trende

T24.com.tr Tanıtım Yazısı

T24.com.tr Tanıtım Yazısı

T24.com.tr Tanıtım Yazısı

T24 2009 yılında Doğan Akın tarafından kurularak, 1 Eylül günü ilk yayınına dijital ortamda başladı. Bilgi düzenleme ve doğru haber yayınıyla güven kazanmaya başlayan internet gazetesi, 2010 yılında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından çalışmalarının karşılığını alarak ilk ödülünü aldı. Ardından Norveç Sosyal Bilimler Derneği ile birlikte çalışarak 2018 yılında ‘’ Gazetecilerin en çok bildiği ve düzenli takip edilen haber sitesi’’ statüsü kazandı.

TEDX konuşmalarıyla tanınan Hasan Cemal, Harvard üniversitesi Nieman Gazetecilik Vakfı ile ‘’Dürüstlük’’ ödülünü 2015 yılında T24 internet gazetesi üzerinden yazarlığıyla birlikte aldı. T24 tanıtım yazısı ve içeriklerini yayınlayan içerik ekibinin sağladığı özveri ile bir araya gelen internet gazetesi, günlük ziyaretçi sayısı ve internet gazete hiti olmasının verdiği avantajlarla katkı sağlamaktadır. Bu katkının birincil adresi T24.com.tr ve size katkı sağlayacak, tanıtım değerinizi artıracak tanitimyazisi.org olacaktır.

T24.com.tr’den Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir ?

Google arama motoru üzerinde ilk sayfada yer alan T24.com.tr tanıtım yazısı kapsamında, markanıza veya kurumunuza değer katacaktır. Sitenin günlük giriş yoğunluğu, birçok haber sitesini geride bırakarak, günlük hitler arasında yer almıştır. 2009 yılında kurulmuş olmasının verdiği avantajlarla, site güvenilir haber sitesi ünvanına sahiptir.

 • Türkiye’nin en çok tanınan internet gazetesi statüsü almıştır.
 • Günlük haber ve son dakika haberlerinde en yüksek indeks değeri
 • Çizer, analist ve dürüst gazetecilikle 10 yıllık serüveninde köklü takipçileri bulunmaktadır.
 • Medyada referans gösterilen internet sayfaları arasındadır.

T24.com.tr tanıtım yazısı almak, haber sitesinin sahip olduğu köklü takipçilerin sizinle tanışmasını sağlayacak, kaliteli içeriklerle marka değeriniz, ürünleriniz ve kurumsal hizmet kapsamındaki içerikleriniz okunma değeri görecektir.

T24.com.tr’den Yazı Almanın WebsiteSEO’nuza Etkisi!

SEO çalışmaları sitenizin ilk sayfada yer almasını sağlarken, ziyaretçilerinizin de sizi bulmasında etkilidir. T24.com.tr tanıtım yazısı, sitenizin daha fazla ziyaretçi tarafından tanınmasını sağlayacak, SEO çalışmalarınız için organik içeriklerle markanıza değer katacaktır. T24.com.tr içerik yayınlatma sayesinde, website ziyaretçi sayınız artar, SEO çalışmalarına katkı sağlanır, güvenilir site eklentileriyle sizin de güven kazanmanızı sağlayacak referanslar oluşturur.

Benzer Yazımız  Haberturk.com Bülten Yazısı

Günlük ortalama hiti ilk sıralarda yer alan haber sitesi, SEO ve backlink çalışmalarınıza katkı sağlayacaktır. Markanızın özgün içeriklerle tanınması, değer kazanması ve site eklentileriyle Google üzerinde popüleritesinin artırılması için idealdir.

tanitim yazisi seonun bir adim otesi 1
T24.com.tr Tanıtım Yazısı

T24.com.trTanıtırm Yazısı Fiyatları

İnternet tanıtım yazısı içeriklerinin organik ve SEO uyumlu eklentilerle paylaşılmasını sağlayacak tanitimyazisi.com, uzman içerik üreticileriyle en uygun fiyat aralıklarını sunmaktadır. T24.com.trbacklink ve içerik yayınlatma uygulamalarını en iyi fiyat seçenekleriyle sizlere sunacak, sitenizin indeks değerini ve ziyaretçi sayının artışını sağlayacak organik içerikler sağlayacaktır.

Markanıza değer katmak, kurumunuzu ve ürünlerinizi tanıtmak için uzman içerik kadrosuyla birlikte, T24.com.tr tanıtım yazısı almak seçeneğinden hemen yararlanabilirsiniz.

T24.com.tr Tanıtım Yazısı İndeks Hızını Arttıracak!

İndeks hızını artırarak robots.txt dosya kontrollerine katkı sağlayacak, hedef kitleniz hakkında detaylı bilgi edinerek, SEO çalışmalarınıza da etki edecektir. T24.com.trbacklink etkisiyle birlikte, günlük indeks değerinizi artıracak, popüler site eklentileri arasında yer almaktadır. Güvenilir haber sitesi olmanın verdiği etkiyle günlük ziyaretçi sayısını % 30 üzerine çekebilecek, tanıtım yazısı organik üretimiyle de markanıza değer katacaktır.

T24.com.tr Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

İçeriklerinizin organik SEO çalışmaları ve özgün olarak yayınlanması marka değerinizi artırır, kurumsal kimliğinize katkı sağlar. Ziyaretçilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin sizi tanımasını, kaliteli ve güvenilir siteler arasında olduğunuzu anlamasını T24.com.tr içerik yayınlatma hizmeti kapsamında sağlayabilirsiniz. Güvenilirlik için referans olacak, organik yazı dizilimiyle de, tanıtımınızın en kısa yoldan yapılmasına katkı sağlayacaktır.

T24.com.tr Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

T24.com.tr ‘den Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer alır. Eski News Kayıtlıdır Haberler sekmesinde gözükür.

T24.com.tr Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Benzer Yazımız  Hürriyet Tanıtım Yazısı
T24.com.tr Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Benzer Yazımız  Milliyetgazete.com.tr Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?