trende

Webtekno.com Tanıtım Yazısı

Webtekno.com Tanıtım Yazısı

Webtekno.com ile Siteniz Zirvede Yerini Alsın !

Webtekno.com, İzmo Bilişim tarafından 2013 yılında kuruldu. Kurulduğu günden beri kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. 8 yılda 1.750.000 günlük hite ulaşarak popüler web sitelerden bir haline geldi. Yazılarında ve içeriklerinde samimi yalın tavırları okuyucuların ilgisini çekiyor.

İçeriklerinin tamamını kendi özel kadrosu ile hazırlayan webtekno 1 genel yayın yönetmeni ve 7 editör ile çalışıyor. Pelin Sümer, Eser Şahin, Şahin Kılınç, Emre Ömer Zehir, Eray Kalelioğlu önemli yazarlarından sadece birkaçıdır. Site 2021 Şubat ayında düzenlenen Boğaziçi Bilişim Ödüllerinde aday olarak gösterildi. Bu ödüllerde 6. Defa “Yılın En İyi Teknolojik İçerik Sitesi” seçilerek başarısını kanıtladı.

Webtekno’dan Tanıtım Yazısı Almanın Faydası Nedir?

Webtekno tanıtım yazısı almak, sitenin popülaritesi ve bilinirliği ile farklı avantajlar sağlıyor;

 • Öncelikle sitenin 1.750.000 günlük hiti bulunuyor. Bu durumda sitenin günlük ziyaretinin ne kadar çok olduğu anlaşılabilir.
 • Boğaziçi Bilişim Ödülleri tarafından 6 kez ödüle layık görüldüğü için üyeleri ve ziyaretçileri web sitenin içeriklerine fazlasıyla güveniyor.
 • Sitenin sahip olduğu 61 DA değeri ve 48 PA değeri ile otoritesinin ne kadar kaliteli olduğu anlaşılabilir. Webtekno backlink kullanarak siz de kendi sitenizin kalitesini artırırsınız.
 • Moz Rank değeri 5 olan web site ile kendi web sitenizin çok daha bilinen ve üst sıralara yerleşen bir site olmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz özel fırsatlar ile webtekno tanıtım yazısı alarak web sitenizi popüler hale getirin.

Webtekno’dan Yazı Almanın Web Site SEO’nuza Etkisi!

SEO çalışmalarının amacı sitenin kalitesinin artırılmasıdır. Site kalitesi artma işleminin ardından siteniz SERP’lerde üst sıralara taşınır ve doğal trafiğinin artması sağlanır. Webtekno’da içerik yayınlatmak, webtekno gibi popüler bir sitede tanıtımınız yapılması anlamına geliyor. Yani başarılı bir backlink çalışması ile popüler ve kaliteli bir siteden ziyaretçi alırsınız.

Benzer Yazımız  Onedio Tanıtım Yazısı

Webtekno backlink, içeriğinize yerleştirilen bir bağlantı ile sağlanıyor. Web sitenize uygun bir tanıtım oluşturulduktan sonra içerikleriniz için okuyucular yönlendiriliyor. SEO çalışmalarınız bir yandan site kalite ve trafiğinizi artırırken üstüne bir de tanıtım yazısı ekleniyor. Birbirini destekleyen bu iki işlem ile çok kısa sürede sonuçları görebilirsiniz.

webtekno.com tanıtım yazısı
Webtekno.com Tanıtım

Webtekno Tanıtım Yazısı Fiyatları

100.000’den fazla üyesi bulunan webtekno’da içerik yayınlatmak ve sitenizi okuyuculara tanıtmak çok kolay. Bir günde 1.750.000 hit’i aşan popülerliği bulunan sitede siz de sitenizin tanıtımını yapın. Siteyi ziyaret eden kullanıcılar sitenizi daha ziyaret etmeden tanıtısın ve merak etsin. Siz de kısa sürede beklediğiniz ziyaretçi sayısına ulaşabilirsiniz. Webtekno tanıtım yazısı en uygun fiyatlarla tanitimyazisi.org firmasında sunuluyor.

Webtekno Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Arttıracak!

Webtekno’da içerik yayınlatmak Google arama motoru botlarının sayfanızı daha sık ziyaret etmesine neden olacak. Nasıl mı; İndeks hızı artırmanın en iyi yöntemi iyi geliştirilmiş bir SEO, backlinkler ve ziyaretçi sayınızdır.

Ziyaretçiler tarafından popüler hale gelmeye başlayan siteniz Google’ın dikkatini çeker. Google arama botları sitenizi saha sık ziyaret eder ve içeriklerinizi taramaya başlar. Web siteniz ne kadar taranırsa da içerisindeki bilgiler ve amaç Google’ın hafızasına yazılır. Böylece Webtekno’da yayınlattığınız içerik sayesinde kalıcı bir etkiye sahip olursunuz.

Webtekno Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi

Tanıtım yazılarının en önemli kısmı içerikleridir. Doğru hazırlanmış bir içerik ile okuyucular yazının sonuna kadar sürüklenir ve bahsedilen konuyu merak eder. Webtekno tanıtım yazısı almak ile de yazılarınız profesyonel bir ekip tarafından yazılır. Daha önce ödül almaya layık görülmüş yazıların içerisine sizin yazınızın da eklenmesi sağlanır. Böylece etkili bir yazı ile gözle görülebilir sonuçlar alırsınız.

Webtekno.com Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Webtekno.com ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda İlandır ibaresi olacaktır. Görselinizde’de İlandır yazacaktır.

Benzer Yazımız  R10.net Tanıtım Yazısı
Webtekno.com Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Webtekno.com Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 1 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Benzer Yazımız  Pcnet.com.tr Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?