trende

Yenisafak.com Bülten Yazısı

20.12.2021
66
Yenisafak.com Bülten Yazısı

Yenisafak.com Bülten Yazısı

1995 yılında ilk kez yayınlanan gazete günümüzde Yenisafak.com olarak hizmet vermektedir. Halen günlük gazete olarak çıkmakla birlikte Yenişafak, Albayrak Medya Grubu çatısı altında yer almaktadır. Esas yayın hayatına Ahmet Şişman tarafından satın alındıktan sonra başlayan gazete günümüzde internet sitesi olarak da sıkça tıklanmakta ve okunmaktadır.

Basın Bülteni Geleceğinizi Garantiler…

Basın bülteni bir halkla ilişkiler yöntemidir aslında. Firmanın veya bireysel olarak kişinin kendi alanında uzman olduğu şekilde tanıtımını yapması için hazırlanan yazılardır. Burada firma tanıtımı yapılabileceği gibi firmanın yeni bir içeriği, bir güncellemesi de basın bülteni olarak yer alabilmektedir. Basın bültenleri oldukça çeşitli olsa da firma açısından ve firmanın görünürlüğü açısından oldukça önem arz etmektedir.

Basın Bülteni İçeriği Sadece İstediklerinizi Yansıtır…

Basın bülteni içeriği öncelikle sizin tercih ettiğiniz tarzda olmalıdır. Sizler ile bir çerçeve belirlenir ve adından uzman yazarlarımız tarafından yazı sizin belirlediğiniz çerçeve ile hazırlanır. İçeriği çok uzun olmamalı ancak çok kısa da olmamalıdır. Tanıtım amacı ile yapılabileceği gibi yeni bir gelişme var ise bunun haberini vermek adına da basın bültenlerini sıklıkla görmek mümkündür. Yenisafak.com basın bülteni kaliteli içeriğe ve belirli bir düzene sahip olmalıdır.

Basın Bülteni Üslubumuz Özneldir..

Yenisafak.com basın bülteni yayınlatma işleminden önce basın bülteni hazırlanma süreci gerçekleşmelidir. Burada öncelikle basın bülteni yayınlatmak isteyen sizlerin nasıl bir basın bülteni istediğiniz belirtilmelidir. Basın bülteninde tercih ettiğiniz kelime sayısı, içeriğin üslup anlayışı gibi pek çok ayrıntı burada içeriğin temel hatlarını belirlemektedir. Bunun dışındaki kısmı ise yazar ekibi hazırlamaktadır. Yenisafak.com basın bülteni hazırlanır iken sizler ile öncelikle çerçeve belirlenir.

Basın Bülteninin Olmazsa Olmazı;SEO ile Uyumu

SEO uyumu aslında arama motoru optimizasyonu olarak bilinmektedir. Arama motorlarında konu ile ilgili aranan anahtar kelimeler ve yazı tarzındaki birtakım önemli noktalar sayesinde SEO uyumu yakalanmış olur. SEO uyumu sizlerin daha görünür olmasını ve sizinle ilgili yayınlanan bir veya birden fazla basın bülteninin daha üst sıralarda yer almasını sağlayacaktır.

Benzer Yazımız  Sondakika.com Tanıtım Yazısı

Yenisafak.com basın bülteni yayınlatma işlemini yaparken bizler başarılı yazarlar ile çalışmakla birlikte aynı zamanda SEO uzmanları ile de çalışmaktayız. SEO uzmanları yazıların arama motorlarında daha fazla görünür hale gelmesini sağlamaktadır.

tanitim yazisi seonun bir adim otesi 1
Yenisafak.com Bülten Yazısı

Basın Bülteni ve Mavi Tik Yolu Açılır…

Basın bültenleri mavi tik almanızdaki en önemli gidişattır. Hakkınızda hiçbir basın bülteninin olmaması sizlerin alanınız her ne olursa olsun bu alanda bilinmeyen ve mavi tik almaya uygun biri olmadığınız anlamına gelmektedir. Ancak hakkınızda birçok basın bülteninin bulunması sizlerin mavi tik alması açısından tanınırlığınızı kanıtlamak konusunda önem arz etmektedir. Yenisafak.com mavi tik alma yazısı basın bülteni olarak belirttiğimiz yazıdır.

Basın Bülteninin Kapsama Alanları Geniştir

Basın bültenlerinin pek çok avantajı bulunmakla birlikte bunları avantaj haline getirebilmek de önemlidir. Hali hazırda basın bültenlerinin kaliteli olması, SEO ile uyumlu olması ve sizi ya da firmanızı yansıtır özellikte olması gerekmektedir. Ancak bu sayede avantajlar sağlanmaktadır.

 • Yenisafak.com mavi tik alma yazısı olarak basın bültenleri ilk tercih olmaktadır. Firmanız hakkında veya sizin hakkınızda basın bültenlerinin olması mavi tik almanızı sağlar.
 • Görünür olmanızı sağlar. Sağlıklı bir reklam için uygun bir yöntemdir. Burada hem firmanız veya yaptığınız iş ile ilgili gelişmeleri yazabilir ve basın bültenlerini güncellik açısından kullanabilirsiniz.
 • Bu sayede yeni iş fırsatları ve müşteriler edinebilirsiniz. Sizleri basın bültenlerinde gören insanlar merak ederler ve ihtiyaçları var ise sizler ile iletişim kurarlar.

Kendinizi doğrudan tanıtın, markanızı anlatın, neler başarmak istediğinize karar verin ve İnteraktifplusile tanışın!

Yenisafak.com Basın Bülteni Nedir ?

Yenisafak.com sitesinden sizin veya şirketinizin Adında Link çıkışı olmadan Haber Yapılmasıdır.

Yenisafak.com Tanıtım yazısı ile Basın Bültenin Farkı nedir ?

Basın Bülteninde biraz Daha haber tarzı yayınlanır ve link çıkışları bulunmaz

Benzer Yazımız  Cnnturk.com Bülten Yazısı
Yenisafak.com Basın Bültenine Ne kadar Garanti Veriyorsunuz.

Kalıcılık Olarak biz Firma olarak 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kadir Güvenilir
  Kadir Güvenilir
  Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?