trende

Teknolojioku.com Tanıtım Yazısı

Teknolojioku.com Tanıtım Yazısı

Teknolojioku.com Tanıtım Yazısı

Teknoloji oku 2011 yılında kurulmuş teknoloji ile ilgili yayıncılık yapan bir web sitedir. Sitenin imtiyaz sahibi Bilgin Pro firmasıdır. Site kurulduğu günden bugüne kadar sıklıkla ziyaret edilen sitelerden biri olmuştur. Kullanıcıların hala devamlı olarak ziyaret ettiği site 760.000 günlük hite sahiptir.

Sitenin yayın yönetmeni Özgür Çetin’dir. İçeriklerin oluşturulmasını sağlayan editör ekibi ise Osman Tufan, Bünyamin Kara ve Hasan Kaan’dan oluşuyor. Site günümüzde hala güncelliğini koruyor. Sitede kullanılan servis sağlayıcısı sağlayıcı barındırma çözümleridir. Yazılım ve tasarım ise imtiyaz sahibi olan bilgin pro firmasıdır.

Günümüzde hala güncelliğini koruyan site en son 22.11.2020 tarihinde güncellendi. Yaklaşık 10 yaşında olan Teknoloji oku Google tarafından sevilmeyi başarmış sitelerden biridir.

Teknoloji Oku’dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Teknoloji oku tanıtım yazısı almak sizlere birçok avantaj sunar. Bu avantajların çoğu sitenin sahip olduğu özelliklerinden geliyor.

 • Sitenin günlük hiti 760.000’dir. Yani site gün içerisinde birçok kişi tarafından ziyaret edilerek inceleniyor.
 • Sitenin DA puanı 52, PA puanı ise 44’tür. Bu bilgilerden anlaşılan durum site otoritesinin yüksek olduğudur. Yani site Google tarafından kaliteli olarak kabul ediliyor.
 • Siteye ait Alexa sıralaması genelde 43.146, Türkiye genelinde ise 767’dir. Sitenin MozRank derecesi ise 4’tür.

Bu bilgilerin ışığından Teknoloji oku tanıtım yazısı almak web sitenize büyük derece etki ederek kaliteli bir site olmasını sağlar.

Teknoloji Oku’ndan Yazı Almanın Web Site SEO’nuza Etkisi!

Teknoloji oku tanıtım yazısı alarak kaliteli bir siteden kendinizi tanıtma ve backlink paylaşma imkanı yakalarsınız. Teknoloji oku DA 52, PA 44 puanı ile SEO çalışmanızın ve web sitenizin kalitesini kısa sürede artırır. Ayrıca sayfanın diğer hususları da göz önünde bulundurulduğunda tercih edilebilecek web sitelerden biri olduğu anlaşılıyor.

Benzer Yazımız  R10.net Tanıtım Yazısı

SEO çalışmalarında kullanılan backlinklerin önemi biliniyor. Teknoloji oku backlink ile SEO çalışmanızda hızlı bir etki yakalayabilirsiniz. Sitenize her yönden iyi gelecek bir işlem olan tanıtım yazısı, en profesyonel biçimde sizlere sunuluyor.

blog sitesinden tanitim yazisi almanin onemi 1
Teknolojioku.com Tanıtım Yazısı

Teknoloji Oku Tanıtım Yazısı Fiyatları

Teknoloji oku web sitesi ile gerçekleştirilen tanıtım yazısında web sitenizi kaliteli bir siteyle temsil etmiş olursunuz. Bu durumda web sitenizin kalitesi artar ve diğer web sitenin kullanıcıları sizin hakkınızda bilgi sahibi olur. İki yönlü işlem geliştiren bu çalışma her türlü web siteniz için olumlu sonuç doğurur. Web sitenizin kalitesini ve marka değerini artırmanız için teknoloji oku tanıtım yazısı en uygun fiyatlarla tanitimyazisi.org sitesi ile sunuluyor.

Teknoloji Oku Tanıtım Sayısı İndeks Hızınızı Arttıracak!

Web sitenizin indeks sayısını arıtmak için uygulanan en mantıklı yöntem Teknoloji oku backlink kullanmaktır. Kullanılan backlinkler web sitenizin kalitesinin artmasına yardımcı olur. Kalitesi artan sitenizi Google daha çok ziyaret eder ve indeksler. Bunun sonucunda ise kalıcı olarak web siteniz ilk sıralara taşınır. Yakalamak istediğiniz ziyaretçi trafiğini yakalayabilirsiniz.

Ne kadar çok backlink kullanırsanız web siteniz o kadar hızlı indekslenir. Dilerseniz web siteniz için teknoloji oku ya da başka popüler sitelerden tanıtım yazısı alabilirsiniz. Teknoloji oku’da içerik yayınlatma ya da diğer web siteleri tercih ederek hayal ettiğiniz site trafiğine kavuşabilirsiniz.

Teknoloji Oku Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

Tanıtım yazılarının en önemli kısmı içerikleridir. Anahtar kelimelere uygun, web sitenize uyum sağlayacak bir tanıtım yazınız olmalıdır. İyi hazırlanmamış yazılar ile web sitenizin amacı ve bilgisi anlatılamaz. Bu durumda gerçekleştirilen Teknoloji Oku’nda içerik yayınlatma işleminiz başarısız olur. Tanitimyazisi.org sitesi sizlere profesyonel ekibi ile başarılı sonuçlar sunuyor.

Teknolojioku.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Teknolojioku.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer almaz. Eski News Kayıtlıdır Haberler sekmesinde gözükür.

Benzer Yazımız  Eksisozluk.com Tanıtım Yazısı
Teknolojioku.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Teknolojioku.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Dofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Benzer Yazımız  Gazetevatan.com Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?