trende

Webrazzi.com Tanıtım Yazısı

Webrazzi.com Tanıtım Yazısı

Webrazzi.com Tanıtım Hizmeti Alarak Sitenizi Sıralama’da Yükseltin

Webrazzi.com sitesi 2006 yılında kurulan içerik paylaşım platformudur. Kurucusu Arda Kutsal’dır. Özellikle internet ve teknoloji alanındaki içeriklerin paylaşılmasını sağlayan web site Türkiye’de oldukça popülerdir. 2014 yılında İngilizce versiyonunu da oluşturarak uluslararası bir misyona sahiptir. Ayrıca yine 2014 yılında sosyalmedya.co adresini satın alarak kendisini genişletmiştir.

Webrazzi bünyesinde çalışan önemli ve günümüzde hizmet veren yazarlar; A.Buğra Ferah, Arden Papuççiyan, Gözde Ulukan, Candeğer Muradoğlu’dur. Web site günlük 150.000 hiti ile sınırların ötesine geçerek üyeler ve ziyaretçiler tarafından tercih edilen bir site oldu. Farklı sosyal medya platformlarda da popüler ve bilindik bir içerik yayın hesabı olan site içerik ile reklamınızı yapma fırsatı sunuyor.

Webrazzi.com’dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Webbrazi tanıtım yazısı almak sahip olduğu kalitesi ve ziyaretçi sayısı ile sizlere birçok avantaj sunuyor;

 • Webrazzi site otoritesi DA değeri 61, PA değeri 51 olan bir sitedir. Site otoristesi sitenin ne kadar kaliteli olduğu hakkında bilgi verir.
 • Webrazzi 2006 yılından günümüze kadar popülaritesini artırarak günlük 150.000 hite sahip oldu.
 • Bu sitenin Google İndeks sayısı 81.300’dür. İçerikleri hızlıca indekleslenen bu site aracılığıyla tanıtımınız yapılan yazı da Google tarafından indekslenir.

Sizlere sunduğumuz webrazzi tanıtım yazısı almak fırsatı ile web sitenizi kısa sürede birçok kişiye tanıtabilirsiniz. Kişiler web sitenizi diğer alanlarda görünmesi önemlidir. Böylece bu sitelerdeki kişiler daha sitenizi ziyaret etmeden tanıma fırsatı yakalar.

webrazzi.com tantıım satın al
Webrazzi.com Tanıtım Yazısı satın al

Webrazzi’den Yazı Almanın Web Site SEO’nuza Etkisi

SEO çalışmaları web sitenin kalitesini artırmak ve sıralamasını yükseltmek için geliştiriliyor. Ancak sadece site içerisinde SEO çalışması gerçekleştirmeniz beklediğiniz etkiyi geç yaratır. Beklenen etkinin hızlanması için gerekli işlemlerden en önemli kaliteli bir site ile gerçekleştirilen backlinktir. Webrazzi backlink ile web sitenize çok kaliteli bir backlink ekleme fırsatı yakalarsınız. Webrazzi sitesinin Alexa değerleri dünya genelinde 30.097, Türkiye genelinde ise 589’dur.

Benzer Yazımız  Yenisafak.com Bülten Yazısı

Webrazzi Tanıtım Yazısı Fiyatları

Webrazzi tanıtım yazısı, web sitenize kısa sürede olumlu etki edecek çalışmalardan biridir. Tanıtım yazısı çalışması kapsamında anlaşılan site ile web sitenizin tanıtım yazısı oluşturulur. Oluşturulan yazı da sitede paylaşılır ve okuyucuların web siteniz hakkında bilgi sahibi olması sağlanır. Web sitenizi binlerce kişiye tanıtacak webrazzi tanıtım yazısı en uygun fiyatlarla tanitimyazisi.org sitesinde bulunuyor.

Webrazzi Tanıtım Sayısı İndeks Hızınızı Artıracak!

İndeks, arama motoru botlarının web site bilgilerinizi kaydetmesidir. Webrazzi backlink çalışması ile SEO çalışmanız güçlenir ve web siteniz çok daha hızlı indekslenir. Sitenizin hızlı indekslenmesi demek site amacınızın kısa sürede arama motoru tarafından tanınması anlamına gelir. Bu durum sonucunda da kaliteli ziyaretçi trafiğine ulaşırsınız.

Webrazzide içerik yayınlatma, webrazzi sitesine üye olan ya da ziyaret eden kişilerin web sitenizi görmesi anlamına geliyor. Yani sizin sitenizi ziyaret etmeden ilgi duymasını ve merak etmesini sağlıyor. Artan ziyaretçi sayınız da indeks hızınızı artıracaktır.

Webrazzi Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi!

İçerikler tanıtım yazılarının en önemli kısmıdır. Web siteniz hakkındaki tüm bilgi ve hususlar içeriklerde detaylı ve kurallara uygun bir şekilde işlenmelidir. Webrazzi içerik yayınlatma işleminiz sırasında oluşturulan içerik tamamen web sitenize ait olur.

Webrazzi bünyesinde birçok profesyonel içerik yazarı barındırıyor. Bu içerik yazarları üye ve ziyaretçilerinin potansiyel ihtiyaç ve ilgilerini bilen kişilerdir. Webrazzi tanıtım yazısı aldığınızda içerikleriniz sizin ve okuyucuların beklentilerine göre oluşturulur. Eğlenceli, dikkat çekici ve doğrudan bilgi veren yazılar ile okuyucuların ilgisi çekilir. Böylece web sitenizi tanıyarak dışarıdan gelen birçok yeni ziyaretçiniz olur.

Webrazzi.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Webrazzi.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda İlandır ibaresi olacaktır. Görselinizde’de İlandır yazacaktır.

Benzer Yazımız  Bursadabugun.com Tanıtım Yazısı
Webrazzi.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Webrazzi.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Dofollow 2 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Benzer Yazımız  CNNTürk Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?