanlar hakkında bilgi alma isteğini arttıran tanıtım yazıları yazmakta başarılı bir ekibi burada bulabilirsiniz.

Sabah.com.tr backlink konusunda uzman bir ekiple çalışılmaktadır. Backlink kullanımı hafife alınacak bir durum değildir. Backlink kısaca bir sitenin diğerini önermesidir. Sabah.com.tr backlink işlemi yaparken de asıl amaç budur.

Sabah.com.tr tanıtım yazısı günlük hiti oldukça yüksektir. Bunun pek çok sebebi vardır. Bu sebeplerin başında tanıtım yazısının kalitesi gelmektedir. Kaliteli bir tanıtım yazısı okuyucuyu çeker. Bu da tanıtım yazılarını yazan ekibe bir güven doğurur ve bu ekibin diğer yazıları da aynı etkiyi yaratacaktır. Biz de burada bunu amaçlamaktayız.

Benzer Yazımız  Haber3.com Tanıtım Yazısı

Yazılarımız bir güven oluşturmakta ve sitemizde yazılan yazılar diğer kuruluşlar için de önemli bir yer tutmakta. İnsanlar genelde bizim sistemimiz üzerinden tanıtım yazıları okumaktadır ve bu da güven duygusunu en doğru biçimde belirtmektedir.

Sabah.com.tr’den Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi

Sabah.com.tr’den Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi

Öncelikle SEO’nun ve SEO uyumlu bir yazının tanıtımdaki etkisinden bahsetmek gerekmektedir. SEO, Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinmektedir ve belirli algoritmalara bağlı olarak sizlerin web sitesinin daha ön planda olmasını sağlayan bir sistemi vardır. Bunun için SEO sistemimden anlayan insanların yazıları yazması veya editlemesi gerekmektedir. Bizler bunu sunarak yazılarınız çok daha öne çıkmasını sağlamaktayız. Sabah.com.tr tanıtım yazısı almak sizleri bu açıdan en öne taşıyacaktır.

Yazılan yazıların geri planda kalmasının hiçbir anlamı yoktur. Google SEO tekniklerinden faydalanarak yazılar ön plana çıkar ve bu görünürlüğünüz artar. Elbette bunun temelinde doğru anahtar kelime kullanma yatmaktadır. Doğru anahtar kelimeleri kullanarak ve daha birçok SEO uyumlu gereksinimleri sağlayarak yazılarınızın ön plana çıkmasını ve algoritma tarafından algılanmasını sağlarız.

Bu sitenizi de ön plana çıkaracaktır. Yani sadece tek bir yazıyı etkilemeyecek, sitenizi ve içeriklerini buna uyumlu olarak düzenlemeniz sonucunda sitenizin görünürlüğü de büyük bir oranda artacaktır.

Sabah.com.tr Tanıtım Yazısı Fiyatları

Sabah.com.tr Tanıtım Yazısı Fiyatları

Sabah.com.tr tanıtım yazısı yazarken fiyat herkesin merak ettiği şeydir. Ancak kesin ve net bir fiyatlandırma bulunmamaktadır. Fiyatlandırma sizin isteğinize göre değişmektedir. Burada kelime sayısı ve daha birçok ayrıntı fiyatı belirleyecektir bu nedenle eksin bir fiyat belirtilememekle birlikte tanıtın yazıları alanında sektörün öncüsü olan tanitimyazisi.org firması en uygun fiyatlara sahiptir.

Alanında tamamen uzman elemanlar çalıştıran firma bu sayede güvenilirliğini arttırmıştır. Sektörün öncüsü olmasını sağlayan şeylerin başında fiyatlar gelmekle birlikte aynı zamanda tamamen eğitimli kişiler ile çalışarak herkesin kendi alanında uzman olduğu ve kimsenin birden fazla işe dahil olmadığı kaliteli bir sisteme sahiptirler.

Site Adı Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak

Site Adı Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak

İndeks büyük oranda güncellik ile alakalıdır. Bu nedenle sitenizi daima güncel tutmanız önemlidir ancak güncelliğin ilk aşamasında öncelikle bir tanıtım yazısına ihtiyacınız vardır. Metinlerin çokluğu ve sitenin aktifliği indeks hızını büyük oranda olumlu etkilemektedir ancak bu tek etkileyici unsur değildir.

Benzer Yazımız  AA.com.tr Abone Bülten Servisi

Bunun dışında yazılan yazının kalitesi de büyük oran arz eder. Yazının kelime sayısı, okuyucuyu sıkmayacak bir uzunlukta olup olmaması, görsel kullanımı, imla kuralları gibi pek çok unsur ile backlink faktörü de önemli bir yer kaplamaktadır. Sabah.com.tr. backlink sayısı ile indeks hızı büyük bir oranda artacak ve sitenizin etkileşim oranı da yükselecektir. Siz ne kadar içerik yüklerseniz sistem sizin sitenize o kadar dahil olmuş olur. Backlink yaparak da bu oranı arttırmış olursunuz.

Site Adı Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi

Site Adı Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi

Tanitimyazisi.org olarak içeriklerin en doğru biçimde ve SEO’ya uygun olarak hazırlanması konusundan eminiz. Bu süreci sizler için en ekonomik şekilde tamamlamak da diğer bir hedefimizdir.

Sabah.com.tr tanıtım yazısı hazırlanırken öncelik sizin istediğiniz konsepttir. Yani resmi bir üslubu tercih edebileceğiniz gibi daha yakın ve birinci ağızdan bir üslubu da tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde kelime sayısını ve cümlelerin tarzı sizlerin isteğine göre değiştirilebilir. Bu konuda ilk öncelik müşteri memnuniyetidir.

Aynı zamanda SEO’ya uyumluluk büyük önem arz etmektedir. SEO uyumluluğundan tamamen anlamak ve konu ne olursa olsun alanında SEO uzmanı olan kişini anahtar kelimeler hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Bu sayede hatalı kelimeler kullanılmaz ve uzatmalı cümleler içerikte yer almaz. Sabah.com.tr’de içerik yayınlatma için öncelikle tanitimyazisi.org üzerinden bir başvuru gerekmekle birlikte ardından sizlerin isteği doğrultusunda bir tanıtım yazısı hazırlanması oldukça makuldür.

Fiyat da buna göre belirlenecektir ve firmanın memnuniyeti sağlanacaktır. SEO uyumluluğu ile yazı çok daha ön plana çıkan bir oluşum haline gelir ve backlink işlemi de eklendiğinde yazınız en iyi halini alacaktır. Sabah.com.tr backlink işlemi ön plana çıkılmasını sağlayan yöntemlerden biridir ve bu tanıtım yazılarının bir başarısıdır. Backlink sayısı ve backlinklerin içerikle uyumu birçok açıdan indeks hızını arttıracak temel öğelerden biri haline gelmektedir. İndeks hızından siteler genel anlamda faydalanmaktadır.

Bu nedenle sitenizin yazılarının tamamının ve içeriklerinin kaliteli olması, SEO kurallarına uyumlu olması sayesinde sitenin indeks hızı büyük bir oranda kısa süre içerisinde yükselebilir. Bu sayede daha öne çıkan bir site olur.

Sabah.com.tr Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Sabah.com.tr ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Link Türü Olarak ” Sponsored ”Kullanılmaktadır.

Sabah.com.tr Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 YIL Garanti Veriyoruz.

Sabah.com.tr Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Sponsored 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir veya Kelimelere verebilirsiniz

Benzer Yazımız  Medyabar.com Bülten Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?