trende

Sondakika.com Tanıtım Yazısı

Sondakika.com Tanıtım Yazısı

Sondakika.com ile Sitenizi Ön Plana Çıkarın !

Melon Reklam Limited Şirketi tarafından oluşturulan Haber Portalı Sondakika.com haber müdürü Ayça Kurtuluş Elal’dır. Haber müdür yardımcılığını Olgun Kızıltepe’nin yaptığı portalda yasal bildirimler için muhatap Avukat Bedia Teymur’dur.

Türkiye’nin en fazla takip edilen haber portalları içerisinde ilk sırada yer alan sondakika.com her gün 3 bine yakın yerel, ulusal ve dünya haberlerine yer vermektedir.

Milyonlarca takipçisi bulunan haber portalı otoritesi ve yüksek hitli olması ile ön plana çıkmaktadır. Haberlerde yorumlardan uzak tavır sergilenmesi çok daha fazla insanın takip etmesini destekliyor.

Güncel haberlerin yanı sıra ekonomiden spora, magazinden ekonomiye kadar tüm kategorilerde binlerce haber, takipçiler ile anlık olarak paylaşılıyor. Uzun süredir Türkiye’deki doğru haberin tek adresi olan sondakika.com haber portalı yıllardır yayın hayatını başarılı bir çizgi ile sürdürmeye devam ediyor.

sondakika.com tanıtım yazısı
Sondakika.com Tanitim Yazisi

Sondakika.Com’dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

İngilizcede advertorial olarak adlandırılan tanıtım yazısı web sitesine başka bir web sitesinden link verilmesine verilen isimdir. Yapılan anlaşma sonucunda karşılıklı olarak makale içerisinden link çıkışı sağlanır. Genellikle internette ürünün tanıtımında kullanılan yöntem arama motoru sıralamasında üst sıralara çıkmayı amaçlamaktadır.

Güçlü ve tanınan bir web sitesinde yayınlanması halinde hedefe ulaşmayı hızlandırır. Sondakika.com’dan backlink hem web sitesine tanıtılmasına hem de ziyaretçi çekilmesine imkan sağlar. Milyonlarca insanın takip ettiği haber sitesinde tanıtım yazısını yayınlanması markanın bilinirliğini arttırdığı gibi aynı zamanda potansiyel müşteriler için güven unsurunu da öne taşır.

Sondakika.com’dan tanıtım yazısı hazırlanmasında dikkat edilmesi gereken en önemli konu anahtar kelime kullanımıdır. Oldukça iyi yerleştirilen anahtar kelime yazının ilgi çekici olmasını dolayısı ile arama sıralamasında yükselmesini sağlar.

Anahtar kelime kullanımının yanı sıra aynı zamanda birçok farklı konuya da dikkat edilmesi gerekir. Sondakika.com’dan tanıtım yazısı almak için içeriğin SEO uyumlu hazırlanması önemlidir.

 • İçerik tamamen SEO uyumlu olmalıdır.
 • En az 200 en fazla 500 karakterden oluşmalıdır.
 • Bilgi kirliliğinden uzak durulmalıdır.
 • Kopya içeriklere karşı dikkatli olunmalıdır.
 • Her zaman özgün ve imla kurallarına uygun olmalıdır.
 • Kısa ve anlamlı cümleler kullanılmalıdır.
 • Yayınlanmadan önce içerik başka hiçbir yerde yer almamalıdır.

Tanıtım yazısının Seo uyumlu olması kullanıcılar için önemlidir. Şayet sondakika.com’da içerik yayınlatmak gerekli bilgiyi sunuyorsa web sitesinin takipçi sayısının artmasını sağlar. Bunun için içerik oluşturulurken kelime sayısını arttırabilmek amacı ile gereksiz ve bunaltıcı makaleler hazırlanmamalıdır.

Yüksek hitli, otoriter sondakika.com Google arama motoru sıralamasında web sitelerinin üst sıralara yerleşmesini desteklemektedir. Milyonlarca takipçi sayısı ile Google arama motorunun listelemelerinde ilk sırada olan haber portalı tarafından paylaşılan içerikler ilk sayfalarda çıkmayı başarmaktadır.

Benzer Yazımız  Milligazete.com.tr Bülten Yazısı

Sondakika.Com’dan Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi!

Sondakika.com tanıtım yazısı almak web sitesinin Google arama motorundaki görünürlüğünü arttırmak ve Seo değerini yükseltmek için oldukça iyi sonuçlar verir. Ancak doğru şekilde yapılmazsa faydasından çok zararı olur.

Arama motoru optimizasyonu için tanıtım yazısı almak birçok web sitesi için olmazsa olmaz konudur. Google, web sitelerini belli bir puanlama sistemine göre değerlendirir, 10 üzerinden yapılan puanlama da Google tarafından gösterilen değer trustrank tarafından kaliteli web sitesi olarak gösterilmeye olanak sunar.

Bir web sitesi Google tarafından değer verilen web sitesinden tanıtım yazısı alırsa doğal olarak kaliteli bir site olarak nitelendirilir. Bu yüzden sondakika.com’dan backlink çok büyük bir öneme sahiptir.

Web sitesinin kalitesini arttırabilmek için denenmiş kaliteli backlink alınabilecek siteler tercih edilmelidir. Bu sitelerin en başında haber portalı yer almaktadır.

Sondakika.Com Tanıtım Yazısı Fiyatları

Tanıtım yazısı web siteleri için Google aramalarında oldukça faydalı bir yöntemdir. Ziyaretçi sayısını arttırmaya yardımcı olur aynı zamanda yazıların hızlı indeks almasını sağlar.

Fiyatları web sitesinin gücüne göre farklılık gösteren tanıtım yazısı birçok web sitesinde yer almaktadır. Tanıtım yazısı alırken fiyatından önce araştırılması gereken web sitesinin Google News kaydı, PA değerleri, hit sayısı ve otoritesidir.

Google arama sıralamasında ilk sayfada yer almak isteyenler için kampanyalı tanıtım yazısı fiyatları ve paketleri hazırlanmaktadır. Her bütçeye uygun tanıtım yazısı fiyatları ile karşılaşmak söz konusudur. Ancak en uygun fiyatlar sektörün öncüsü tanitimyazisi.org firmasındadır.

Google News kayıtlı sondakika.com’da içerik yayınlatmak için firmanın sayfasını ziyaret etmek yeterlidir. Firma en uygun ve en hesaplı tanıtım yazısı paketlerini sunmaktadır.

Sondakika.Com Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

İndeks hızını arttırabilmek için site içi link vermeye önem göstermek gerekir. Bu sadece kullanıcı açısından değil aynı zamanda arama motorlarının da yazıdan yazıya geçirerek indeks alma hızını arttırmasını sağlar.

Arama motoru optimizasyon çalışmalarının en önemli noktalarından birini oluşturan indeks hızı büyük bir rol üstlenmektedir. Arama motoru botları web sitelerinin hızlı taranmasını sağlayarak indeks hızının artmasına yardımcı olur.

Seo çalışmaları içerisinde yer alan indeks hızı internet ortamında lider olmak isteyen web tasarımcıları için önemlidir. İndeks hızının artırılması için birkaç basit teknik kullanılır.

Bazı tanıtım yazılarında düzenli aralıklar ile paylaşım ön plana çıkarken bazılarında farklı etkenler mevcuttur. Dolayısıyla her birinin kendi içerisinde önem derecesi değişiklik gösterir.

Benzer Yazımız  Haber7 Tanıtım Yazısı

İndeks hızının artırılmasında etkin olan yöntemlerden birisi olan tanıtım yazısı, SEO uyumlu olduğunda planlanan hedefe ulaşmayı kolaylaştırır.  Sondakika.com’dan tanıtım yazısı almak indeks hızını arttırmaktadır. SEO uyumlu içerik kullanılması halinde web sitesinin yükselişine de ciddi anlamda katkı sağlanır.

Kolay okunan, anlaşılır bir içerik, indeks hızını sağlarken aynı anda botlara gönderilerek hızlı indeks alma noktasında etkin parametreler oluşturur. Aynı zamanda içeriklerin belli ve düzenli aralıklar ile güncellenmesi hızın artmasının yanı sıra aynı zamanda web sitesinin hareketli yapısının korunmasına da yardımcı olur.

sondakika.com
Sondakika.Com ile Seo’na Katkı Sağla
Sondakika.Com Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

Aktif link içeren bir tanıtım yazısı SEO uyumlu olmalıdır, referans site ile belli bir uyum sağlayan tanıtım yazıları arama sonuçlarında ilk sıralarda yer almaya yardımcı olur. Arama motorlarında yükselmek için kaliteli tanıtım yazılarına sahip olmak gerekir. Çünkü arama sonuçlarını etkileyen en önemli faktörlerden birisi tanıtım yazılarıdır.

Şayet amaç bir marka yaratmak, hedef kitleye ulaşmak, ürün ya da hizmetin tanıtımını yapmaksa bunun için arama motorlarındaki sıralamayı etkilemek gerekir. Seo çalışmasına katkı sağlayan, marka bilinirliğini arttıran ve organik trafiği destekleyen içerikler üretilmelidir.

Sunduğu tanıtım yazıları ile tanitimyazisi.org firması her sektör için kullanıma uygun içerikler hazırlamaktadır. SEO uyumlu ve yüzde 100 özgün olan içerikler link building çalışmalarında sorunsuz şekilde kullanılır.

Firmamız bünyesinde hizmet veren ve alanında uzman profesyonel içerik yazarlarımız tarafından hazırlanan tanıtım yazısı hedef kitleyi harekete geçirmeye odaklanmaktadır. Mevcut hedef kitlenin potansiyel müşteriye dönüşebilmesi için stratejik uygulamaların yer aldığı tanıtım yazısında uygun dil kullanılmaktadır.

Ajans tarafından her bütçeye uyan seçenekler halinde sunulan tanıtım yazıları sondakika.com haber sitesinde yayınlanır. Tanıtım yazısının yayınlanması ve devreye girebilmesi için firma tarafından her türlü destek sağlanır.

Web siteleri için amaç sadece hedef kitleye ulaşmak değil insanları harekete geçirerek pazarlama stratejisini uygulamaktır. Tam da bu noktada firma hem Türkiye’de hem de dünyada pazar şartlarına uygun başarı için doğru içerik oluşturmaktadır.

Sondakika.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Sondakika.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda İlandır ibaresi olacaktır. Görselinizde’de İlandır yazacaktır.

Sondakika.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Sondakika.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 3 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Benzer Yazımız  Aksam.com.tr Bülten Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?