trende

Takvim.com.tr Tanıtım Yazısı

Takvim.com.tr Tanıtım Yazısı

Takvim.com.tr Tanıtım Yazısı

İlk olarak Merkez Yayın Holding tarafından çıkarılan ve günümüzde Turkuvaz Medya’ya bağlı olan bir gazetedir. 27 Aralık 1994 yılında kurulan ve günümüzde hala yayınlanmaya devam eden önemli bir gazetedir. “Halkın gazetesi” sloganı ile hareket eden Takvim Gazetesi’nin ortalama tirajı 100bin civarındadır. Bu 2019 verisi olmakla birlikte aşağı yukarı günümüzde de hala tirajda seyrettiği düşünülmektedir.

Takvim gazetesi genel olarak adli konuları anlatan haberler yazmaktadır ve güncel olarak her türlü adli konuda haber görebilmeniz mümkündür. 20-25 sayfa civarında bir sayfa sayısı vardır ancak günümüzde en çok internet üzerinden takip edilmektedir. Talvim.com sitesinden son yıllarda gittikçe artan bir tıklanma ve okunma oranı görülmektedir. Artan internet kullanıcılarının etkilerinden biridir. Takvim Gazetesi pek çok yazarı bünyesinde barındırmaktadır ve bu yazarların yazıları hem internet sitesinde hem de gazetenin kendisinde yer almaktadır. Yazar kadrosundan bazı isimler şunlardır; İskender Günen, İlker Yağcıoğlu, Ergün Diler, Ekrem Kızıltaş, Hami Mandıralı gibi isimlerdir.

Takvim.com.tr’den Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Takvim.com.tr tanıtım yazısı hazırlanırken bu konuda başarılı bir ekip çalışmaktadır. Bu ekip içerisinde ilk aşama alanında uzman yazarlardır. Tamamen alanında uzman yazarlar ile çalışılmaktadır ve bu yazarlar profesyonel olarak uzun süredir tanıtım yazısı yazan başarılı kişilerdir. Aynı zamanda sadece yazarlar ile ilerlemeyen bu süreç devamında kontrol sistemine de girmektedir. Alanında uzman kişiler tarafından yazıldıktan sonra SEO uyumu ve kategoriler ile ilişkisi başka bir uzman grubu tarafından incelenmektedir. Buradaki en önemli ayrıntı ekiplerin birbirinden ayrılmasıdır. Bu sayede herkes kendi işini yapar. Tanitimyazisi.org olarak ekip sayımızı çok tutarken herkesin bu alanda uzman olmasını ayrıca önemseriz.

Yazıların tamamen alıcıya sunulana kadarki sürecinde pek çok aşamadan geçerek en iyi haline gelir ve tamamen sorunsuz olarak sizlere sunulur. Bu sayede birçok aşamadan geçen yazılar görünürlük oranını da arttıracak kaliteye ve SEO uygunluğuna ulaşır.

Tanıtım yazısı almanın pek çok faydası vardır. Bu faydalar sayesinde siteniz istenen başarı oranına rahatlıkla ulaşır.

 • Takvim.com.tr backlinkyapabilmek için bu alanda bilgili ve deneyimli olmak gerekmektedir. Tanıtım yazılarındaki en önemli ayrıntılardan biri de backlinktir. Backlink bir sayfada başka bir sayfanın linkini vermektir. Ancak arama motorları bu konuda oldukça hassastır. Doğru backlink kullanımı olmaz ise arama motorlarında ön plana çıkılmaz ve bunlar daha büyük sorunlar da doğurabilir.
 • Takvim.com.tr tanıtım yazısı almak sitenizin önemini arttıracaktır. Bunun sebebi ise yazının SEO uyumlu olmasıdır. SEO uyumlu tanıtım yazıları arama motorlarınızda hem tanıtım yazısının hem de sitenizin daha ön planda olmasını sağlayacaktır. Bunun için arama motorlarına uygun bir yazı çalışması yapılmaktadır.
 • Tanıtım yazısını isteyen herkes bunun tarzını ve üslubunu belirleme hakkına da sahiptir. Yani resmi bir üslup tercih edebileceğiniz gibi tamamen farklı bir tarzı da tercih edebilirsiniz.
Benzer Yazımız  Webrazzi.com Tanıtım Yazısı

Takvim.com.tr ’den Yazı Almanın WebsiteSEO’nuza Etkisi!

Takvim.com.tr tanıtım yazısı almak için ilk yapmanız gereken tanitimyazisi.org’untelefon numarasından veya web sitesinden başvuru yapmaktır. Burada sitenizden bahsedebilir ve isteklerinizi diye getirebilirsiniz. Yazılar alanında uzman yazarlar tarafından yazıldıktan sonra bunları kontrol eden yine aynı şekilde deneyimli ve uzman diyebileceğimiz bir kadro da bulunmaktadır. Burada SEO uyumları test edilir ve gereken değişimler yapılır. Bu sayede yazınız SEO uyumlu olarak internet siteleri arasında sıyrılır ve tamamen ön plana çıkar.

SEO bir arama motoru optimizasyonudur. Buradaki anahtar kelimeler, cümlelerin kısalığı ve uzunluğu gibi pek çok ayrıntı SEO uyumlu olup olmamasını etkilemektedir. Yazarlar da bu konu hakkında bilgili iken sadece onların denetimlerine bırakmadan daha birçok insan tarafından yazı tekrar gözden geçirilir ve SEO uyumluluk test edilir. Yazılar sizlere birçok aşamadan geçtikten sonra ve olabilecek en doğru biçimde teslim edilir. Bu sayede yazınız hem kurallara uyan hem de arama motorlarında ön plana çıkan bir yazı haline gelir.

SEO’da en önemli nokta anahtar kelimelerdir ve yazılar sizin konularınıza bağlı olarak belirlenen anahtar kelimeler üzerine yazılır. Ana şemayı oluşturan şey anahtar kelimelerdir. Anahtar kelimeler ise popülerliğine ve aratılma oranlarına bağlı olarak sitenize ve yazınıza en çok tıklanacak biçimde tercih edilir. Bu anahtar kelimeler arasından ekleme çıkarma yapılabileceği gibi genel olarak ana hattı belirleyen şey anahtar kelimelerdir.

Burada siteniz de incelenir. Yani sitenize ve kitlesine hitap edecek bir yazı hazırlanması tercih edilmektedir. Aynı zamanda konuya bağlı olarak bir hedef kitlesi de belirlenebilir. Burada tercihi siz yapabileceğiniz gibi ekibe de bırakabilirsiniz.

nisinizdeki populer blog sitelerinden tanitim yazisi almanin onemi 1
Takvim.com.tr Tanıtım Yazısı

Takvim.com.tr Tanıtım Yazısı Fiyatları

SEO uyumlu ve tamamen uzman ekipler tarafından hazırlanan yazıları fiyatları oldukça uygundur. Ancak tema bir fiyat verebilmek mümkün değildir çünkü yazının kelime sayısı gibi birçok faktör burada fiyatı etkileyici bir unsur olarak görev yapmaktadır.

Hizmet kalitesi oldukça yüksek olmakla birlikte endişelenmeyiniz çünkü bu fiyatların da oldukça yüksek olacağı anlamına gelmemektedir. En uygun biçimde ve her bütçeye uyumlu olacak yazılar söz konusudur. En uygun fiyatlar sektörün öncüsü tanitimyazisi.org firmasına aittir. Takvim.com.tr ’de içerik yayınlatma için tanitimyazisi.org’abaşvuru yaptıktan sonra size dönüş yapılır ve istediğiniz kelime sayısına ve yazı düzenine göre bir hesaplama yapılarak sizlere bilgi verilir.

Benzer Yazımız  Mynet Tanıtım Yazısı

Takvim.com.tr Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

İndeks hızını en iyi biçimde etkileyen unsur backlinktir. Takvim.com.tr backlink sayesinde yazıların indeks hızı artar ve siteler arasında ön plana çıkar. Bu sayede görünürlüğünüz artacaktır. Sitenizin ziyaretçi sayısını büyük oranda arttırmak adına backlink en doğru biçimde yapılmalıdır. Buna ek olarak sitenizin güncelliği de önemlidir. Yani yazı sayınızın sık sık yenilenmesi sayesinde sitenizin ziyaretçi sayısı oldukça artacaktır. Siz ne kadar sisteme ekleme yaparsanız indeks hızınız o kadar artacaktır çünkü siteniz her yazıda indeks hızını belirleyen arama motoru tarafından ziyaret edilir. Takvim.com.tr tanıtım yazısı almak ve sık sık yazılar yüklemek sayesinde indeks hızında artış yaşanacaktır.

Takvim.com.tr Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

Takvim.com.tr ’de içerik yayınlatma için tanitimyazisi.org’a başvurunuzu yaptıktan sonra sizlere danışılır ve nasıl bir yazı istediğiniz hakkında bilgi alınır. Bunun için bir fiyat bilgilendirmesi yapıldıktan sonra kabul etmeniz takdirinde yazı hazırlanmaya başlanır. Bunlar hazırda olan yazılar değildirler ve tamamen sizin için hazırlanırlar. En kısa sürede gereksiniminizi en iyi şekilde sağlayacak yazıyı hazırlamak adına arka planda büyük bir ekip bulunmaktadır. Bu ekipte herkesin işi farklıdır ve bu nedenle bir kişi bir anda birden fazla iş yapmamaktadır. Yazıyı yaşan kişi alanında uzman biridir ve uzun yıllardır tanıtım yazısı yazan deneyimli bir elemandır. Bunun ardından yazının uygunluğunu tespit etmek adına çalışan bir ekip daha vardır. Burada SEO uyumluluğu, indeks hızının tespiti gibi pek çok araştırma yapılır. Yazı birçok kişi tarafından ayrıca kontrolden geçilir ve pek çok farklı göz tarafından ekleme ve çıkarmalar yapılarak sizler için en uygun hale getirilir. İlk aşamada belirlenen anahtar kelimeler yazıda uygun bir biçimde kendisine yer bulur ve son olarak yazı sizlere sunulacak hale getirilir.

Takvim.com.tr Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Takvim.com.tr ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer alır. Eski News Kayıtlıdır Haberler sekmesinde gözükür.

Takvim.com.tr Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Takvim.com.tr Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Benzer Yazımız  Turkiyegazetesi.com.tr Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?