trende

Star.Com.Tr Tanıtım Yazısı

Star.Com.Tr Tanıtım Yazısı

Star.Com.Tr Tanıtım Yazısı

2019 tarihinde basılı yayın hayatına son veren ve internet üzerinden yayınlarına devam etme kararı alan Star Gazetesi 1999 yılında günlük olarak yayınlanmaya başlandı. Ethem Sancak tarafından yönetilen gazete 2015 yılında logosunu Milli iradenin sesi olarak kullanmaya başladı.

Zengin bir yazar kadrosu bulunan star.com.tr haber portalının okuyucular arasında en çok takip edilen yazarları, Ahmet Kekeç, Mehmet Metiner, Aziz Üstel, Ardan Zentürk, Yiğit Bulut, Orhan Miroğlu, Hüseyin Gülerce, Ahmet Taşgetiren, Beril Dedeoğlu ve Halime Gökçe’dir.

Akşam ve Güneş Gazeteleri ile birlikte Star TV, TV360, Kanal 24, bazı dergiler ve radyolar ile medya dünyasında yer almaktadır. Türkiye’de ve dünyadaki en son haber gelişmelerini anında takipçileriyle paylaşan Haber Portalı milyonlarca insanın ziyaret ettiği bir platform olarak öne çıkıyor.

Star.Com.Tr ‘Den Tanıtım Yazısı Olmana Faydası Nedir?

SEO çalışmasında oldukça büyük bir yere sahip olan tanıtım yazısı arama motorları açısından da değer kazanmaya başladı. Bunun nedeni tanıtım yazılarının arama motoru optimizasyonu çalışmalarında kullanılan içeriklere göre çok daha doğal bir yapıda olmasıdır.

Genellikle star.com.tr backlink ön plana çıksa da web sitelerine oldukça büyük fayda sağlamaktadır. Düzenli ve belli aralıklarla yayınlanan tanıtım yazıları web sitelerine önemli kazanımlar sunmaktadır.

 • Ürün ve hizmetlerin bulunabilirliği artar.
 • Doğal reklam yapmanın yöntemi olarak kullanılır.
 • Marka bilinirliğinin artmasını destekler.
 • Hedef kelimede yükselmeye olanak tanır.
 • Web sitesinin hitini arttırır.

Çok daha fazla hedef kitleye ve potansiyel müşteriye ulaşabilmek için tanıtım yazısı bilinirliği arttıran en önemli yöntemdir. Arama motoru sıralamasında üst sıralara çıkarak daha fazla sayıda ziyaretçiyi ulaşma imkanı sağlar.

İnternet sert şartların hakim olduğu bir rekabet piyasasıdır. Fark edilebilmek yapılan reklamlar ile orantılıdır, ihtiyaç duyulan reklamlarda ilk yöntem her zaman tanıtım yazısı yöntemidir.

İnternette reklamlara tıklamaktan uzak duran kullanıcılar reklam yazısı olarak algılanmayan tanıtım yazılarını dikkatle takip eder. Star.com.tr’den tanıtım yazısı almak doğal reklam yapmak için mükemmel bir formüldür. Bunun nedeni milyonları aşan hit sayısı ve otoritesidir, mevcut özelliğinden dolayı Google tarafından da ayrı bir değere sahiptir.

Markalaşmanın hızlı bir şekilde devam etmesi marka bilinirliğinin önemini de arttırıyor. Tanıtım yazıları markaların çok daha geniş kitlelere ulaşmasına imkan sağlıyor. Star.com.tr’de içerik yayınlatmak marka bilinirliği açısından faydalıdır.

Tanıtım yazılarındaki kullanılan anahtar kelimeler arama motorları tarafından kolaylıkla algılanır. Böylelikle arama sorgulamasında üst sıralara yükselen web sitesi hedef kitlesini de arttırır. Star.com.tr tanıtım yazısı içeriğinde kullanılan anahtar kelime titizlik ile belirlenir.

Benzer Yazımız  Star.com.tr Bülten Yazısı

Web sitesinin bulunduğu sektör ne olursa olsun ziyaretçi sayısı büyük bir öneme sahiptir. Site değeri ile paralel olarak önemi artan site hiti için doğru olan yöntem star.com.tr’den tanıtım yazısı satın almaktır. Bu aynı zamanda site hitinin artması için kullanacak en akılcı formüldür.

Star.Com.Tr’denYazı Almanın WebsiteSEO’nuza Etkisi!

Web site SEO’su, web sitesi hem işletme hedefini hem de yürütme becerisini geliştirir. Web sitesi optimizasyonu web sitesinin geliştirilmesi için kontrollü denemenin kullanıldığı süreçtir.

Web sitesi SEO’su için hedef, çok daha fazla hedef kitleye ulaşmak, ürün ya da hizmetin tanınırlığını arttırmaktır. Web sitesi arama motoru optimizasyonunda kullanılan yöntemler içerisinde tanıtım yazısı almak yer alır. star.com.tr den tanıtım yazısı almak milyonlarca okuyucuya ulaşma imkanı sağlar.

Yurtiçi ve yurtdışından milyonların takip ettiği haber portalında yer alan içerik farklı web siteleri tarafından eklenme özelliğine sahiptir. İnternet sitesinde yayınlanan tanıtım yazıları içeriğin kalitesine göre farklı internet sitelerinde kullanılmaktadır. Web sitesi SEO’sunda hedeflenen potansiyel müşterilere erişim imkanı star.com.tr’de içerik yayınlatmak ile mümkün hale gelir.

tanıtım yazısı; seo’nun bir adım ötesi
Star.Com.Tr Tanıtım Yazısı

Star.Com.Tr Tanıtım Yazısı Fiyatları

Bir web sitesine ait makaleyi star.com.tr backlink çıkışı oluşturan özgün yazılara tanıtım yazısı adı verilir. SEO çalışmaları için oldukça faydalı bir yöntemdir ve Google arama motorunda yükselmek için tercih edilir.

Ziyaretçi sayısının artmasına, marka bilinirliğini sağlamaya hızlı indeks alımına katkısı vardır. Ziyaretçi sayısı yüksek bir haber sitesinde yer alan tanıtım yazısı bir sitesine hem değer katar hem de marka bilinirliğini ortaya çıkarır. Star.com.tr tanıtım yazısı çalışmalarında en fazla tercih edilen yoldur.

Arama motoru sıralamalarında ilk sayfada yer almak isteyenler kendi bütçelerine göre uygun bir tanıtım yazısı alabilir. Sektör içerisinde en uygun fiyatlar sektörün öncüsü tanitimyazisi.org firmasındadır.

Google News kayıtlı kampanyalı tanıtım yazısı fiyatları ve paketleri için firmanın resmi internet adresini ziyaret etmek yeterlidir. Yüksek hitli ve otoriter haber portalından tanıtım yazısı almak için iletişime geçmek gerekmektedir.

Star.Com.TrTanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

Bir web sitesinin indeks hızı, arama motorları sıralamasında kısa sürede üst seviyelere çıkmak için önemlidir. Arama motorlarından olan Google, web sitelerini farklı algoritmalar kullanarak tarar.

İçerikleri okuyarak sınıflandırma oluşturur ve buna göre arama sonuçları içerisinde listeler. Web sitelerinin hemen hepsinin amacı ve hedefi çok kısa süre içerisinde arama motoru listelerinde üst sıralarda yer almaktadır.

Özellikle yeni olan web siteleri ya da sayfaların listede yer alması oldukça uzun bir süreçtir çünkü ilk aşama taramadır. Geç taranan web sitesi arama motorunda geç listelenir. Geç listelenen web sitesinin rekabette öne çıkması söz konusu değildir.

Benzer Yazımız  Ortadogugazetesi.com Bülten Yazısı

Tüm bu nedenlerden dolayı indeks hızının arttırılması çok büyük bir öneme sahiptir. Bunun için birçok farklı yöntem kullanılır, web sitesine ait olan içeriklerin her zaman güncel tutulması değerlendirilen yöntemleri içerisindedir. Son dönemde en sık kullanılan yollardan biri de haber portallarında tanıtım yazısı almaktır.

Tanıtım sayısının artması indeks hızını da doğru orantılı arttırmaktadır. Eğer bir web sitesi başka web siteleri tarafından link verme yoluyla referans gösterilirse arama sonuçlarında üst sıralara çıkma ihtimali artar. Bundan dolayı backlink web sitesine çok daha fazla aktif ziyaretçinin gelmesini sağlar.

Star.Com.TrTanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

Beklentileri karşılayan kaliteli bir tanıtım yazısı ürün ya da hizmetin tercih edilmesine imkan sağlar. Ayrıca marka bilinirliğini arttırır. Bu konuda henüz yolun başında olan işletmeler tanıtım yazısı konusunda oldukça titizdir. Ancak marka bilinirliği hemen gerçekleştirilen bir uygulama değildir bunun için uzun bir süreç gerekir.

Süreci kısaltmak isteyenler için kullanılabilecek en önemli yöntem tanıtım yazılarıdır. Backlink uygulanan pratik yöntem için en önemli olan doğru içerik hazırlamaktır. İsteyen işletmeler paket şeklinde tercih edebildiği gibi pek çok marka özel olarak hazırlanmasını talep etmektedir.

SEO uyumlu formda hazırlanan bir tanıtım yazısı etkin, hızlı ve çözüm odaklıdır. Profesyonelce hazırlanan bir içerikte marka imajına uyan ve bilinirliği arttıran dil kullanılır. Hedef kitle ile bir bağ kurmaya yardımcı olur.

Profesyonel ve deneyimli yazarlarımız tarafından yapılan uzun bir analiz çalışması sonucunda hazırladığımız içerikler hem SEO uyumlu hem de yüzde 100 özgündür. Editörlerimiz tarafından hazırlanan tanıtım yazıları ile markaya değer katmak söz konusudur.

Tanıtım yazıları hem hedef kitleyi hem de potansiyel müşteriyi harekete geçirmeye odaklı olarak hazırlanır. İçeriklerde zorlu bir şekilde ürün ya da hizmet tanıtımını kullanan uygun bir dil tercih edilir.

Arama motorlarındaki sıralamayı etkileyen, arama motoru optimizasyonuna katkı sağlayan, ziyaretçi sayısını organik olarak arttıran tanıtım yazıları kolaylıkla temin edilmektedir.

Star.Com.Tr Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Star.Com.Tr ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer almaz. Eski News Kayıtlıdır Haberler sekmesinde gözükür.

Star.Com.Tr Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Star.Com.Tr Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Benzer Yazımız  indigodergisi.com Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?