trende

Takvim.com.tr Bülten Yazısı

15.12.2021
58
Takvim.com.tr Bülten Yazısı

Takvim.com.tr Bülten Yazısı

27 Aralık 1994 yılında kurulan Takvim Gazetesi günümüzde gazete hayatına Takvim.com.tr üzerinden de devam etmektedir. Özellikle adli tüm konuları daha ön planda tutan gazete haber sitesinde de bunu sürdürmekle birlikte haber sitesinde her türlü konudaki habere de bünyesinde yer vermektedir. Günümüzde Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yer almakta olan gazete ve site çokça okunmaktadır.

Bir zamanlar en fazla tiraj değerine sahip olan gazetenin tıklama oranları da yüksektir. Ünlü birine dönüşmek ve topluma var olduğunuzu göstermek için İnteraktifplus’lagörüşün..

Basın Bülteni; Ben de Varım Demektir!

Basın bülteni bireysel olarak veya firma bünyesindeki güncel haberlerin iletildiği ve toplum ile paylaşıldığı bir yazı türüdür. Basın bültenleri oldukça çeşitlidir. Bu nedenle hangi tür basın bülteni istediğinizi, yani yazının tarzını ve içeriğini başvuru esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

Basın Bülteni Varlığınızı Taçlandırır!

Takvim.com.tr basın bülteni hazırlanırken başarılı ve uzman bir ekip gerekmektedir. Burada uzman bir ekipten kasıt alanında daha önceden çokça içerik üretmiş bir ekiptir. Bizler ise bu fırsatı sizlere sağlamaktayız. Takvim.com.tr basın bülteni hazırlanırken öncelikle basın bülteni için gerekenler belirlenir ve bir çerçeve oluşturulur. Ardından yazar ekibi gerekli çalışmalara başlar. Ardından uzman bir ekip tarafından yazı incelenir ve sonrasında sunulur.

Basın Bülteni İçeriği Sizi, Hedeflerinizi Yansıtır!

Basın bülteni içerik çeşitleri aslında basın bülteninin tanımında kendisini saklamaktadır. Basın bülteni aslında bir gelişmenin haber verilmesi adına kullanılır. Örneğin bir firma müdürünün vefat etmesi haberi de bir basın bültenidir aynı şekilde o firmanın yeni bir sektöre dahil olması gibi bir durum da basın bülteni olmaktadır. Basın bültenlerini sadece tanıtım amacı ile kullanabileceğiniz gibi daha güncel haberleri vermek adına da kullanabilirsiniz. İçerikler bu nedenle oldukça geniştir. Takvim.com.tr basın bülteni yayınlatma öncesinde istediğiniz içerik çeşidini belirtebilirsiniz.

Benzer Yazımız  Neoldu.com Tanıtım Yazısı

Basın Bülteni Mavi Tik Alarak İşte Tam Buradayım Demektir…

Takvim.com.tr mavi tik alma yazısı sayesinde kısa sürede mavi tikinize kavuşabilirsiniz. Mavi tik alabilmek için sadece bir oyuncu veya şarkıcı olmanıza gerek yoktur. Bir blog yazarınında, bir perakende firmasının da mavi tiki olabilir. Bunun için alanınızda bilinen biri olmanız gerekmektedir. İsminizin daha önce duyulmuş olması ve hakkınızda birtakım haberlerin bulunması sizleri bilinen biri haline getirir. Mavi tikin pek çok avantajı olmakla birlikte pek çok insan mavi tik alabilmek adına basın bültenleri çıkartır Takvim.com.tr mavi tik alma yazısı özellikle birden fazla ise bu sizleri daha görünür bile haline getirecektir ve mavi tik sürecinde arama motorlarında bu basın bültenleri görüntülenecektir.

tanitim yazisi seonun bir adim otesi 1
Takvim.com.tr Bülten Yazısı

Basın Bülteni Görünmezi Görünür Hale Getirir…

 • Daha görünür bir hale gelirsiniz. Bu sayede firmanız veya kendiniz hakkındaki haberleri güncel bir biçimde birçok insana aktarabilirsiniz. Sizler hakkındaki haberlerin yayılması açısından en iyi yöntem budur.
 • Özellikle markaların kampanya bildirimlerinde sıklıkla basın bültenleri kullanılmaktadır.
 • Mavi tik alma ihtimaliniz artar. Mavi tik almanız için gereken tüm şartları sağlamak ile birlikte hakkınızda haberlerin olması bu ihtimali yükseltecektir.

Basın Bülteni Fiyatlarımız…

Basın bülteni gibi tüm yazı işleri geniş bir pazara sahiptir. Bu nedenle fiyatlar da oldukça çeşitlidir. Fiyatları bir yerde çok uygun veya bir yerde çok pahalı olarak görebilirsiniz. Ancak bizler bu alanda uygun fiyatlar ile çalışmayı tercih etmekteyiz.

Uygun fiyatlar her alıcının bu bültenlerden faydalanabilmesini sağlar ve daha geniş bir kitleye yayılmaktadır. Bu nedenle bizler kaliteli işler çıkarır iken uygun fiyatlarla bu işi yapmayı tercin ederiz. Basın bülteni fiyatları ise kaç internet haber sitesinde yayınlanacağına göre ve kelime sayısına göre birtakım fiyat değişikliklerine uğramaktadır. Takvim.com.tr basın bülteni yayınlatma işlemini yapmadan önce hali hazırda sizlere fiyat bilgisi verilmektedir.

Benzer Yazımız  Gursesgazetesi.com Tanıtım Yazısı

İnteraktifplus’ın müthiş alt yapısı ile gözde biri olmaya hazır mısınız? Cevabınız evetse lütfen bize ulaşınız.

Takvim.com.tr Basın Bülteni Nedir ?

Takvim.com.tr sitesinden sizin veya şirketinizin Adında Link çıkışı olmadan Haber Yapılmasıdır.

Takvim.com.tr Tanıtım yazısı ile Basın Bültenin Farkı nedir ?

Basın Bülteninde biraz Daha haber tarzı yayınlanır ve link çıkışları bulunmaz

Takvim.com.tr Basın Bültenine Ne kadar Garanti Veriyorsunuz.

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?