trende

Timeturk.com Bülten Yazısı

16.12.2021
73
Timeturk.com Bülten Yazısı

Timeturk.com Bülten Yazısı

Timeturk.com haber içeriği oldukça geniş bir platformdur. Dünya haberleri ve daha nice pek çok haber çeşidi burada yer almaktadır. Bu kadar çok tıklanmasının bir diğer sebebi de haberlerin en güncel biçimde yayınlanmasıdır.

İnteraktifplus ise sizinle dünyanın tanışması için haber sitelerinde yer almanızı sağlayan Türkiye’nin dev firmasıdır.

Basın Bülteni Unsurları Özenle Tanımlanır..

Basın bülteninin kalitesi bizim firmamız açısından oldukça önemlidir. Basın bülteni yazarken kalitesiz olması hiçbir amaca hizmet etmeyecektir; bu nedenle kaliteli bir içerik kurtarıcıdır.

Timeturk.com basın bülteni kalitesini belirleyen unsurlar yazıların kısalığı/uzunluğu, kelime sayısı, kelime kullanımı gibi ayrıntılardır. Aynı zamanda kontrol eden bir ekibin olması ve birden fazla kişi tarafından incelenmesi en kaliteli yazıyı oluşturmak adına önem arz etmektedir.

Basın Bülteninin Fiyatını Yayın Yapan Siteler Bize Özel Belirler…

Basın bültenlerinin fiyatları birçok farklı unsura göre değişim göstermektedir. Bu nedenle basın bülteniniz için fiyat alacak iseniz öncelikle bizler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bunun ardından bizlere istediğiniz şeyleri, basın bülteninde yer alması gereken kelime sayısı gibi ayrıntıları bir arada barındırarak bir fiyat belirlenir ve bu fiyat size uygun ise basın bülteni yazılmaya başlanır.

Fiyatların makul olması ve her müşterinin yararlanabileceği bir ortalamada olması temel prensibimizdir. Aynı zamanda hangi internet sitesinde yayınlanacağı da fiyatı belirlemektedir. Timeturk.com basın bülteni fiyatı farklıdır.

Basın Bültenlerimizin Hepsi SEO ile Uyumudur…

SEO uyumu her yazı için gereklidir. SEO uyumu yazınızın hem arama motorlarında daha kolay bulunmasını sağlar hem de yazınızın daha okunabilir hale gelmesini sağlar. SEO sadece anahtar kelime değildir. Kelimelerinizin uzunluğu, içeriği gibi pek çok ayrıntı SEO uyumunu sağlamaktadır. Bu nedenle basın bültenlerinde pek bilinmese de bizler SEO uyumu üzerine çalışırız. Timeturk.com basın bülteni yayınlatma için yazarın çalışmasından sonra SEO ekibi de yazı üzerinde bir çalışma gerçekleştirmelidir.

tanitim yazisi ve seo iliskisi
Timeturk.com Bülten Yazısı

Basın Bültenlerinde Site Tercihinde Yardımcı Olunur..

Basın bültenlerinde site tercihi fiyatı etkilemektedir. Biz Türkiye’nin en bilinen haber ve içerik siteleri ile çalışmaktayız. Ancak her biri ile anlaşmalı fiyatlarımız bulunmaktadır. Bu fiyatlar üzerinden bütçenize uygun olan siteyi veya siteleri tercih edebilirsiniz. Burada tercih size bağlı olarak yapılmaktadır yani bizler buna karar vermeyiz. Bütçenize bağlı olarak birtakım tercihler yapmanız gerekmektedir. Elbette fiyatı etkileyen tek unsur bu değildir.

Benzer Yazımız  Turkiyegazetesi.com.tr Tanıtım Yazısı

Basın Bültenleri Avantajları

 • Basın bültenleri sayesinde mavi tik alabilirsiniz. Bu sayede daha görünür bir sosyal medya profili olabilirsiniz. Timeturk.com mavi tik alma yazısı aynı zamanda sizlere alanınıza bağlı olarak müşteri de sağlayabilir. Daha fazla takip edilebilirsiniz ve düşünceleriniz önemsenir.
 • Basın bültenleri kendinizi tanıtmanızı veya aynı şekilde firmanızı tanıtmanızı da sağlar. Burada firmanız veya kendi alanınızda yaptığınız bireysel işleri haber verebilirsiniz. Günce bir toplantıyı, bir kampanyayı veya herhangi bir gelişmeyi bildirebilirsiniz. Timeturk.com basın bülteni yayınlatma sizlerin avantajına olacaktır.

Basın Bültenleri ile Mavi Tik Alabilirsiniz!

Basın bültenlerinin son yıllarda en olumlu etkilerinden biri mavi tiktir. Mavi tik, sosyal medyada kişinin hem kendi hesabı olduğunu kanıtlar hem de o kişinin alanında bilinen biri olduğunu bizlere gösterir. Bu nedenle alanında, yaptığı işte hali hazırda bilinen biri olan insanlar ya da bu şekilde anılmak isteyenler mavi tike oldukça dikkatli yaklaşır ve önemserler.

Basın bültenleri ise mavi tikin alınmasındaki en önemli yoldur. Sizler hakkında yeterli basın bülteni olduğunda bu sayede birden fazla sosyal medya hesabınızda dahi mavi tik alabilirsiniz. Ancak timeturk.com mavi tik alma yazısı hem birden fazla olmalıdır hem de düzenli aralıklar ile yazılmalıdır. Buna ek olarak yazının içeriği ve kalitesi de kanıtlamak adına elzemdir.

İstediğiniz mavi tik ise, o zaman İnteraktifplus ile görüşün, bize özel fiyat avantajlarından yararlanın ve popüler biri olduğunuzu herkese gösterin!

Timeturk.com Basın Bülteni Nedir ?

Timeturk.com sitesinden sizin veya şirketinizin Adında Link çıkışı olmadan Haber Yapılmasıdır.

Timeturk.com Tanıtım yazısı ile Basın Bültenin Farkı nedir ?

Basın Bülteninde biraz Daha haber tarzı yayınlanır ve link çıkışları bulunmaz

Benzer Yazımız  Hizliresim.com Tanıtım Yazısı
Timeturk.com Basın Bültenine Ne kadar Garanti Veriyorsunuz.

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?