trende

Sözcü Tanıtım Yazısı

Sözcü Tanıtım Yazısı

Sozcu.com Umduğunuzdan Fazla Başarılı Sonuçları Garanti Ediyor!

2007 senesinden bu yana kesintisiz şekilde hizmet vermekte olan Sözcü kendi kitlesine sahip ve hit sayısı da oldukça yüksek platformlar arasında! Sözcü Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Burak Akbay’dır. Şuanda görevli olan haber editörü ise Baki Avcı’dır. Politikadan günlük hayata ve ekonomiye kadar her alanda eşsiz bir kalite kendini göstermektedir. Gazete olarak yayın hayatına başlayan Sözcü gelen yoğun ilginin sonrasında internet platformu üzerinden de aktif olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Tüm gelişmeleri en doğru şekilde takip etmek isteyen kişilerin uğrak noktasıdır. Dileyen firmalar Sözcü portalında tanıtım yazılarını yayınlatabilir. Tanıtım yazılarının hazırlanmasından yayınlanacak olan platformun seçilmesine kadar birçok aşamada sadece müşteri hizmetleri temsilcimiz ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır!

Sozcu.com ‘dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Sozcu.com tanıtım yazısı hazırlama sürecinde sektörde uzmanlığını onaylatmış olan yazarlar ile iş birliği yapıyoruz. Bu alanda yetkinliğini kanıtlamamış olan hiçbir kişi ile yazarlık anlaşması yapmadığımızı da belirmemiz gerekiyor. Tanıtım yazısı hazırlatma sürecinde dikkate alınan en temel kıstaslar;

sozcu.com backlink kullanımı konusunda oldukça hassasız! Hazırladığımız tanıtım metinlerinde backlink kullanımı ile yazının çok daha nitelikli bir hale gelmesi için uygun teknik yapıyı hazırlıyoruz. Backlink bir sitede farklı bir sitenin linkinin verilmesi anlamına gelmektedir.

Tanıtım yazıları için harika bir teknik destekleyicidir. Bu noktada uzmanlarımız özellikle backink kullanımında ana tema ile uyumlu olan linklerin kullanılmasına önem verdiği görülmektedir. Ana temadan bağımsız olan linklerin kullanılması nitelikli bir metnin ortaya çıkmasına imkan tanımaz. Aynı zamanda yazının genel kalitesi üzerinde de menfi bir etkiye sahiptir.

Backlink kullanımının yanı sıra site haritasının seçkin yapıda olması ve anlaşılırlığa dair de bir sorunun olmaması lazımdır. Bir ziyaretçi sitede ne derece fazla zaman geçiriyorsa içerikler de o kadar nitelikli ve kapsamlı bir hal alacaktır. İçeriğin hazırlanma süreci içerisinde ilgi çekici ve okuma dikkatini yüksek seviyede tutacak nitelikte adımların atılması ana nokta olarak belirlenmelidir.

Yazıların içeriğinin hangi seviyede terimler içermesi gerektiğine de siz karar vereceksiniz. Dileyen kişilerin tanıtım metinleri çok daha akademik bir arka plan ile hazırlanabilir, dileyen kişilerin de daha başlangıç evresinde ve herkesin okuduğu zaman anlayabileceği bir yazı dili benimsenebilir. Sizin istekleriniz bizim için her zaman temel öncelik olacaktır!

Sozcu.com tanıtım yazısı almak için başvuruda bulunmanızın sonrasında metinler şekillendirilecektir. Metinlerin şekillendirilmesinin sonrasında yayın aşamasının öncesinde size gönderilir ve onayınız alınır. Beğenmediğiniz noktalar varsa bunları anında bildirebilirsiniz. Sizin istekleriniz doğrultusunda gerekli olan tüm revizyonlara yer verilecektir.

Benzer Yazımız  Gazetevatan.com Tanıtım Yazısı

Sozcu.com’dan Yazı Almanın Website SEO’nuza Etkisi!

Sozcu.com tanıtım yazısı almak firmaların arama motorlarında çok daha üst sıralarda yer alması için harika bir fırsat vermektedir. Sitenin arama motorlarında ön sıralarda çıkması hedef kitlenin gelişmesi ve etkileşim sağlanması için eşsiz bir kıstas olarak karşımıza çıkmaktadır. Sitenin SEO kurallarına uygun yazılar içermesinin yanı sıra bu yazıların kesinlikle anlam akıcılığı bakımından da istenen seviyede olması lazımdır. Anlamsız, akıcılıktan yoksun metinlerin tanıtım yazısı olarak belirlenmesi sizin sitenizin genel prestiji için de verimli bir alternatif olmayacaktır.

tanitim yazisi

Sozcu.com’da içerik yayınlatma sürecinde metne gösterilen önemin aynı şekilde metnin yayınlanacağı firmaya da gösterilmesi gerekmektedir. Henüz hangi firmada yayınlatacağınıza karar vermediyseniz firmamızın alanında uzman olan temsilcileri ile iletişim kurarak sizin firmanızın genel yapısı ile hangisinin daha uyumlu olduğuna ve hangi gazetede/portalda yayınlanacak olan tanıtım yazısının sizin için daha verimli bir hale geleceğine karar verebilirsiniz. Sözcü bu alanda en sık tercih edilen alternatifler arasında yer alıyor.

Domain Authority ve Page Authority kıstaslarında da ortalamanın üzerinde yapısı ile memnuniyeti pekiştirmektedir. Kısa bir süre içerisinde etkileşimi artırma ve firmanın hedef kitlesini geliştirmek isterseniz Sözcü doğru adres olacaktır! her olasılığı göz önünde bulundurmak isterseniz müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile iletişim kurmanız yeterli olacak!

Sozcu.com Tanıtım Yazısı Fiyatları

Sozcu.com’da içerik yayınlatma ne kadar bir bütçe gerektirir; sizin taleplerinize ve beklentilerinize göre ödemeniz gereken tutar da değişim göstermektedir. Tanıtım yazılarının hazırlanması sırasında hazır bütçe taslaklarından istifade etme hakkınız vardır. Sizin yazınızın kelime sayısından ana kaynak olarak kullanılacak olan malzemelere, SEO uyumluluğuna ve backlink sayısına kadar farklı kıstaslar üzerinden tanıtım yazısına ödemeniz gereken tutarda da değişim olacaktır.

Bu derece yüksek kaliteyi en uygun fiyata elde edebilmek için en doğru yerde bulunuyorsunuz! Sadece sunulan makul ödeme birimleri ile değil aynı zamanda ödeme aşamasında sunulan kolaylıklar ile de hayranlık uyandıran bir duruş tesis edilmiştir! Müşterilerimizin fiyat konusunda bizi takdir ettikleri asıl nokta ise piyasa ile kıyaslama adımının sonrasında kendini göstermektedir. Piyasaya göre çok daha kaliteli metinleri çok daha uygun fiyatlara hazırlatabilirsiniz.

Sozcu.com Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

Sozcu.com backlink adedi ve backlinklerin nasıl kullanıldığı sitelerin index speed niteliğini anında etkileyen kıstaslardandır. İndeks hızına dair dikkate alınması gereken tek değişken tabi ki metin içi linkleme sistemi değildir. Bir platformun web haritasının açık olması, metinlerin kalitesinin yüksekliği, özgünlüğü, hatta metinlerde kullanılan alt başlık yapısının dahi site index speed niteliğini yakından etkilediğini belirtmek gerekiyor.

Benzer Yazımız  Chip.com.tr Tanıtım Yazısı

İndeks hızının artırılması konusunda bir diğer branş olan sosyal medya kullanımının da ikinci plana atılmaması gerekiyor. Sosyal medya kullanımı sırasında da tanıtım metinlerinden istifade edebilir ve hem indeks hızını artırma hem de firmanın genel bilinirliğinin artırılması için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Sozcu.com tanıtım yazısı hazırlatma sürecinde taleplerinizi ve beklentilerinizi iletirken aynı zamanda içeriğe dair dönüt verme hakkını da saklı tutmaktasınız. Düzeltilmesini istediğiniz noktalar olduğu zaman genel SEO kurallarına uygun bir biçimde revizyon tamamlanacaktır.

Uygun fiyat, uzman yazar kadrosu ve çok daha fazlası aracılığı ile indeks hızını kat ve kat artırma imkanını elde edebilirsiniz. Bir sitenin sadece reel sektörde başarılı bir tablo çizmesi artık yeterli görülmemektedir. Bunun aynı zamanda internet ortamı ile de desteklenmesi temel kıstaslardan bir tanesidir.

İnternette bir firmanın tanıtım yazıları o firmanın yeni müşteriler ile arasında bağ kuracak olan kartvizit olarak da tanımlanır. Tanıtım yazılarını bu nedenle sektörde senelerdir aktif olan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamıza emanet edebilirsiniz!

Sozcu.com Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

tanitimyazisi.org firması olarak içeriklerin özgünlüğünden ve akıcılığından emin olmanızı sağlıyoruz. Tanıtım yazılarında kopya ya da spin gibi sorunların olması tanıtım yazısının amacına ulaşmasını engelleyecek kıstaslar içerisinde yer alır. Bu nedenle firmamızın sağlamış olduğu özgünlük raporları ile bir arada gönderilen tanıtım yazılarını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Sadece bir tanıtım yazısının sektöre hakim olan anahtar kelimeler doğrultusunda oluşturulması yeterli değildir. Aynı zamanda bu anahtar kelimelerin metne anlam bütünlüğünü bozmadan yedirmeniz gerekir. Anlam bütünlüğüne dair sorun meydana gelmemesi için oluşturduğumuz tanıtım yazıları defalarca okunduktan sonra tarafınıza teslim edilmektedir.

Hem tanıtım yazılarında hem de sitede geçerli olan diğer metinlerde alt başlık kullanımından, anlam akışının sağlanmasına kadar uzman editörlerimizce kontroller yapılacaktır. Geçmişteki müşterilerimizin yaptıkları yorumlara da göz atarak, yetkin hizmet kalitemize dair daha net bilgi alabilirsiniz.

Sozcu.com Diğer Sitelerden Artısı Nedir ?

Sozcu.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız ilgili Kategoride Bir gün Boyunca Slider’de kalıyorsunuz ve Çok Güzel bir Hit Çekiyorsunuz.

Sozcu.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Sozcu.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Dofollow 3 Adet Link çıkışı veriyor Kelimelere verebilirsiniz

Benzer Yazımız  Milliyet.com.tr Bülten Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?