trende

Yeniakit.com.tr Tanıtım Yazısı

Yeniakit.com.tr Tanıtım Yazısı

Yeniakit.com.tr TanıtımYazısı

1995 yılında kurulmuş Yeni Akit gazetesi, 25 yıllık köklü yayıncılık hayatına 2014 yılında online platformlar üzerinden devam etmiştir. Faruk Erzan yönetiminde olan gazete, internet yayıncılık hayatında da, köklü takipçilere sahip, haber değeri ve güvenirliği yüksek platform özellikleri sunar. Türkiye’nin yayın politikası ve gazetecilik alanında taktir görmekte olan Yeniakit.com.tr tanıtım yazısı yayınlatmak için de ideal indeks değerlerine sahiptir.

Güvenli habercilik ve dürüstlük üzerine kurulmuş Yeni Akit, sosyal medya mecrası ve arama motoru indeks değeri kapsamında da tanınan yayıncılık hayatında birçok markaya referans olma değerine de sahiptir. Tanitimyazisi.com kurum ve markanızın değerini artıracak, indeks değerlerine katkı sağlayacak reklam alanları oluşturarak, içeriklerin yayınlanması için profesyonel hizmet sunacaktır. Gündem, siyaset, ekonomi, spor ve teknoloji üzerinden yayınlanan haberler, günlük ziyaretçi sayısı yüksek değer kazanan dürüst gazetecilik politikasıyla Yeni Akit sayesinde popüler sayfalar arasında ilgi görmektedir.

Yeniakit.com.tr’den Tanıtım Yazısı Almanın Faydaları

Türkiye’nin köklü gazetelerinden biri olarak Yeniakit.com.tr içerik yayınlatma için de ideal seçenekler sunmaktadır. Gündemi anında internet platformuna yansıtan, sosyal medya mecralarında etkin bir yere sahip olan gazete platformu, markanız ve ürün tanıtımlarınız için içeriklerinizin güvenle referans alabileceği alanlar oluşturmuştur. Günlük indeks değeri Google arama motoru üzerinde ilk sayfada yer alırken, sitenin yaş aralıkları 20 ile 50 yaşa hitap edecek geniş bir kitleye yöneliktir.

 • Köklü haber sitesi olarak güvenli yayın statüsüne sahiptir.
 • Günlük indeks değeri ortalamanın üzerindedir.
 • Sosyal medya mecralarında etkin kullanımla kendini tanıtmıştır.
 • Geniş yaş aralığına sahip kitle değeriyle yayın hayatına devam etmektedir.

Yeniakit.com.tr tanıtım yazısı için sitenize referans olacak, backlink alanlarıyla markanıza ve kurumunuza değer katacaktır. Donanımlı yazarları ve günlük güncel paylaşım oranı da ortalama değerlerin üzerinde olan site kapsamına girmektedir.

Benzer Yazımız  Cnnturk.com Bülten Yazısı

Yeniakit.com.tr’den Yazı Almanın WebsiteSEO’nuza Etkisi!

Web sitenizin değer kazanması ve ziyaretçi sayısının artmasını sağlayacak Yeniakit.com.trbacklink seçenekleri sunan Tanitimyazisi.org adresi, organik içeriklerle SEO etkisi de sunacaktır. Arama motoru optimizasyonu için ihtiyacınız olan robots.txt dosyasının kontrollerine bağlı indeks değerleri için de ilk sayfaya hızlı bir giriş yapmanız için etkili olacaktır.

Site ziyaretçilerinizin artması, domaini sağlamak ve sosyal medya siteniz üzerinden de tanıtımlarınızın etkili bir şekilde dikkat çekmesi için göz önünde olmanızı sağlayacak seçenekler sunulmaktadır. % 100 özgün içerik üretimiyle sayfa aramalarında üst sıralarda yerinizi alanızı sağlayacak Yeniakit.com.tr tanıtım yazısı almak, marka değerinizi artıracak, kurumsal kimliğinize referans olacak seçenekler sunacaktır.

tanitim yazisi seonun bir adim otesi 1
Yeniakit.com.tr Tanıtım Yazısı

Yeniakit.com.tr Tanıtım Yazısı Fiyatları

Tanıtım yazısı ve backlink üzerinden web sitenizin ziyaretçi sayısını artırabileceğiniz uzman içerik üreticileriyle tanışmakta olan tanitimyazisi.org, Yeniakit.com.tr sitesinden referans almanızı sağlayacak en uygun fiyat aralıklarını sunacaktır. Yeniakit.com.tr tanıtım yazısı almak online alan üzerinden kolay ve uygun fiyat seçenekleriyle web sitenizin indeks değerlerini yükseltecektir.

Yeniakit.com.tr Tanıtım Sayısı İndeks Hızını Artıracak!

Web sitenizin ziyaretçi sayısını ve hedef kitleniz hakkında bilgi edinmek için detaylı bilgileri Google ADS üzerinden öğrenmenizi sağlayacak İndeks değerleri, özellikle kurumsal statünüze etkisi hakkında farkındalık sağlayacaktır. Yeniakit.com.tr içerik yayınlatma sayesinde, indeks değerlerinizi artırır, markanız ve ürünlerinizin trendler arasında yer almasına katkı sağlarsınız.

Yeniakit.com.tr Tanıtım Yazısında İçeriğin Önemi

% 100 organik SEO ve özgün içerik üretimiyle uzman kadrosunu kurmuş olan tanitimyazisi, profesyonel hizmet ve hızlı indeks değeri artırma potansiyeliyle birçok markaya referans alanı oluşturmuştur. Kurumsal kimliğiniz, marka değeriniz, web site ziyaretçi sayınız ve e ticaret ürünlerinizin satış oranındaki katkı için online alandan hemen içerik üreticilerimizle tanışabilirsiniz.

Yeniakit.com.tr Tanıtım Yazısı Şartları nedir ?

Yeniakit .com.tr ‘dan Tanıtım Yazısı Alırsanız Yazınızda ilandır ,Reklamdır ibaresi yer alır. Eski News Kayıtlıdır Haberler sekmesinde gözükür.

Benzer Yazımız  Star.com.tr Bülten Yazısı
Yeniakit.com.tr Tanıtım Yazısı Kalıcılık Ne kadar ?

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Yeniakit.com.tr Tanıtım Yazısı Link Türü Nedir ?

Link türü Nofollow 1 Adet Link çıkışı veriyor Kaynakta Gösterilir Kelimelere verebilirsiniz

Tanıtım Yazısının Siteye Fayda Sağlama Süresi Ne kadar dır ?

3 ile 20 Gün içinde Tanıtım Yazısı eklenen Backlink Kendini Bellie edecektir Öncede 30 gün beklerdik Site geç indexlerdi şuan Bir çok site newsli anında index alıyor bu sayede Faydasını kısa sürede görebiliyoruz.

Tanıtım Yazılarında İçerik Uzunluğu Kaç Kelime olmalıdır ?

Ne kadar uzun Yaparsanız sizin için O kadar faydalı olacaktır. Google Artık Önem veriyor içerik Uzunluğuna Ortalama ise 300 ile 500 Ama bizim Tavsiyemiz ; 700 ve Üstüdür.

Tanıtım Yazısının SEO Katkısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı Alarak Kelimelerinizde Yükselme Sağlayacaksınız , Sitenizin Trafiği Artacaktır O yüzden Doğrudan Seo Katkısı vardır

Tanıtım Yazısı Yayınlatirken Görsel Kullanmalımıyız ?

Tanıtım Yazınızda Mutlaka Orjinel Görsel Kullanınız Anahtar kelime geçirsin URL sinde bu Önemlidir.

Tanıtım Yazısı Fiyatları Neye Göre değişmektedir ?

Tanıtım Yazısı Fiyatları Tamamiyle Açık Pazardır Değeri Düşük olup Çok yüksek satan site sahipleri’de var Çok iyi olup Düşük Satanda var.

Tanıtım Yazısı Alırken Kelimeye mi Link alalım yoksa Açık URL mi bırakalım ?

Tanıtım Yazısı alırken Şahsen Kelimeye linkim eskisi kadar etkisi kalmadı Şuan bazı kişiler Kelimeye Bazıları Açık url olarak alıyor Ama Bizce İçeriğin En altına Tek Açık url BırakmaK daha faydalı Olduğunu Düşünüyoruz.

Her siteden Tanıtım Yazısı Alınır mı ?

Tanıtım Yazısı alırken Dikkat etmeniz gereken Bazı hususlar vardır bunlardan Bazıları Alacağınız sitenin size katkısı ne olabilir, zıt sektörde işe yaramaz ama ortak sektör olan Blog , Haber sitelerini Tercih Edebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Siteye Faydası Nedir ?

Sitenizin Google’deki Sıralaması Yükselir ve DA – PA ( Otoriter ) Değerleri Artar ve Alexa Sıralanız Yükselir.

Benzer Yazımız  Milliyet.com.tr Bülten Yazısı
Tanıtım Yazısı Hit Getirir mi ?

Bu Soru Tamimiyle Aldığınız Yer ile alakalıdır Tanıtım Yazısında Sitenize Ziyaret olursa Altın Değeri Taşımaktadır.

Tanıtım Yazısı Paketleri Almak Mantıklı mı ?

Tanıtım Yazısı Paketleri sizler için Ücret olarak’da Uyguna geliyor Tabiki Ama bunun Bir kaç kiriteri var Hepsine aynı makale kullanırsanız Sitenizi Spam’a Sokarsınız.

Tanıtım Yazılarında Dofollow mu ? Nofollow Mu kullanmalıyız ?

Dofollow Tercih ediliyor Genelde siteye Kısa sürede etkisi olur Ama Nofollow’da alınmalıdır Orantılı olmalıdır Yani link alırken %60 Dofollow %40 Nofollow Olarak Almanızda Fayda var.

Tanıtım Yazısı Silindiğinde Ne olur ?

Tanıtım Yazısındaki link Etkisini En az 6 7 ay içinde bütün etkisini alırsınız daha önce silinmesi Sitenize Zarar verir

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?