trende

Star.com.tr Bülten Yazısı

16.12.2021
66
Star.com.tr Bülten Yazısı

Star.com.tr Bülten Yazısı

Uzun yıllardır hem televizyon kanalı olarak hem de habercilik açısından önemli isimlerden biri Star’dır. Star.com.tr üzerinden güncel pek çok haber okunabilir ve pek çok insan tarafından evergreen içeriklerle de tercih edilen sitelerden biridir.

İnteraktifplus’ın kalifiye ekibi ile tanışarak, Star’da yer alabilir. Kendi alanınızda star olduğunuzu herkese ispatlayabilirsiniz…

Basın Bülteni Tam Koordinasyon İçerir..

Star.com.tr basın bülteni hazırlanma süreci uzman ekiplerimiz tarafından koordine edilir ve uzman editörlerimiz tarafından yazılar dikkatle incelenir. Bu sayede en iyi sonuca ulaşılır ve sizlere bundan sonra teslim edilir.

Basın Bülteni SEO ile Uyumluluk Garantilidir…

Basın bültenlerinde bilinmeyen ve gerekli olan özelliklerden biri SEO ile uyumdur. SEO uyumlu Star.com.tr basın bülteni ön planda olacaktır ve arama motorlarında ön sıralarda yer alır. Örneğin bir avukat iseniz ve yaşadığınız bölgede birileri bir avukat arıyor ise SEO ile uyumlu basın bülteniniz sayesinde pek çok insana sizin adınız ön sıralarda gösterilir. Elbette bu tek bir örnektir ve örnekler çoğaltılabilir ancak SEO uyumunun önemi burada anlaşılmaktadır.

tanıtım yazısı; seo’nun bir adım ötesi
Star.Com.Tr Bülten Yazısı

Basın Bülteni Avantajlarını Sizler İçin Sıraladık…

 • Mavi tik alabilmeniz için basın bültenleri şarttır. Birden fazla ve düzenli aralıklar ile yayınlanan basın bültenleri sayesinde kısa sürede bir mavi tik sahibi olabilirsiniz. Burada biraz sabır gerekmektedir; çünkü birbirinden ayrı olan her basın bülteni birkaç gün ara ile değil biraz daha aralıklar ile yayınlanmalıdır.
 • Basın bültenleri sayesinde mavi tik almak istemeseniz bile popülerliğinizi arttırabilirsiniz. Basın bültenleri popülerliğiniz ve gerek firmanızın gerekse sizin tanınırlığınızı oldukça arttırır. Bu sayede daha görünür bir firma olursunuz.
 • Yine bu sebepten daha fazla müşteri çekebilirsiniz. Bu alanınıza da bağlı olabilir. Örneğin bir avukat iseniz basın bültenlerinde anlatılan başarılarınız sayesinde daha fazla müvekkiliniz olabilir.
Benzer Yazımız  Milliyetgazete.com.tr Tanıtım Yazısı

Mavi Tik mi Almak İstiyorsunuz…

Basın bülteni mavi tik aldırmakta oldukça başarılı bir yöntemdir. Basın bülteni sayınıza ve bu basın bültenlerinin kalitesine bağlı olarak mavi tik almanız oldukça kolay bir hale gelecektir. Star.com.tr mavi tik alma yazısı aslında bir basın bültenidir. Basın bültenleri yazılırken mavi tik almak amacında iseniz bunu belirterek buna uygun bir yazı yazmamız mümkündür. Bu nedenle başvuru esnasında basın bülteninin nedenini belirtmek işinizi kolaylaştıracaktır.

Mavi tik alabilmek için alanınızda bilinen biri olmanız gerekmektedir. Yaptığınız işten bağımsız olarak tanınan biri olmanız veya hakkınızda pek çok haberin bulunması mavi tik almanızı sağlayabilir. Star.com.tr mavi tik alma yazısı birden fazla olmalıdır.

Bütçenizi Belirlemeniz Yeterlidir!

Basın bültenlerinde fiyatlar tek düze değildir. Seçeneklere bağlı olarak belirgin fiyatlara ulaşılır. Bu nedenle kendi basın bülteniniz için bir fiyat öğrenmek istiyorsanız başvuru yapmanız ve bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Hali hazırda sitemizde yer alan Whatsapp numaramızdan arayabilir veya isterseniz mail adresimize mail atabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz basın bülteni yazısını, kelime sayısını ve daha pek çok ayrıntıyı belirleyerek sizlere net bir fiyat verebiliriz. Onaylamanız halinde ise en kısa sürede uzman yazarlarımız tarafından basın bülteni içeriklerine başlanacaktır. Star.com.tr basın bülteni hazırlatma için bize güvenebilirsiniz.

Basın Bülteni Kaç Sitede Yayınlanır; Siz İsteyin Yeter!

Basın bültenleri için yayınlanacak site sayısı oldukça fazladır. Ortalama 30-40 site olduğunu belirtmek gerekmektedir. Ancak elbette bunların her biri bir bütçe ister ve bu gibi bir durumda basın bültenlerinin kaç sitede yayılacağı değişim gösterebilir.

Her site önem ve popülerlik sıralamasına bağlı olarak farklı bir fiyata sahiptir. Basın bültenlerinin yayınlanması konusunda bu alanda en iyisini olduğumuzu düşünmekteyiz; çünkü hali hazırda en çok tıklanan internet siteleri ile birlikte çalışmaktayız. Star.com.tr basın bülteni yayınlatma buna örnek verilebilir.

Benzer Yazımız  AA.com.tr Abone Bülten Servisi

İnteraktifplus bütçenize uygun şekilde basın bülteni servisi hazırlayıp size sunacaktır. Aynı anda onlarca sitede haber olmanız mavi tik almanızı da, arama motorunda çıkan biri olmanızı da garantileyecektir.

Star.com.tr Basın Bülteni Nedir ?

Star.com.tr sitesinden sizin veya şirketinizin Adında Link çıkışı olmadan Haber Yapılmasıdır.

Star.com.tr Tanıtım yazısı ile Basın Bültenin Farkı nedir ?

Basın Bülteninde biraz Daha haber tarzı yayınlanır ve link çıkışları bulunmaz

Star.com.tr Basın Bültenine Ne kadar Garanti Veriyorsunuz.

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?